Milujem Slovensko

Vlado Valko

Hudba:

Viktor Hazard

Účinkují:

Martin Nikodým (moderátor), Adela Vinczeová, Dano Dangl, Stanislava Kašperová, Juraj Šoko Tabaček, Samo Tomeček, Andrea Gabrišová, Romana Orlická (více)

Moderátor Martin Nikodým, kapitáni tímov a šestica súťažiacich nás prostredníctvom zábavných súťaží prevedú svetom slovenského filmu, televízie, športu, hudby, jazyka a iných zaujímavostí Slovenska. (STV)

tommy187

Výborný program, ktorý je rozhodne ako uliaty pre štátnu televíziu. Všade usmiate tváričky, vtipné situácie (niekedy sú vyrobené fakt spontánne), zhovorčivý moderátor, spomienka na 80 roky a kvíz aj z dnešného sveta. A prečo nie? Fakt som sa v oboch častiach výborne bavil a možno budem nakoniec tomuto programu "holdovať" :). ()

oasismanik

Kedysi, keď som ešte z času na čas zapol televízor a uvidel toto, prišlo mi to strašne ako strašne preafektovaná relácia plná preafektovaných ľudí. Dnes už televízor nezapínam ani z času na čas, ale keď občas jem pri notebooku a chcem si zapnúť k tomu niečo slovenské, pozriem do archívu stv a vyberiem si nejakú novšiu časť, ono to fakt nie je až také zlé. Jasné, preafektovaní hostia sú tam občas stále, ale je to také celkom milé a dokonca často aj vtipné vďaka Danglovi a Adele, ktorých humor mi vždy sedel a dobre sa s Nikodymom doplňajú, ktorý akoby sa pre tento formát narodil. Odpady si nechajte pre tie naše pokusy o sitcomy alebo detektívky, toto si to nezaslúži určite. Mením teda hodnotenie z dvoch na štyri, s 5 proti 5 a Duelom jediné slovenské veci, ktoré vyhľadávam v archívoch alebo si pozriem občas online. ()

kickassgirl

objavila som to az teraz a po dlhej dobe som sa pri slovenskej relacii dobre zabavila a aj nieco naucila. nikodym ma milo prekvapil, netusila som, ze sa dokaze vobec odviazat :) jeho tanecne kreacie ma vzdy rozosmeju. adela a dano su zaruka kvality a sutazivost medzi nimi je perfektna. vyborne doplnene skvelym spevom sama tomecka ()

MichelSmith

Vcelku podarený a revuálny familiárny program,ktorý však pyká prílišnou vytaženosťou a sukcesívne vykazuje dekadenciu znovupozeratelnosti , osobitne u ustavičného diváka. Vsádzka na obmenu aktérov ďalej funguje,no pre mňa osobne pocit začínajúceho stereotipu neuhasína,čo ma mrzí,lebo mám Slovensko v srdci... ()

RigorMortis odpad!

Formát, ktorý sa hodí maximálne ako oddychovka na prevetranie hlavy, ak nie rovno jej vymytie. Na Dangla a Polnišovú som alergický už od čias rádobyvtipnej Partičky a Nikotín ako moderátor od Milionára riadne klesol. Toto za 67 minút môjho času nestojí, to si už rovno pustím Teletubbies a otvorím fľašku Absintu, bude to mať rovnaký účinok. Mám rád Slovensko, no toto je pľúvanec do tváre diváka. ()

• V jednom z dílů, který byl v roce 2018 věnován výročí vzniku ČSR, se jako host objevil Martin Dejdar, který jako kapitán působil v několika sériích české verze pořadu Máme rádi Česko (od r. 2013). (fabecc1222)
  • Jako Mikuláš vystupuje v mikulášských dílech bývalý scenárista tohoto pořadu, Pavel Graus. (fabecc1222)