Kruhy se odehrávají třináct let po událostech předchozího dílu. Příběh o vraždícím filmu je považován jen za hororovou historku, přesto studentku Julii zneklidní změna chování jejího přítele Holta, který prý toto video viděl. Přes jeho varování se na něj zvědavá dívka podívá. Nepochopitelný sestřih zdánlivě nesouvisejících scén korunuje telefonát, ve kterém jí neznámý hlas oznámí, že přesně za týden zemře. Protože ji v tu chvíli začnou různé děsivé události provázet doslova na každém kroku, nebere Julia varování rozhodně na lehkou váhu. Brzy jí také dojde, že jedinou naději na přežití jí může dát pochopení videa, kterým Samara, dívka ze studny, vyslala světu zašifrovaný vzkaz. Pátrání po Samařině děsivém osudu zavede Julii na cestu, kde je její život ve stejném ohrožení, jako kdyby na smrt odevzdaně čekala doma. (Cinemart)

Chundys

No za tu snahu to znovu oživit dávám alespoň jednu... Ale prostě jednička je jednička a dvojka se zblázněnými jeleny nebo koupelnou to je prostě něco, z čeho jde mráz po zádech, ale tady? Prosím Vás... :-) ()

LordBeeDoO

Nudné ždímání témata kruhu. Za celý film se vlastně skoro nic nestane, žádná scéna nepřekvapí nebo opravdu nevyděsí. Herecký výkon je na úrovni středoškolských projektů a scénář je naprosto stupidní. Naprosto zbytečný film vhodný tak jako kulisa na cestě vlakem. ()

cuish

Vlastně taková oddychovka. Na první díl to nemá, ale to se asi dalo čekat. Je tam pár pěkných pasáží, herci jsou solidní... příjde mi ale že je to dost zamotané, viděno v kině. ()

Shredo

Bola priložená iná ruka k dielu a logicky z toho musí vyjsť aj iné dielo. Tí, ktorí verili, že dielo bude kvalitou podobné ako 1ka, má optimizmus odpovedajúci hĺbke Mariánskej priekopy. Keď sa od toho odosobníte, máte pred sebou obraz priemerného hororu s lepšími a slabšími chvíľami. Sympatická hlavná hrdinka pátra po Samarinej minulosti ako v predošlých snímkoch, len tam už nie je moc, čo vymyslieť. Pri tejto predstave sa scenáristi vyžmýkali na maximum, aby jakžtak uveriteľný snímok na továreň peňazí vyrobkali a funguje to. Tvorcovia sa v prvých 2/3 inšpirovali Nezvratným osudom- náhodne coincidencie, úniky pred smrťou a v tretej na nedávno vydaný A man in the Dark. Nie je to úplne povinná jazda pre hororového fajnšmekra, ale nájde alebo chce nájsť to dobré (stopy, naznáky) kultových originálov. ()

Hapretor odpad!

Budu slušný - tak napíšu jen, že je toto mrdkózní nuda !!! U jedničky jsem se po skončení bál "podívat na televizi". Tady jsem usínal a jsem otráven nudou. Aspoň mě film uspal. Tak to splnil účel. Bohužel v tom negativním smyslu. Never more !!! ()

owwidius

Strasna blbina. Cisto sa len vezie na teme Ring-u, ale absolutne o nicom. Tak neskutocne plne klise a hluposti, ziadne neprijemne sceny (ako povodny Ring), no fakt ze uz dlho som nevidel tak zly film. Ten film dokonca nema ani fungujuce lakacky! Proste nic, co by to mohlo aspon ako tak zachranit. Tak ale aj taketo kusky treba obcas vidiet. Casto pri ovela lepsom filme zbytocne frfleme a len hladame detaily, co mohlo byt lepsie a preco nebol dokonaly... takto si clovek aspon uvedomi, ze o co moc horsie a priemernejsie sa da tocit (a pritom sa stale tvarit, ako Ackovy titul). [#9/2017] ()

fr3ak

Na prokračování Kruhu jsem se celkem těšil. Jednička byla sice takový nemastný neslaný remake, ale v rámci americké produkce šlo o velký nadprůměr. To je vlastně celkem vtipné, že originální hororová produkce USA je natolik v hajzlu, že člověk musí dávat za vděk remakům. Ale to trochu moc odbočuji... No prostě po celkem přijatelné jedničce přišla katastrofální dvojka u které je mi dodnes záhadou jak se na ni mohl podílet režisér japonského originálu (a do jaké míry za pojebání zápletky může Ehren Kruger, který se později vrtal v takových zvratkách jako je např. několik dílů Transformers). A teď tu máme Kruhy a proč chodit okolo horké kaše, je to vlastně úplně stejný průjem. V obou případech je mytologie původního díla buď popřena, nebo převrácena tak, aby si scénárista mohl vymýšlet co ho zrovna napadne, pak se přidá nějaká lekačka, pár levných herců a je hotovo. Čím déle o tom přemýšlím, tím větší mám nutkání týhle srágoře vpálit odpad, takže to raději v zájmu hodnocení uzavřu :) ()

Zajdo

Po tomto filme si už neviem predstaviť ďalšie pokračovanie Samarky, na toto sa ešte dalo pozrieť ale už je to tak prevarená téma, značka, že už to nemá čo ponúknuť ďalej. No zarobilo to na seba aj trošku do vačiek tak asi sa ešte vyplazí von z toho televízora niekedy zase raz. ()

Rathalos

Myslim,ze je to podareny horor,ma svoje napatie,lakacky,rozuzlenie na konci filmu,cize mna to dost bavilo,herci boli tiez fajn,takze pohoda...:-) ()

Rockerman

Tak nám Samara zase vylézá ze své studny! Problém filmu není v již podruhé nastavené kaši ( a to jednička byla remake), ale v dynamice. Je to těžkopádně natočené, bez tahu na branku a to pak velmi ztrácí na působivosti. Ztrácí to napětí. Je škoda, že se to neubírá ve stopách strhujícího závěru, ve kterém se pak, bohužel opět otevírají vrátka k dalšímu nastavování již hodně vyčerpaného příběhu. Prosím, nechte už tu holku spát v pokoji! ()

Ben Nevis

Nevstoupíš dvakrát, natož víckrát do stejných kruhů. Zajímavé, jak se banda podívala na obskurní video, pak jím zazvonila pevná linka, kterou si asi pořizovali kvůli tomu, a bylo tam řečeno "Sedm dní". A hned všichni vědí, že se mluví o jejich smrti a ne, jak dlouho trvá akce v Lídlu. Film počítá s tím, že fanoušek má v čerstvé paměti všech 15 verzí Ringu nebo alespoň americkou verzi. Když nemá, tak to ani moc nedává smysl. ()

helloween93

Na Rings jsem se opravdu těšil, protože jsem viděl kdysi jedničku a byla výborná. Atmosféra se tam dala krájet a příběh měl nápad. Kruhy začínají slibně, ale pak už si divák bohužel Samaru moc neužije, protože tu ustupuje do pozadí příběhu. Scénář a hlavní pointu film jsem dokázal odhadnout a musím přiznat, že jsem se nudil. Hodně. ()

BOURQUE

„Pokračovanie“ príbehu „Kruhy“. Celkom dobre vytvorená atmosféra, ale scenár bez väčšej fantázii. M. Anna Ingrid Lutz celkom sympatická. Samozrejme, otvorený záver pre prípadné pokračovanie. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Johny M.

Samara přešla z analogu na digitál, jinak to není o tolik horší, než původní Kruh. Jenom je jiná doba a diváci jsou náročnější; mě přišlo fajn si takhle připomenout moje hororový začátky (to už je 15 let?), i když se jedná spíš jen o takovou jednohubku... 3,5* ()

KUFI

totalni sracka bez atmosfery. Videl jsem vsechny filmy co byly o Sadako natoceny a jedinej dobrej je ten original od Nakaty, takze me to ani neprekvapilo. ()

Cryptkeeper

Totální absence mrazivé atmosféry z předešlých dílů. Přímočaré,předvídatelné,neoriginální,nudné... Klasický prototyp dnešního jump scare horor trashe pro nenáročné diváky. ()

hrudka

Pořád si pamatuju chvíli, kdy jsem se poprvé díval na původní americký remake Kruhu a nedokoukal jsem ho. Tehdy jsem byl z toho tak vystrašený, že by po jeho zhlédnutí zazvonil telefon. To už neplatí, z nějakého důvodu, byť poměrně zajímavého, se tvůrci známého příběhu chopili znovu a částečně jinak. Když dnes nekopírujeme videokazety, budeme kopírovat data. Nevím, jestli tvůrcům docházelo, že divák je chytřejší než postavy: copak nelze zkopírovat soubor, který je z nějakého důvodu větší? copak jste si nevšimli, že ta dívka je těhotná? copak nejste tak všeznalí a na první pohled nepoznáte braillovo písmo? Asi ne. Film sice má ambici poukázat na hrozbu digitálních kopií, ale sorry, pořád budu na soubory klikat pravým tlačítkem a volit kopírovat. Takovej je dneska digitální svět. Sestimsmiř. ()

PF 2017

PF 2017