poster

Kruh

 • USA

  The Ring

 • Japonsko

  ザ・リング

 • Slovensko

  Kruh

Thriller / Horor / Mysteriózní

USA / Japonsko, 2002, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ony
  ***

  No, je tu pár děsivých záběrů. Takových těch hrůziček, co pak čekáte pod postelí nebo za skříní, když si jdete po zhlédnutí filmu lehnout. Ovšem ten film sám o sobě mě nijak neoslovil, neděsil ani nerozesmál (jako třeba o několik stupňů béčkovější Hlas smrti). Chyběl mi příběh, napětí, nevěděla jsem, čeho se mám bát. Ale po vizuální stránce se mi to docela líbilo.(3.2.2006)

 • Fr
  ****

  jsou věci, které můžete prožít pouze ve filmu. a to je dobře. moc dobře. nebo vlastníte strašidelnou fotografii? máte u domu strašidelný strom? nevím co je strašidelnější, jestli děj, nebo příběh uvnitř. ale zato vím, jak dlouho můžu přežít, když uvidím KRUH. jsou věci, které doufám zažiju pouze ve filmu. a to je dobře. moc dobře. ale proč zase ten telefon...(1.10.2005)

 • B!shop
  *****

  Kruh je jeden z nejlepsich hororu a krom toho, tenhle americkej remake prekonava original. Kdo by to byl do Verbinskiho rek. Ze zacatku to sice spis vypada jak dil Scary Movie, dve kamaradky placaj kraviny a cumi na tv, ale z tohohle omylu vas Verbinski brzo vyvede. Hlavni klad spociva v tom, ze tu neni nejaka prisera nebo tak a vetsinou se jen pracuje s ubyvajicim casem a spoustou napinavejch a atmosferickejch zaberu a spousta tech detailnich zaberu, na vodu, na ruku atd., udelaj daleko vic, nez nejaka digitalni prisera. Navic je film docela originalni, kdyz teda nebudu pocitat to, ze se jedna o remake. Naomi Watts hraje vystrasenou fakt dobre, skvele do filmu zapadla. On by se vlasne film dal ukoncit v momente objeveni studny, tj. nekdy v 90 minute, jenze teprve na konci se vysvetli co a jak funguje. Po prvnim shlednuti me tak nezaujal, ale ted je to jednoznacne 5*.(19.9.2006)

 • TheMaker
  ****

  Když jsem tento film viděl poprvé, byl jsem z něho úplně unešen. Se spolužákama jsme ho probírali tenkrát na škole několik týdnů a udělali jsme si z něho takový menší kult :) Bohužel dnes, po pár těch letech, co už jsem starší, jsem film viděl a ta ejakulace jako tentkrát se prostě nedostavila. Škoda. Každopádně se jedná o nadprůměrné dílo, které si zaslouží svůj obdiv. Mezi horory špička ledovce.(23.11.2007)

 • ripo
  ****

  Vcelku zaujímavý horror, ktorý je postavený najmä na atmosfére filmu. Na začiatku to však trošku pokrivkávalo. No kto by si dnes myslel, že film , začínajúci sa záberom na dve tínedžerky odeté zmyselne do školských kombinéz a ležiace na posteli, bude pokračovať v úpne inom duchu , ako "prci, prci..." a podobné teeny movies ... Chvalabohu(28.1.2006)

 • - Mezi lékařskými záznamy Samary (Daveigh Chase) je také papír obsahující jméno Anna a orientální písmo. To je kombinací čínských a japonských písmen a volně přeloženo znamená „očisťující prostředník“. (HellFire)

 • - Před premiérou bylo jako upoutávka použito prokleté video. Název filmu však reklama zatajovala více než měsíc. (hot_spot)

 • - Morganova farma se ve skutečnosti jmenuje ,,Emerald Glen Farm", je ve městě Monroe, stát Washington. Byt, ve kterém bydlí Rachel (Naomi Watts), najdeme na 1200 Western Avenue v centru Seattlu. Číslo bytu Rachel je 601. Redakce, ve které Rachel pracuje, se nachází ve městě Santa Ana, California. (Claude Speed)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace