Barrandovský videostop

Česko, 2011, 111x42 min

Režie:

Petr Soukup

Účinkují:

Jan Rosák (moderátor), Halina Pawlowská, Zdeněk Troška, Bohumil Klepl, Jiřina Jirásková, Jaroslava Kretschmerová, Jan Antonín Duchoslav (více)

Nejoblíbenější filmy, legendární herci, režiséři a Jan Rosák - to je staronový zábavný soutěžní pořad.  Vaše nejoblíbenější filmy, legendární herci, Váš důvtip, zábava a nezapomenutelný Jan Rosák... To je nový Videostop! Tři soutěžící se utkají o zajímavé ceny a jejich poradci z řad známých osobností Vás provedou filmovým a televizním nebem, z rukávu vysypou historky z natáčení a jen na Vás je, necháte-li se jimi zmást či dovést ke správné odpovědi k záludným otázkám moderátora Jana Rosáka. (TV Barrandov)

brzozin

Pořad o tom, jak brutálně upadá celková kulturní úroveň českého národa. Soutěžící neznají ani ty nejznámější filmy, pokud jsou tyto staší 30 let. ()

Grimaldi

Takoví pořad o ničem,pár známých tváří,trocha humoru a když se jako divák v hledišti snažíte,vyhrajete mikrovlnku!Tu hvězdu dávám za díl s Danem Přibáňem ,když ještě trabantí cirkus nebyl tak slavný. ()

giacobbe

První díl zatím nic moc, přeplněno reklamou, záludné otázky moderátora- které zaujmou pouze schopností J.Rosáka udělat dokonalý oslý můstek mezi tématy naprosto nesouvisejícími. Nepovažuji se za filmového znalce, ale polovinu ukázek bych odpověděl jenom podle moderátorova úvodu, nejobtížnější mi trvala 10vteřin, snad slibované finálové kolo nebude tak zoufale jednoduché. Přívlastky barrandovský a nový Videostop jsou jen právnickou kličkou, není tu nejmenší inovace, naopak návrat do pravěku legendárních závěrečných kostiček. ()

Hanver

Nemohu si pomoct, ale prostě se nechci vracet do doby před rok 1989 a nechci, aby mě tam kdokoli přenášel. Takže se mnou nemůže nikdo počítat, když okopíruje 30 let starý formát pořadu, ale totálně okopíruje a dokonce má i stejného moderátora a jediná změna je v barvě jeho vlasů a vousů. Když jsem to viděl, zhrozil jsem se a udělalo se mi mdlo. Čekal jsem, jestli po skončení nepřijde zpráva o tom, co se událo na 25. sjezdu KSČ. Soutěžící klasicky přitroublí a pár "celebrit" po česku, snažících se je přelstít, měl jsem obavu jestli se vůbec ráno ještě probudím. Soutěž možná není brak, původní myšlenka zřejmě byla dobrá, ale je relikvií své doby a tam měla zůstat. Ještě bych bral totální facelift, ale vracet tohle na obrazovky je jako udělat z Miloše Jakeše předsedu ODS - oživovávní mrtvol, to je nový videostop a to nikdy nikam nevedlo. ()

Chlo0opek

Takový klasický pořad televizní zábavy, ve kterém se apsoň člověk něco dozví z filmového prostředí. Jako plus určitě beru, že zde už nefiguruje Karel Čáslavský, který mi přijde jako naprosto nesympatický vlezlý starý páprda. Jednoduchý model této soutěže neubírá na zábavnosti. ()

solver

Opravdu nechápu, kam se vytratila ta atmosféra a napětí. Je to nějaké divně uspěchané; nejvíc mě bere, jak při závěrečných kostkách Rosák dýchá soutěžícímu na záda. Někteří herci-poradci (Brodská) davají jasně najevo, že je to nebaví, ale honorář je ok apod. To, že tam není jenom Čáslavský, by mi nevadilo. Ale on měl tu výhodu, že se mu dalo věřit. Současný arbitr to čte z papíru. Zmizela improvizace pozvaných herců - všechno jede na čas. Tuším, že tam jednou někdo něco zkusil a byl usměrněn :-) Dva bloky reklam v 40 minutách je pak jako rána z milosti! Tyto drobné detaily to posouvají o úroveň níž. ()

valmet

Rosák se nedokáže oprostit od své nejslavnější "role", o čemž svědčí i podobná telefonická soutěž v jeho pořadu v radiu. Původní videostop v kontextu doby nebyl tak špatnej, tenhle pohrobek už je za zenitem. ()

DžejPý

Naprosto okopírované podle původního Videostopu. Ale to vůbec nevadí, pořád to má svůj šmrnc a na hlavu poráží úchylnosti typu Vysoká hra... A jako plus má u mne tenhle pořad střídání na židli "porotce". ()

max21

Já si starý Videostop nepamatují a tento se mi líbí .Dnešní době není moc soutěží ani zabaví a když je tak je to katastrofa ale Barrandovský videostop je vímka naštěští .......... ()