Zní to jako další z neuvěřitelných příběhů. Existuje videopáska plná obrazů jako vystřižených z těch nejtíživějších snů. Tam, kde byla přehrána, zazní záhy telefon s varováním, že ten, kdo ji zhlédl, zemře přesně za sedm dnů. Rachel Kellerová (Naomi Wattsová), reportérka renomovaného deníku, přirozeně odmítá uvěřit takové fantaskní informaci, jenomže když dojde k záhadné a nevysvětlitelné smrti čtyř teenagerů, rozhodne se přijít celé věci na kloub, protože jednou z "obětí" byla její neteř. Není to vůbec jednoduché, ale nakonec i ona pásku získá, i ona si ji promítne, se svým malým synkem, a telefon skutečně vzápětí zazvoní. Zbývá jen sedm dní a nocí, aby s přítelem Noahem (Martin Henderson) nalezla způsob, jak zachránit sebe i svého jediného syna. Netuší jak dlouhou, smrtí a zoufalstvím zahalenou cestu, se s Noahem budou muset vydat. (Magic Box)

ap2001

Určitě jsem už viděl i strašidelnější filmy, ale zatím žádnému z nich se nepovedlo, abych se začal bát much. ()

Criss

Téžko říct. Na konci jsem stále čekal, že něco ještě prijde a ono nic. Ani se strachem to nebylo tak horký, jak se všude říká. ()

Xylobalsam

Je to v podstate otrocka predelavka japonske verze, ale americane ji vybrousili do dokonalosti. Vic jsem se nikdy nebal, a to je hlavnim ucelem hororu. ()

Curfew

Velmi sugestivní film! Zaujal mě už samotný námět, provedení pak nezklamalo. Tohle je podle mě budoucnost žánru, žádné stupidní lekačky, ale atmoška jakse patří depresivní. Můžu jenom doporučit. Trochu jsem (neklidně) čekal, že fouknou na konec to osudné video a jakkoli by to bylo hodně čitelné klišé, myslím, že bych to dost těžko rozdýchával :-) Je to totiž dost hustý sestřih těch nejpodivnějších nočích můr. Jak říkám, fakt jízda! ()

Hicks

Po všech Vřískotech a podobných hovadinách konečně pořádný HORROR! Ponurá atmosféra, gradující napětí ... a čas běží! Nejvíce na mě zapůsobila samotná videokazeta smrti, to je přímo děsivá noční můra. Jesliže Šestý smysl mrazil v zádech, Kruh rozleptává nervovou soustavu. ()

007jimbeam

Záhadná videokazeta. Když se na ni podíváte, tak vám tajemný hlas v telefonu oznámí, že za sedm dnů zemřete. Pro ty co se rádi bojí, je tu dobrá zpráva. Při tomto filmu vás bude rozhodně mrazit v zádech.. A to bez litrů krve. ()

Onono

Mám rád horory a hlavne tie,ktoré sú zamerané na psychyku,pri ktorých mi nakakuju zimomriavky na krku....A kruh rozhodne takým filmom je! Výkony hercov a spracovanie príbehu je perfektné,nie jedna scéna pri ktorej vstávaju vlasy.Skratka mystériózny horor zo všetkým čo k nemu patrí. ()

LordPsycho

Překvapilo mne to, je to dobré, myslel jsem, že to bude hovadina. Líbilo se mi zpracování a to,že se tam nevyskytovaly moc barvy ikdyž je to barevný film. Takže čtyři, za to, že je to americká kopie! ()

Vital

Tenhle film mě bavil od začátku do konce,velmi vydařený snímek,když vyléala ta holka s tý televize ,tak mi ůplně tuhla krev v žilách,už jsem to viděl vickrát,ale vždycky se bojim. ()

Horácius

Velmi působivý snímek, samozřejmě hlavně napoprvé. Atmosféra je zde opravdu tak hustá, že by se ani rozkrájet nedala a tak nelze než doporučit, protože v rámci žánru jde jistě o jeden z nejlepších filmů. ()

MTE

Pamatam sa ked som to pozeral prvy krat, tak som sedel uplne posraty a bal som sa pohnut :). Vynikajuci film s jedinecnou atmosferou pri prvom sledovani. A navyse aj ked sa jedna o remake z japosnskeho originalu, jeho kvality su vynikajuce. 90% ()

SakyLand

I přes spoustu chyb jde o slušný horor a nebýt tak velkého očekávání daného rozruchem kolem filmu, byl bych asi dal 5. ()

panic25

moje oblíbenkyně naomi watts, to je záruka dobrého filmu, příběh o smrtelné kazetě, která terorizuje hlavní hrdinku a především syna aidena, kterého pronásleduje smrt v podobě malé holčičky, kterou její matka hodila do studně ()

Jurij

Jé, já se u toho vážně bál a poté přemýšlel zda nemám telefon s televizí vyhodit z okna a na zahradě zakopat tu starou studnu... Nádherně gradující děj s výborným koncem. Neopakovatelně pochmurnou atmosféru podbarvuje ještě pochmurnější depresivní hudba mistra Zimmera... Mistrovsky zpracováno, jeden z vrcholů ve svém žánru... ()

2men

Geniální .. dokazuje to i následné vykrádání prvků Kruhu jinými filmy. Škoda té dvojky, ale to už patří jinam.. ()

Trescha

Nooo tak opravdu to pro někoho může být silný nápor na psychiku....Já osobně jsem líp usínal po Pretty Womann...Taky jsem neviděl japonský origoš,ale dobře i tak protože bych se možná u toho i pos...Takhle je to čisté prádlo a solidních pět hvězd,za ještě solidnější děsivý psycho horror ()

Chris Rock bude režírovat remake dánského Chlastu

04.01.2015

Z pirátské paluby pod hladinu

Z pirátské paluby pod hladinu

12.05.2008

Režisér Pirátů z Karibiku Gore Verbinski se vrátil z roční dovolené a pozvolna začíná s přípravami filmové adaptace úspěšné videohry BioShock. Může se zdát podivné, že tvůrce stojící za trilogií pro… (více)

Alfieho Ptáci po bayovsku?

Alfieho Ptáci po bayovsku?

19.10.2006