Ezra Miller se představí v roli Barryho Allena alias Flashe, který ve vůbec prvním samostatném filmu o superhrdinovi DC překonává hranice svých superschopností. Barry Allen použije svou superrychlost, aby změnil minulost, ale jeho pokus o záchranu rodiny vytvoří svět bez superhrdinů a donutí ho závodit o život, aby zachránil budoucnost. (Vertical Entertainment)

Karzelek

Úvodních 20 minut jsem.. nebojím se to napsat.. protrpěl.. Kdo proboha dělal na těch CGI, ten už tam doufám nepracuje.. Pak se to sice o nic moc nezlepšilo ale dorazila na scénu pomoc ve formě.. Ok, říkejme tomu "děj". No a pak už to bylo koukatelné. Já mám filmy, seriály a všechno tohle se superhrdiny hrozně rád, ale existuje společnost, která to prostě prodat umí, a pak je jedna, která to prostě prodat neumí no.. Ke třetí hvězdě se to naklonilo v posledních 10 minutách, které bych označil za kvalitní. ()

SalvorHardin

Jednu hviezdu davam za jedno kratke cameo jedneho milovaneho herca, ktory kedysi mal stvarnit Supermana, ale napokon z toho filmu nic nebolo. Inak je tento film ako vravia Amici: kinda shit. Vizualne efekty boli otrasne a myslim, ze studenti v prvom rocniku vizualnych efektov by spravili lepsiu robotu v Premiere Pro. Palciva otazka dnesnych casov: bol tento film woke? Nebol. Nebol woke a aj tak to bol trapas. Milujem Keatonovho Batmana, ale potom, co som videl Birdmana  a potom pocul, ze Keaton bude v tomto, bral som to ako zly vtip. Zial Keaton tento nahodny zhluk obrazkov a zvukov nezachranil. O tom, ze Ezra Miller patri skor do basy ako do filmu, snad netreba ani hovorit a urcite pre nikoho nebol magnetom ist na tuto tragikomediu do kina. Na film som zabudol v momente ako som ho dopozeral, a ked ste ho nevideli, radsej si pustite turecku telenovelu ako toto. Ak vas vsak zaujima ako by sa dalo 250 milionov dolarov splachnut dolu zachodovou misou, tak toto je dobry priklad presne toho. ()

webino

Hodnotiť film ako taký hodnotím v rámci série. Nebudem tu dávať dlhosiahly koment ako kolega keď to poviem pár vetamy. Flash je v pohode...naozaj si ho pustite a dajte si popcorn a leháro. Milióny eur na natočenie a nakoniec je to všetko jedno tak nech je aj vám. Dávam tri hviezdy len preyo že: Humor:,,2,,naozaj sa zasmejete aj keby ste nechceli a yo kvitujem Obsadenie:,,1,,netreba komentovať to bolo to naj čo sa dalo naozaj verte mi👍 Scénar:Dal si záležať chlapec či parta a sedí to neurazí ani nenahevá,naozaj verte je yo pekný krásny stred a naozaj kvalitka. Toď vsjo...CGI,réžia,..čo tam ako?Výprava?🤣🤣🤣🤣 Joj nie proste blud dobre naotečený za tie peniaze.Inak na druhý krát nepozerateľné. ()

ReproBoy

Asi jsem zestárnul, ale začínám být hrozně negativní. s tím CGI si dělaj prdel, nebo je to film z roku 1990?  To se nedá brát ani vážně, i kdyby to bylo dobrý, jako že to dobrý není, Ezra je fakt divnopošuk.  Nelíbílo se mi to, je to kravina. ()

radecop

Natočené celkom dobre, ale niekedy mám pocit, že z toho mnohovesmíru a časových línií a alternatívnych realít, by jeblo aj Einsteinovi... ()

Caesarion

Šokují a plné překvapení. Narozdíl od těch druhých je DC film výjimečný každý bez výjimky. Tedy myslím ten příběh. Vím, že koncept příběhu, že hrdina v Dobré víře něco posere a pak to po sobě napravuje známe všichni léta. Jenže tady sebou vzal všechno a všechny aby bojoval sám se sebou což je prostě bomba. Jeho emoční výbuchy a ostrovtip musíme vstřebat i když se nám tolik nelíbí a rodinné scény s maminkou i když jsou maximálně důležité mě nechaly maximálně chladným. To se nedá říct o návratu Michaela Keatona a cameo ostatních postav jež mladým divákům moc neřeknou. Thanks Flash. ()

Pcermis

Točily akční film a vyšla z toho komedie. Škoda kdyby se to od začátku bralo jako komedie mohlo to mít možná i větší úspěch. :-) Takhle je to slátanina která nemá hlavu ani patu. ()

user1982

uprimne som cakal od toho dalsi odpad ala black adam, shazam 2 a pod. ale toto bolo vazne ze dobre a zabavne pozerat. neriesim ze hl protagonista ma rad "zakazane" veci (kto nie). Takze ako herca som si ho uzil, dej bol zaujimavi a batman len potesil. dokonca aj posledný batman :) efetky uplne super, dobre sa na to pozeralo a konecne bolo krasne ukazane ako flash prechadza cez dvere/steny. bolo mi to jasne, ale presne takto som si to predstavoval. ()

Radovan.Long

Mě tam Ezra Müler moc dobře sedí.Fakt jako by se pro tu roli narodil.Vůbec poslední DC universe heroes jsou mi sympatičtí.Marvel je vlastně s novými postavami pravý opak.DC je za mě teda teď v čele žebříčku "komiksových filmů".Možná že některé scény jsou až absurdní,jak už tu někdo psal,ale mě to ani nějak nevadilo.Čtyři hvězdičky určitě zaslouží! A jedna zajímavost je že v 47:26 se objeví s kouskem pizzy Nikolaj Coster-Waldau z "GoT ".Flash mu ten kousek v rychlosti sebere .) ()

LEFTFLANK

2. dám dve hviezdy za to utrpenie, čo si museli všetci na plátne odskákať s tým psychopatom. Možno si mnohí konečne vydýchnu keď už to konečne reštartli. PS: kto by mal vôbec chuť ísť po tomto na BB? yak PSS: pri spomienke na ten rehot alá Spongebob ma mrazí na chrbte brr ()

Blackcream

Tak jako jo. Film, který uzavírá jednu (ne zrovna povedenou) kapitolu se to dá zvládnout dokoukat. Hlavně tady díky velkému množství  cameo rolí a Batmanovi Michaela Keatona. Hlavní herec je pro mě hrozně nesympatický. CGI je tady tak špatné, že příště by to mohl dělat Pixar a vypadalo by to pravděpodobně lépe. Je zde kopec nelogičností, o kterých se zde nebudu raději rozepisovat, protože by to bylo na dlouho. Naopak je zde hezky vysvětlen koncept multivesmíru, to zase palec nahoru. Koukat se na to tedy dá, ale jen s přesvědčením, že to vážně chci vidět. ()

Nellaron

Opäť a znova - DC je niekde inde oproti Marvelu. Flash ma bavil či už humorom, zápletkou, aj tie efekty sa dali zhltnúť, dojímavou nôtou, ale aj odkazom, že s časovými slučkami sa radšej netreba zahrávať. A to všetko bez trápnych klišé. Ezra Miller dal Flashovi nezameniteľný charakter, nech už je ten herec v súkromnom živote akýkoľvek pako. No a to množstvo cameo návratov rôznych postáv sú čerešničky na torte, ktoré budú chutiť počas celého filmu. ()

Jimclark

Ne, promiňte, ale tohle já neberu. Proč hraje Batmana v každé časové linii pokaždé jiný herec? Vždyť je to snad pořád Bruce Wayne a nenarodil se jiným rodičům, tak proč by měl vypadat jinak? Já samozřejmě chápu, že se herci v rolích střídají, když zestárnou, nebo mají jiné projekty, ale ne v jednom filmu! U Spidermana jsem se nad tím taky zarazil, ale bral jsem to jen jako fanservice nad kterým se není třeba příliš pozastavovat. Jenže tady už to dost přehnali. A jak je sakra možné, že sedmdesátiletý Michael Keaton vypadá skoro líp, než před víc jak třiceti lety, když hrál Batmana poprvé, to mi taky hlava nebere (to měla být poklona). P.S. Ty efekty, když se zpomalil čas, nebo když nám představovali multivesmír, to bylo něco příšerného. Za 200 mega tohle? Aspoň je vidět, na čem se v rozpočtu šetřilo, protože ho asi z větší části utratili za ty zbytečné herce. ()

spar

Bol som veľmi zvedavý. Hlavne na comeback Keatona. Ale inak, mam z toho vláštny pocit. Bolo to o ničom a vlasne aj o ničom, farebne vybuchane dosť ale na nič. Cela ta séria po  prvej Justice lague, až na Aquamana, slabý premier ide do - preč. Uvidime co stym spravý stážca galaxie. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start

20.08.2023

Warneři se sice můžou do konce rukou plácat po zádech za to, jak moc se jim vyplatila sázka na Barbie v režii Grety Gerwig s Margot Robbie v hlavní roli, jenže bokem růžového megahitu se studiu v… (více)