poster

Slunečno, místy vraždy (TV seriál)

 • USA

  The Glades

 • Slovensko

  Slnečno, sem-tam vraždy

Drama / Krimi

USA, 2010 - 2013, 35 h 14 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Clifton Campbell

Hudba:

Danny Lux

Hrají:

Matt Passmore, Kiele Sanchez, Carlos Gómez, Jordan Wall, Michelle Hurd, Daniel Gillies, Clayne Crawford, Scott Holroyd, Nicholas Gonzalez, Francesco Quinn, Joaquim de Almeida, John Ross Bowie, Ashley Hinshaw, Billy Lush, Marc Menchaca, Fernanda Andrade, Tina Casciani, Uriah Shelton, Geoff Ward, Don McManus, David Yuzuk, Noah Watts, Kristen Renton, David Perez-Ribada, Bridger Zadina, Joshua Close, Nicole Steinwedell, Rena Sofer, Jeremy Sumpter, David Chisum, Chadwick Boseman, Jeffrey Meek, Elisabetta Fantone, Taylor Cole, Mark L. Taylor, Sydney Rouviere, Vivi Pineda, Jennifer Siebel Newsom, Josie Loren, Nate Mooney, Robin Riker, Juliana Harkavy, Mozhan Marnò, Jonathan Frakes, Angelique Cabral, Christian Clemenson, Rod Grant, Edward Asner, Debby Ryan, Casey Sander, Brandi Burkhardt, Ella Wahlestedt, Kevin Weisman, Todd Stashwick, Steve Daron, Shantel VanSanten, Lili Mirojnick, Jelly Howie, Susie Abromeit, Julie Gonzalo, Natalia Cigliuti, Jamie Luner, Kristen Miller, Shanna Moakler, Hayley Marie Norman, Miranda Khan, Adam Fortner, Jean Louisa Kelly, Rebecca Bujko, Ansley Gordon, Jacqueline Obradors, Jonathan Slavin, Jennifer Holland, Tiffany Dupont, Aaron M. Abelto, Danielle Panabaker, Tom Stedham, Sarah Baldwin, Amelia Rose Blaire, Aidan Mitchell, Genevieve Angelson, Erin Beute, David de Lautour, Christian Frazier, Coy Stewart, Todd Allen Durkin, Brit Shaw, Marc Macaulay, Jordan Calloway, Malaya Rivera Drew, Eric Aragon, Carlos Guerrero, Nick Gehlfuss, Tom Kiesche, Michael Irby, Wil Traval, Owen Harn, Amy Gumenick, Nic Bishop, Katheryn Winnick, Sara Fletcher, Michael Roark, Jay Hayden, Coby Ryan McLaughlin, Taylor Blackwell, Patrick St. Esprit, Ricky Wayne, Hakim Callender, Garret Dillahunt, Todd Grinnell, Brandon Larracuente, Matthew Glave, Mike Pniewski, Cameron Protzman, Tim Powell, Gustavo Perez, Christina Bach, Niki Spiridakos, Sam Upton, Chuck Carrington, Jo Marie Payton, Richard Haylor, Veronica Berry, Jason Canela, Sope Aluko, Jennifer Joy O'Grady, Robert Small, Hayley Erin, Matthew Le Nevez, John Eric Bentley, John Carroll Lynch, Judy Gold, Maria Breese, Brigitte Kali Canales, Gui Agustini
(další profese)
 • Phobia
  ***

  Tuctový kriminální seriál, kde je alfou i omegou hlavní hrdina, detektiv Jim Longworth, který je stále tak pohodový a kůůl, že by se z toho příčetný divák pominul. Ale takový frikulín už tady jeden je, ještě pohodovější, sluníčkovější a ulítlejší mentalista Patrick Jane, nenacházím teda zkrátka nic, čím by "Slunečno, místy vraždy" (překladatel ujíždí na meteorologii) vyčnívalo nad ostatní kriminálky. Seriál mi nevadí, ani ho extra nevyhledávám, je to prostě jen způsob, jak nenásilně zavraždit čas, když se mi pozdě večer nechce čučet do počítače, ze čtení mi slzí oka a spánek ještě neráčil navštívit mou uvadající tělesnou schránku (jen rozpačitě přešlapuje poblíž, aby mě nelítostně sejmul při reklamách). 59%(28.3.2013)

 • MM_Ramone
  *

  "Slnečno, občas vraždy", bože môj čo je toto za stupidný názov? Že by anglické slovo "The Glades" malo práve takýto význam sa mi nechce veriť. Ktorého primitíva napadlo vysielať tento seriál pod tak debilným pomenovaním? To je niečo nenormálne ako tuzemskí distribútori prznia pôvodné názvy. Ale v tomto prípade nie je hlavným dôvodom môjho nízkeho hodnotenia táto záležitosť. Ono to samo o sebe nestojí za nič. Tento kriminálny seriál má viacero omnoho podstatnejších nedostatkov, kvôli ktorým mu nemôžem dať viacej ako len jednu hviedzičku. Je to proste nudná blbosť. *(16.9.2012)

 • Baži
  *

  Tak tohle teda ne. Týpek, co si hraje na Jamese Bonda a zatímco mu někdo míří pistolí na hlavu, on vypráví vtipy... + občasně úplně iracionální chování postav a vykonstruované zápletky. Je to slátanina prvního stupně. A hlášky hlavního hrdiny... jestli tomu říkáte humor, tak já jsem svatá panna orleánská. Hvězdička za to, jak je seriál natočen.(31.7.2012)

 • Gaskammer
  odpad!

  Absolutní odpad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nevím, který debil na Primě přišel s popisem hlavní postavy seriálu coby geniální detektiv. Longworth je arogantní trotl, který dovede jen prudit a jehož znalosti detektivní práce jsou naprosto tristní. Tento pablb se chytá nepodložených spekulací, z nichž poté vyvozuje závěry. Příkladem může být díl, kde vrah zabíjel oběti, které měly společné to, že byly z jednoho maturitního ročníku. Trotl Longworth označí za viníka jednoho z absolventů, protože ho vidí kouřit na záchodě, což podle něj znamená, že dotyčný je nervově labilní a když se poté dozví, že se živí rozvážením pitné vody, označí ho za nulu a vraha. Motivem měla být závist, protože jedna z mužských obětí úspěšně podnikala (taky absolvent stejného ročníku). Nechal ho tedy vyvést z večírku a "zatknout". Samozřejmě se ukázalo, že se toto arogantní hovado mýlilo. WTF Verdikt: Naprostý odpad, který by měl skončit v propadlišti zapomnění.(30.10.2018)

 • MickeyStuma
  ***

  Detektivní seriál, který je v tak ohromné konkurenci svým vyzněním zase o něco jiné. Máme tu mladého a snad i sympatického detektiva, který žije svůj život stejně jako jeho soukmenovci a tak se od nich v ničem neodlišuje. Své případy řeší s rozumem, což znamená, že u toho používá hlavně mozek. Není pro něj problém si dát střípky dohromady a přijít všemu na kloub. A tak seriál není akční, není ani nijak napínavý. Je především konverzační, z čehož vyplývá jeho pohodovost. Ano, je to zcela odpočinkový seriálový počin, který sice nesedne každému, ale svou nenásilnou formou a používáním dedukcí má přeci jen něco do sebe. Nepochopitelný je česká distribuční název. Co je to za skolomeninu?(19.7.2014)

 • - Pilotní díl byl nejsledovanějším originálním programem v historii kabelové televize A&E. K obrazovkám přitáhl 4,2 milionu diváků. (prokda)

 • - Město Palm Glade, které se v seriálu objevuje, je smyšlené. Žádná taková destinace se na Floridě nenachází. (prokda)

 • - Seriál se měl původně jmenovat Sugarloaf a měl se odehrávat v oblasti Tampa Bay na Floridě. (prokda)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace