Barrandovský videostop

Česko, 2011, 111x42 min

Režie:

Petr Soukup

Účinkují:

Jan Rosák (moderátor), Halina Pawlowská, Zdeněk Troška, Bohumil Klepl, Jiřina Jirásková, Jaroslava Kretschmerová, Jan Antonín Duchoslav (více)

Nejoblíbenější filmy, legendární herci, režiséři a Jan Rosák - to je staronový zábavný soutěžní pořad.  Vaše nejoblíbenější filmy, legendární herci, Váš důvtip, zábava a nezapomenutelný Jan Rosák... To je nový Videostop! Tři soutěžící se utkají o zajímavé ceny a jejich poradci z řad známých osobností Vás provedou filmovým a televizním nebem, z rukávu vysypou historky z natáčení a jen na Vás je, necháte-li se jimi zmást či dovést ke správné odpovědi k záludným otázkám moderátora Jana Rosáka. (TV Barrandov)

Paity

Kde ty staré časy jsou, kdy Videostop byl skutečně parádní pořad. Možná je to tou dobou, která už se nevrátí a tak se nevrátí ani původní formát tohoto pořadu. Škoda. ()

Vejrrr

Nejspíš nedovedu najít výrazné negativum, proč by to mělo být horší než tehdá za totáče .. :) A je to dobře nebo špatně ???? ()

mira007

Snaha navázat na socialistický úspěšný Videostop vyšla naprázdno. Doba se změnila - diváci mají tisíce jiných možností trávit čas s jinou zábavou a nároky diváků jsou náročnější než tento statický pořad je schopen dosáhnout. Přesto jedna hvězda za určitý sentiment. ()

lili6

Nelze napodobit něco, co ve svým nejlepších letech bylo vynikající. Pouze parodie o několik let později dokáže pouze parodovat tehdejší úspěšný pořad... ()

Hepy13

Chtělo by to míň kecání a více ukázek. Třeba mě by se líbilo, kdyby ukazovali i zahraniční filmy, ale to by se na Barrandově asi nedoplatily. Taky by to chtělo těžší otázky. Určitě by to bylo lepší, než tradiční otázka "Uhodnete název filmu"? Taky by bylo lepší kdyby místo soutěžících z různých firem se tam mohli lidé samostatně přihlásit. Jan Rosák mi byl docela sympatický už v soutěži Riskuj a zde mi taktéž nevadí. Sečteno-podtrženo i přes všechny mé výtky, se rád na videostop dívám a procvičuji si znalosti ze světa filmů. ()

krabatt76

Zatím dávám dvě hvězdičky za snahu a hlavně za to,že tvůrci této nové verze toho přílíš nepo....Bohužel,ale ani moc neinovovali.Hibernuji ve stavu mírně optimistického očekávání. PS:Změnit vysílací dobu pání Barrandovští na 20:00 ! Jinak my pod kopcem ukážeme palcem dolů.To můžeme.My jsme správní rada :-))))) ()

Olík

Barrandovská reinkarnace svého času populárního soutěžního pořadu je…..no, je „fajn“. Fajn, ale není to ono…….a ani to nemůže být ono, Honza Rosák zešedivěl, Karel Čáslavský chybí úplně, doba je jiná, trh je jiný, společnost je jiná, zkrátka všechno už je jinak. Na druhou stranu je dobře, že se tvůrci nevydali rádoby cool cestou většiny současných produktů a snaží se co nejvěrněji držet původního konceptu, díky čemuž na tuzemském televizním trhu působí Barrandovský videostop kultivovaným dojmem uhlazeného strýčka. ()

Koprska

Potěší a neurazí... Škoda konceptu, že se probírají jen české filmy. Na druhou stranu v bahně toho, co dnes občas dávají v Tv je to rozhodně lepší průměr, kde se dokonce můžete i něco dozvědět. ()

matt85

Moc to neodsýpá a na Barrandově je víc reklam, než na Nově. Takže tři hvězdičky za nápad(který je sice zastaralý, ale co už) a za Rosáka, ten chlap má koule za dva! ()

FireTight

Ne, nemohu tomto "novému" nebo "reinkarnovanému" Videostopu přijít na chuť. Tohle už zkrátka není ten pořad, co si útržkovitě pamatuji ze svého dětství... Tohle je takové jiné, horší, smutnější, víc "cool" a... Zkrátka to už není ono. Škoda, ze začátku jsem Rosákovi s obnovením fandil, ale teď mám pocit, že to byla spíš chyba. ()

rg.jerry

Zaplať pánbůh, že tu máme něco jiného než ubohé Farmáře, Šéfky, Pí.. s mákem atd. I když je vlastně totožný s Videostopem z 80. let - pobaví i po těch dlouhých letech a to je důkaz určité kvality. Rosák - dobrý moderátor. ()

topi80

Jak je vidět, není žádná legrace oživit starý pořad a dát ho v atraktivní podobě zpátky na obrazovku. Nostalgie je nostalgie, ale doba je trochu jinde. Rozhodně je pozitivní, že se na Barrandově nepouštěli do žádných experimentů (vzpomeňte na pokus vzkřísit Videostop ještě na ČT nebo na hrůzostrašnou Cestu na stříbrné plátno). Formát zachován, rozestavění studia taky, dokonce i ceny jsou docela podobné tomu, o co se hrálo před lety. Přesto se mi při sledování tohoto pořadu zdá, jako by byl nějak unylý a unavený. Snažím se přijít na to, proč tomu tak je. Pořad už přecejenom běží dost dlouhou dobu na to, aby byly mouchy vychytány. Rozhodně by měli dostat větší prostor hosté, kteří dokážou někdy přijít s neuvěřitelnými výklady a historkami, se kterými soutěžící buď souhlasí nebo nesouhlasí. Samozřejmě to souvisí s kvalitou těchto hostů, řekněme si to na rovinu, převahu mají podřadné celebrity. Od herečky z prostoduchého seriálu nebo televizní rosničky asi nemůžeme čekat slovní ekvilibristiku a erupci fantazie. Výborný byl třeba Karel Štědrý nebo Yvonne Přenosilová, zkrátka lidi, u kterých je patrné, že v hlavě něco mají a diváka pobaví. Pokud je výřečný vtipálek i mezi soutěžícími, tak se nebát dát mu více prostoru, lidi to baví. Myslím, že i Jan Rosák by uměl přepnout na vyšší level. Odborní poradci, to byl taky přešlap, když je u některých vidět, že to čtou. Ale zase jde o výběr, třeba Josef Dvořák byl úplně přirozený a diváky pobavil. Stačí tedy málo. Střih pořadu tak, aby opravdu nabídl to nejlepší, co se ve studiu událo, a pan nebude problém, aby pořad dosahoval kvalit svého legendárního předchůdce. ()

hermiona

Holt, už to není, co bývalo... Starej dobrej videostop byl nabitej filmovými ukázkami, teď je rozbitej reklamou. Soutěžíci poznají 20 nejčastěji reprízovaných filmů a dost. Udržovat při životě něco jen pro zašlou slávu, tradici a snad nostalgii nemá význam. Copak to na Barrandově nevědí? ()

Revivup

za těch pětadvacet let se vůbec nic nezměnilo :-)... ale pořád to má co nabídnout. Zatím dávám 3* ale dost možná své hodnocení zanedlouho zvýším. ()

Stejšn

Hodnotím to po prvním dílu, ale ačkoli formát zůstal stejný, chybí tomu šťáva, je to unylé a nudné. Nevím proč. Blbí soutěžící, nudní hosté? Troška na místě Čáslavského vůbec nefungoval. ()