Před pěti lety prováděl jaderný fyzik Bruce Banner společně se svou přítelkyní a kolegyní Betty Rossovou výzkum pro americkou armádu. Její otec, generál Ross, jim řekl, že jde o experiment, jehož výsledkem bude odolnost člověka vůči záření gama. Bruce si byl výsledky svého výzkumu tak jistý, že sérum aplikoval sám sobě. Látka však zapříčinila, že se změnil v obrovské zelené monstrum, zničil laboratoř a zranil několik lidí. Po návratu do lidské podoby uprchl a generál Ross po něm začal všemi možnými prostředky pátrat. V současnosti se Bruce ukrývá v Brazílii. V Hulka se změní vždy, když jeho srdeční tep překročí hranici 200 úderů, proto se snaží rozvíjet sebeovládání. Zatímco se Bruce snaží vyléčit svůj stav, na obzoru se objeví nepřítel s podobnými schopnostmi, který naopak nevynechá jedinou příležitost k tomu, aby se z člověka přeměnil v monstrum Abomination. (TV Nova)

Gazy

Nejdříve jsem hodnotil čtyřmi hvězdičkami, ale velice rychle ze mě vyprchalo i těch pár pozitivních momentů, které mi naštvaný zelenáč přichystal. Především, když mě mnohem víc bavily chvíle, kdy byl Bruce Banner ve své lidské podobě, asi je na tom filmu něco špatně. Hulk působí až směšně počítačově a Abomination nevyvázl z rukou grafiků o nic lépe . To má za následek, že akční scény vypadají hodně hloupě a především ani trochu uvěřitelně. Celým vrcholem filmu se tak bohužel stala naháněná Edwarda Nortona v bourneovském stylu už na samém začátku marvelovské komiksárny. Pro mě osobně je Neuvěřitelný Hulk o dost slabší než silně nedoceněná a rozhodně inteligentněji pojatá verze Anga Lee. ()

Chermy

Nechci škatulkovat, ale žádný film o Hulkovi nemůže být dobrý. Už jen základní myšlenka zeleného zuřivého monstra, které všechno demoluje, je blbá. Takže se dá říct, že z toho Leterrier, Norton i Liv Tyler vybruslili docela dobře... ()

moviesfan

Herecké výkony určitě podařené. Musím však vytknout na můj vkus až přílišnou romantiku:)) Co se týče příběhu, tak nepatří k těm špatným, ale ani k těm výborným. Podívaná to je ovšem dobrá. Závěr mě potěšil. Snad se z toho něco vyklube. ()

JayZak

Nemastné neslané béčko s áčkovými ambicemi. Herci předvádí své standardní výkony, Norton i sladká Liv Tyler jsou bez výhrad, stejně jako slizký Tim Roth. Záporák takového formátu mohl ale dostat větší prostor, takhle se neměl šanci pořádně předvést. Co filmu chybí je pořádný scénář a lepší digitální efekty. V dnešní době, kdy jsou počítačové efekty dovedeny téměř k dokonalosti bych očekával lepší výsledek než zde vidíme. I ten 5 let starý Hulk je hezčí. Leeův Hulk z roku 2003 je taky jako celek podle mě povedenější. Škoda, po výborném Iron Manovi tu máme "jen" průměr. Snad se s Hulkem setkáme i v The Avengers, kteří můžou být vskutku velkolepí. ()

JohnCZ

Výborně vybrané herecké obsazení, skvělá akce a špičková hudba vs strašlivě digitální efekty a primitivní scénář. Líbilo se mi to více, než Hulk z roku 2003, ale nemohu se ubránit pocitu jisté zbytečnosti tohoto snímku. Zejména díky scénáři, který děj nikam neposouvá. Snad jen narážka na konci filmu byla fakt povedená. ()

M.Macho

Ach ty dvojky. Ne pokaždé, jak u Xmenů se podaří, že dvojka jedničku něčím předstihne. U Neuvěřitelného hulka někdo (možná režisér nebo scénarista?) zatáhl brzdu. Hvězdněji obsazený (Norton je mi krapet sympatičtější než Bana a William Hurt je pašák), ale záměna Jennifer Connelly za zasněnou Liv Tyler? Hulk se nafoukl ještě neuvěřitelněji a to, co v něm bývalo pevné, se ještě rozmělnilo. Vizuálně je to pěkné, to zas jo. Nicméně nepomůže ani Stan Lee ani Tony Stark... ()

Expendable odpad!

Po shlédnutí prvního dílu jsem věděl,že se jedná o hodně podřadné béčko laciné počítačové triky,ale nedalo mi to a chtěl jsem se ujistit že další díl bude stejný né li horší.Odpad jako vyšitý začáteční akce v továrně mě vůbec nedostala nebo na konci jak bojoval Hulk se zmutovaným vojákem a nevím k čemu se z něj snažili dostat ten sajrajt, když na konci zase sezelenal. ()

corpsy

Určite zlepšenie oproti verzii s Ericom Banom. Viac akcie ( tak to má byť, nikto predsa nechce vidieť Hulka len tak posedávať ) a menej žvástov. Rýchlejší, svižnejší, bombastickejší. Strašne sa teším na THE AVENGERS ( 2012 ). ()

Marek1991

Pri tomto filme som si zgustol iba pri dvoch scénach a to, keď Hulka prepadli zo všetkých strán pri mostnom prechode na univerzite a v ďalšej, keď chlapík zdvíhal stehienko Liv Tyler oblečenej v polorozopnutej košieľke. Inak veľmi nudný film, s pre mňa nudnou a nezaujímavou akciou, najmä hlúposťami v Brazílii. Tým Američanom, každý všetko dovolí, to tak vyzerá, naozaj trápne takto robiť film, taktiež s tým vyrobením zabijaka z človeka, ktorý ako inak bol opäť Rus, to už sa ťažko komentuje. Ale oceňujem poukázanie na to, ako tajné služby vystopovávali človeka, stačilo mu zadať na internet známe frázy a už ho našli, nemusel ani telefonovať, že by ho vystopovali podľa hlasu, ani použiť kreditku, proste v dnešnej dobe sa je ťažko ukryť, myslím, že dôležité je všímať si skôr vo filmoch takéto veci, nie nejaké pobehujúce a všetko ničiace obludy, kde ako vždy vyhrá dobrá strana, kde dievča toho dobrého pozerá neveriacky a hystericky kričí, Liv Tyler to má evidentne namakané, ale nedá sa na to pozerať. Tento film mi nesedí ani tak ako predchádzajúci a to nebol nejako dobrý, ani herecká dvojka v hlavných úlohách k sebe tak nepasovala. Film bol primitívnejší, hlúpo drsný a bezohľadný. Tento film mi pripadal ako všetko možné a dokopy nič. ()

Revanx

Priznávam, Hulk nikdy nebol moja obľúbená postava a týmto filmom sa to teda rozhodne nezmenilo. Norton vyzerá akoby ani nevedel, aký film natáča, Tyler sa celý film iba tvári vystrašene (čo jej príliš nejde) a Roth vyzerá jednoducho smiešne. Tak či tak, zas úplne zlé to nebolo, predsa len to nenudilo. A okrem toho, ešte viac to navnadilo na The Avengers. ()

liquido26

Tento Hulk stojí o třídu výš než ten od Ang Leeho s Ericem Banou. Incredible Hulk je akční od začátku do konce, není tu moc nudných míst a atmosféra i počítačové animace jsou jednoduše skvělé. U herců se mi nejvíc líbil Hulkův úhlavní nepřítel v podání Tima Rotha. ()

Crazer

Edward Norton má určitě na něco více, už od něj jsem očekával lepší výkon. Občas jsem se ve veškerých bojích ztrácel a zklamal mě i dost nechápavý závěr ... co sem mají co tvůrci plést jiný film! Plus dávám Liv Tyler, ta mě příjemně překvapila. ()

El Pistolero

Pro mě po všech stránkách lepší a hlavně zábavnější než předchozí díl. Víc akce, víc Hulka a méně vaty. Navíc Norton > Bana (i ten Hulk mi tady přijde propracovanější), Tyler > Connelly a co se týče žánru, tak i Leterrier > Lee. ()

ConanVJ

Oproti Hulkovi z roku 2003 je tento film velká změna. Film jede v kolejích komicsových filmů současných let a na konci nechybí ani odkaz na Avangers, stejně jako je to u filmů Captain America a Thor. Neuvěřitelný Hulk má i oproti předchozímu dílu svižnější děj, mnohem více akce a pěkný finálový souboj, který se mi hodně líbil. Jediný, co mi přišlo divný byl začátek, který popírá děj předchozího Hulka a i některé pasáže ve filmu napovídají o tom, že by tento Hulk jel sám na sebe, bez toho, aby opět ukazoval, jak Hulk vznikl. Také obsazení filmu je jiné ale to mi vůbec nevadilo, i dkyž se mi Jennifer Connelly v Hulkovi líbila víc. Filmek se mi hodně líbil a za mě 90% :) ()

Tryskomyš

Zatím nejlepší Hulk, kterého jsem viděla. A dostal mě ten Tony Stark - sem čekala, jestli to bude Downey. A jo, je to tam! ()

hous.enka

Chvílemi jsem měla pocit (zejména při posledním fajtu), že sleduju počítačové intro. Ne-e, Hulk má být zelený, nazlobený, ale pořád má být něčím kouzelný. A to teda NEUVĚŘITELNÝ HULK nesplňuje. To už radši Banu než Nortona. ()

FFilipCZ

Jednoho dne (r.2012) mě tak napadlo, jaktože já jsem vlastně ještě neviděl Hulka, o čem to vlastně vůbec je? Pamatuju si plastový panáčky s Hulkem, povídali jsme si o něm, tak nějak jsem ho měl v povědomí, ale film jsem neviděl. Popravdě, žádná sláva to moc není. Prostřední pasáž spíš taková klasická vycpávka ala "kráska a zvíře", aby to mělo filmovou a ne seriálovou stopáž, za to úvod, který nás zasvětí do Hulkova problému a jak se vůbec věci mají, i závěrečné akční scény jsou celkem podařené. I když moc nechápu ten podle mě otevřený konec, když už uplynuly 4 roky a pokračování nikde. No shrnul bych to asi takhle, jsem rád že jsem to viděl, ale vracet s k tomu nehodlám. ()

schizmo

Neuvěřitelný Hulk je celkem zívačka. Strohý přímočarý děj, ne zrovna oslňující efekty (alespoň z pohledu dneška) a jakási comixově druho-ligová produkce. Vlastně jediným pořádným důvodem, co drží film nad vodou a fakt, proč se na něj dívat, je standardně skvělý Edward Norton. ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (více)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt