V nadpřirozeném thrilleru One Missed Call obdrží skupina náhodných lidí děsivou sms, která se týká posledních okamžiků jejich života. Ačkoliv jde zprávy vymazat, danému nešťastníkovi jich postupně přichází stále víc a víc. Beth Raymond (Shannyn Sossamon) má hluboké trauma. Zcela nedávno totiž byla svědkem úmrtí svých dvou přátel, kteří zemřeli bezprostředně po sobě. Na celé věci je nejděsivější ta skutečnost, že oběma byla před smrtí doručena děsivá sms s obrazovým záznamem jejich skonu. Jakkoli se to příčí chladnému rozumu, oba následně zesnuli přesně takovým způsobem, jaký sms několik dní předtím předpověděly. Policie se domnívá, že Beth není při smyslech - až na detektiva Jacka Andrewse (Edward Burns), jehož sestra zemřela při podivné shodě náhod, ne nepodobné okolnostem úmrtí přátel vyděšené Beth. Beth a Jack se rozhodnou, že spolu tajemství znepokojivých sms odhalí... Čím blíže jsou pravdě, tím častěji se v mobilu Beth rozezní neznámá melodie a na displayi září slova Zmeškaný hovor... (oficiální text distributora)

jefff

Není to sice bůhví co, ale koukat se na to dá a já se poměrně dobře bavil. Jako horor to však rozhodně nefunguje, pouštěl jsem si to kolem půlnoci a účinek nula. Přesto ty přízraky s divnýma xichtama byli docela zábavný:-) Ps.: Když zkončila ta první scéna s kočkou a první objetí tak jsem si myslel že jsem si pustil špatný film-spíš nějakou parodii na horory, nakonec to tak zlé ale nebylo:-) ()

Soweek

Nic extra to nebylo, to je pravda, ale viděl jsem i horší. Japonský styl hororu z toho přímo srší a jelikož nejsem moc příznivcem japonských duchařin, jelikož je to pořád to samé, logicky se mi nemůže ani líbit tento remake. ()

bari68

Môj názor, že ázijské horory sú lepšie než okopírovaný americký ,,remake ,, sa mi dokonale utvrdil .Či už to bolo: Oko, Nenávisť alebo práve zmieňovaný Zmeškaný hovor. Jedinou jasnou výnimkou je Kruh. Toporné dialógy , scény bez atmosféry , horor bez takmer žiadnych lakačiek alebo mysterióznych udalostí. V podstate jasná vykrádačka Kruhu a Nezvratného osudu , kde namiesto hovoru je hlasová schránka .Nič viac. 0,5* . Zaokrúhlené vyššie hodnotenie preto, lebo príbeh aj keď mal diery a bol až trápne predvídateľní , nenudil a jeho riedky dej mal ,,jakš takš ,, nejaký spád . ()

Han22

Podle mě docela dobrý horor, sice je to xtá variace na Kruh, ale variace poměrně slušně vymyšlená, příběh je zajímavě napsaný a má i docela fajn pointu. Sice chybí nějaké lekačky nebo gore, ale má to slušnou atmosféru strachu a slyšet teď tu vyzváněcí melodii, tak se asi pos... ()

Wally

Typicky horror dle japonské předlohy....neříkám, že špatný, ale na zadek si z tho nesednete. Film zachraňují sympatičtí herci a vyzváněcí tón, který kdybych někde zaslechl asi bych klidně nespal... ()

iXtr3m3

Opäť síce len kopírka ako väčšina vtedajších amerických počinov, ale čo na tom, určite lepšie ako pozerať stále tie isté japonské ksichty a to nie som rasista. V prvopočiatkoch som kedysi ich filmy uprednostňoval pred americkými a britskými, ale potom, ako sa v každom objaví "kvázi" desivé dievčatko s trhaným pohybom, už mi to začalo liezť na nervy a americká alebo európska tvár to aspoň trochu zpozerateľní. ()

showxman

Laciná a nepovedená duchařina natočená jako remake k japonskému originálu. Jak vidět, opět se někdo nechal více než inspirovat klasickým japonským hororem a opět bez většího kasovního a hlavně filmařského úspěchu. Ve filmu selhává snad úplně všechno od scénáře přes marné herecké (ne)výkony až po atmosféru „vygradovanou“ jakýmsi obživlým tělem ve větrací šachtě. Očekávaný děj, umírání ála Nezvratný osud nic méně naprosto bez nápadu a vlezlé vyzvánění, které doprovází celý film, sráží výsledné hodnocení hluboko pod průměr. Jediná scéna u které jsem se skutečně pobavil a jež stojí za zmínku, je hned ta úvodní s rybníčkem. Ta mě namlsala na zbytek filmu, avšak byl jsem zklamán. ()

MareT.

Ani původní film není žádný zázrak. Tento film už jenom recykloval už recyklované a ještě to stihl zabalit do hávu s pár slušnými lekačkami a stupidním koncem. ()

Balu... odpad!

..chtěl sem se bát, místo toho sem brečel.. a to si pamatuju i přes to, že od shléhnutí uběhly už cca 4 měsíce.. ()

Holina

To se absolutně nedá srovnat s Miikovou předlohou. Je dobře, že doba recyklátů asijských hororů pomalu odeznívá, na druhou stranu jsou asijští filmaři najímání na točení amerických sraček. ()

Hanys_

Hodně špatný thriller se zápletkou jak z Kruhu (akorát místo Vhsky koluje Smska :) a s nulovou atmosférou táhnoucí se po celý film. Protrpěných 80 minut, na kterých lze pozitivně hodnotit opravdu velmi málo...2.5/10 ()

Káronoš

One Missed Call je lehce nadprůměrný hororový remake, u kterého sem se párkrát lekl a mysteriózní zápletka i přes své mouchy měla co nabídnout a dokázala člověka udržet v napětí pro celkové vyvrcholení, které bylo na můj vkus až přehnaně kombinované. Hodnocení: 6/10 BTW:překrásná smrtící melodie ()

TERRORDROME

Miikeho japonský origoš nebol žiadne veľdielo, ale dal sa zniesť. Duchovia vraždiaci skrz rôzne spotrebiče už začali byť poriadne otravný a amíci proste museli natočiť remake každej populárnej šikmáckej bubákoviny. Americká verzia sa nás neprekvapivo snačí vydesiť pomocou dosť úbohých digitálnych strašidiel čo sú až na obživlú zhoreninu v nemocnici hrôzostrašný asi ako obnažené zadnice celebrít v bulvárnych plátkoch. Zazvoní mobil a zomrieš, lebo medveť s maslom! Uáááá-bojím sa! Vlastne nebojím, lebo som moja pozornosť každou minútou klesala a napokon musím priznať že vlastne neviem ktorá naprdnutá záhrobná duša za tým všetkým vlastne stála. Nevadí, aj tak je mi to fuk. Dokonca dva fuky... ()

Teabag

Když divák překousne první třetinu, která se nebezpečně blíží Final Destination, pak ho čeká docela zajímavý duchařský kousek. Takže jo, palec nahoru. ()

oRi11

Slabši horor, za celou dobu snad žádná scéna, která by mě naladila na hororovou atmosféru. Nic pořádně nefungovalo, z přiběhu nešel strach, děj mě v napětí neudržel, přesněji ani do napětí nedostal, lekačky nefunkční, efekty taky slabší. Jediné čím může film překvapit je duch malé holčičky, na to jaká je úroveň efektu v tomto snímku, vypadal dobře. Kdyby film měl aspoň nějakou amosferu a zpracování, tak by se o strach dokázal postarat. Šířící se smrt přez mobilní telefon, doplňená povedeným vyzváněním, je základ, s kterým se dalo naložit o dost líp, je velká škoda, že to dopadlo tak průměrně. ()

lukasd

Japonský originál jsem neviděl a po zhlédnutí amerického remaku se na to ani nechystám. Film s takhle debilním scénářem jsem už hodně dlouho neviděl. Bohužel ani atmosféra není nic moc, ale v prvních cca 30 minutách jsem byl alespoň zvědavý, kam se bude příběh ubírat. 40% ()