Doktor z hor

Německo, (1992–1999), 76 h 12 min (Minutáž: 45–90 min)

Gerhard Lippert, Anita Zagaria, Manuel Guggenberger, Enzi Fuchs, Walther Reyer, Carin C. Tietze, Herbert Fux, Harald Krassnitzer, Klaus Wildbolz (více)

Série(6) / Epizody(95)

Príbeh lekára, ktorý sa ožení s dcérou horského zverolekára, ale odmietne prax v alpskej dedine a ide za kariérou do Mníchova. Nešťastnou náhodou príde jeho manželka pri autonehode o život a svokor mu túto udalosť dáva za vinu. Dôjde k rozkolu, ktorý vyústi takmer zo strany svokra v nepriateľstve. Zmierenie tých dvoch zariadi gazdiná zverolekára a priláka zaťa lekára, aby začal prax u nich na horách. Vplyvom lavíny príde lekár o život a namiesto neho nastúpi nový mladý lekár a dedina tak konečne získala opäť svojho lekára, ktorý poskytuje všestranné služby obyvateľom hôr tak, ako je to bežné odjakživa u vidieckych lekárov. (RTVS)

ranp

Podle mě typická ukázka seriálu pro důchodce, absolutně mě to míjí. Hodnocení vidím tak na 15%. ()

Markussis

Naprostý nesmysl, hodnotit tento seriál odpadem. Zajisté to není žádná vážná tvorba, která by měla ambice aspirovat na nějaká prestižní filmová ocenění. Ovšem seriál je ve své jednoduchosti upřímný. Nádherná příroda kouzelných Tyrol a sympatičtí herci jsou jednoznačným plusem seriálu. Divák se zde má především uvolnit a né zas tak moc přemýšlet. Je to taková určitá forma televizniho relaxingu. V porovnání s českou současnou prefabrikovanou seriálovou tvorbou je tento seriál naopak ještě velmi vkusný, alespoň řízlý tamním folklorem. ()

Theraphosa odpad!

Německé seriály, krom několika, které bych spočítal na prstech jedné ruky, jsou pro mne tolik zábavné asi jako mexické telenovely. 0% ()

Peť@n odpad!

Co to má bejt? Přihřátej doktor s vlastnostmi Brandona Wallshe, zachraňující všechny a všechno... Tohle je fakt nehorázná kravina, která Vám maximálně tak zničí jinak celkem pohodové odpoledne.. Fakt odpad po všech směrech... I když telenovely jsou ještě mnohem horší... ()

Kapybara

Neškodná zábava pro starší generaci. Sice nuda, ale aspoň je to takové miloučké, hřejivé... A z každého dílu nám plyne hluboké morální poučení. Radši trochu oslizlého doktůrka z hor než vraždící monstra v uječených telenovelách. Toť můj názor. ()

1860

I když to bylo celkem stupidní, dalo se na to dívat.. Hlavně na tu krajinu, ve které se všichni pohybovali.. ()

Kovaja

Na tomhle sem taky vyrustal.Dej byl treba nezazivny ale jako malej kluk sem to moh.Na serialu me hlavne zaujala neposkvrnena rakouska priroda. ()

jakeer

Z nostalgie som si pozrel zotri časti a keď bol toto obľúbený seriál môjho detstva, teraz sa musím smiať. Všetci sú na seba dobrí, milí, pomáhajú si, hlavný predstaviteľ je takmer bez chyby a aj mierne skazení ľudia, ktorí sa tam z času na čas objavia (niekedy dokonca aj zločinci!!!) sú vo svojej podstate dobrými ľuďmi. Naivné, ale chápem, že sa to najmä starým ľuďom páči. ()

Paity

Sympaťák od pohledu, není-liž pravda. :) Prostě takový typický německý dobrák, kterému byste od oka neřekli jinak než Guntře. ()

Perverz odpad!

Chcete mě umučit? Pusťte mi tenhle brak a budu prosit o slitování. Zvedá se mi žaludek. Ať naši západní sousedé raději točí ty svoje fekal porna než tohle!!!!!!!!!! Hitla raus!!!!!!!! ()