Před pěti lety prováděl jaderný fyzik Bruce Banner společně se svou přítelkyní a kolegyní Betty Rossovou výzkum pro americkou armádu. Její otec, generál Ross, jim řekl, že jde o experiment, jehož výsledkem bude odolnost člověka vůči záření gama. Bruce si byl výsledky svého výzkumu tak jistý, že sérum aplikoval sám sobě. Látka však zapříčinila, že se změnil v obrovské zelené monstrum, zničil laboratoř a zranil několik lidí. Po návratu do lidské podoby uprchl a generál Ross po něm začal všemi možnými prostředky pátrat. V současnosti se Bruce ukrývá v Brazílii. V Hulka se změní vždy, když jeho srdeční tep překročí hranici 200 úderů, proto se snaží rozvíjet sebeovládání. Zatímco se Bruce snaží vyléčit svůj stav, na obzoru se objeví nepřítel s podobnými schopnostmi, který naopak nevynechá jedinou příležitost k tomu, aby se z člověka přeměnil v monstrum Abomination. (TV Nova)

Larrysbride

Po velmi nevydařeném Hulkovi (2003) jsem si tento snímek velmi dlouho odkládala na dobu neurčitou... A pravdou je, že v mých očích Hulk jako takový nikdy příliš velký potenciál pro samostatný akční film neměl, i tak je však tento film příjemným překvapením, které sice takovému Thorovi či Iron Manovi nesahá ani po kotníky, ale po tragédii, kterou nám před pár lety naservíroval Ang Lee, velmi mile spraví chuť... ()

SeBig

No tak jako cože?? Tim Roth jako mutant-marinák proti Hulkovi?? jako cože? To chceš, dej mi to. Parádní akce, super postavy prostě nabitý jak svině! Bomba film. Jen mě mrzí ty change těch Hulků. Norton mi přišel o chlup lepší než ten mrzout z Avengers. ()

korbitch22

Po první návštěve z kina,jsem byl hodně rozčarovanej.Od filmu sem čekal úplně něco jiného a dostalo se mi neskutečně hlubokého kýble romantiky,která byla až neuvěřitelně nevyváženě stříhaná do akčních sekvencí,čož jednu chvilku opravdu bylo do očí.Další mínus pro mě byl Edward Norton,kterého opravdu nemám rád.Po několika domácích projekcí se mi film nějakou záhadou dostal pod kůži.Přestal sem si uvědomovat jen negativa a pomalinku sem si začal tuhle výpravnou porci akce docela užívat.Norton to odehrál dobře,výprava je místy očarující,Tim Roth hraje excelentně a vše vám dokonale dokresluje nádherná hudba.Klasický přiklad filmu,který z mé strany potřeboval ještě šanci po zklamání v kině,já mu jí dal několikrát a uvědomil jsem si,že před připravovanými Avengers,je Hulk ze z filmovaných komixovek druhý nejlepší,hned za prvním Iron Manem.K čemuž mě vede fakt,že Iron Man 2 je naprosto zoufalý kus filmařské práce,Kapitán America zůstal daleko za očekáváním a Thor byl přijemně odlehčenej,ale zoufale málo akční a dobrodružnej.Hulk splňuje slušně podstatu komixového filmu....dobrodružství,fantasy,akce,romantika,zlo,dobro a zase pořádný kus akce!Bojím se výsledku v The Avengers,aby jim zůstal duch a šmrnc prvního Iron Mana,lehkost a láska z Thora a akcez Hulka....bez infantilností a scénáristické prázdnoty Iron Mana 2 a Kapitána Ameriky.Pak už stačí pominout smutný fakt,že Hulka nehraje Edward Norton. Z 5 podstatných Márvelovek je Hulk 2hý nejlepší.75%. ()

Chrustyn

Tak se nám ten rozzuřený zelený obr vrátil ale ne jako pokračování trháku Anga Lee ale jako samostatný nový film. Tentokrát zapomeňte na veškeré filozofování, kterým nás minulý Hulk bombardoval ale připravte se na jednodušší akčnější podívanou. Film se nezdržuje zdlouhavým vysvětlováním a první změnu hlavního hrdiny uvidíme už úvodních titulcích. Poté sledujeme jak Bruce Banner alias Hulk utíká a snaží se najít protilátku na svou "nemoc". Musím uznat, že jsem čekal větší akční jízdu než jaké se mi dostalo. Když na akci dojde je vskutku výborná ale když to vezmu kolem a kolem jsou tu dvě větší akční scény z toho jedna je v půlce a druhá na konci filmu. Přišlo mi, že mezi tím se nic zajímavého neděje a sledujeme buď hlavního hrdinu na útěku nebo při sbližování se svou bývalou láskou. Edward Norton se hodně snaží ale nevím jestli byl jeho výběr dobrou volbou a co se týká zbylého osazenstva příbehu není zde nikdo, kdo by nějak výrazně vyčníval. Liv Tyler hraje tak jak by měla a rozhodně se nejedná o roli, kterou by měla mít ve své filmografii tučně zvýrazněnou. Wlliam Hurt je se svým generálem také figurkou, která ničím nepřekvapí a Tim Roth je prostě voják, který žije svou profesí, proto nikoho nepřekvapí, že se z něj staně Hulkův úhlavní nepřítel. Podtrženo sečteno jedná se o další "jednohubku", která na pohled nevypadá špatně a občas i zachutná ale až jí sníte nebudete vědět jak chutnala a znovu už si jí nedáte. ()

bassator

Pro mne film úplně vpohodě, užil jsem si ho... Tedy až na jednu věc která mi tu hluboce neseděla až vadila a to role záporáka. Tim Roth byl prostě příšerný, nerealistický a víc umělý nežli počítačový Hulk... - 22. 10 . 2008 - kino Nový Hrádek - 75% ()

heyda

Neuvěřitelný Hulk = neuvěřitelné překvapení v porovnání s prvním dílem. Ačkoli Ang Lee je skvělý rejža, tak Hulka docela pokazil a mě nezbylo než hodnotit 1 hvězdičkou. Ale Neuvěřitelnýho Hulka se chopil nový chlapík Leterrier, který z tohoto tématu dokázal vyždímat úplně vše a krásně to nacpat do 114 minut. Pár slabých scén, které zrovna vizuálně oku nelahodí, tam je. (plus ta trapná líbací scéna na kraji vrtulníku). Avšak oproti prvnímu dílu se vyvaroval spousty jiných chyb, zapracoval na efektech, a do hlavní role obsadil výborného Nortona. Už od začátku se spustí skvělá hudba a rychlá kamera, které člověka odzbrojí a hlavně se konečně daří navodit tu pravou atmosféru, která Hulkovi sluší. Jelikož jsem šel do toho filmu bez jakéhokoliv očekávání, protože jednička byla fakt trapná, tak o to víc se mi líbilo toto pokračování, které můžu vřele doporučit. 80% ()

Nettrass

Když jsem viděl, co dokáže, tak jsem normálně zezelenal závistí. Pak už si nic nepamatuju, jen mi nejspíš někdo šlohnul šaty. ()

Stanislaus

Ze všech marvelovských filmů mi právě Neuvěřitelný Hulk přišel jako nejméně zábavný a akční, a co se příběhu týká, tak byl spíše takový plytký, navíc mi postava Bruce Bannera nebyla nikdy nijak výrazně sympatická (ať už ji hrál kdokoli). Taky mi tam oproti jiným snímkům od Marvelu chyběl nějaký ten vtípek a třeba i dějový zvrat, nicméně je pravda, že šlo o jeden z prvních filmařských zářezů v tomto vesmíru. A musím přiznat, že jsem celkem rád za to, že v dalších filmech se v roli Hulka objevuje Mark Ruffalo, jelikož mi tam sedí víc jak Edward Norton, byť je tato postava tak či onak pro mě nejméně oblíbená. Zkrátka průměrně natočený akční film o "zelené mlátičce", který jen tak plyne a nemá čím překvapit. ()

sharky

70% Urcite o mnoho lepsi nez prechozi Hulk a urcite je Edward Norton o mnoho lepsi nez Eric Bana a i rezie je technicky zrucnejsi. Bohuzel bozi zazrak - premenit extremne pitomy namet (ktery se hodi do komixu ale na filmovy blockbuster je to prilis ulitle) se nekonal. Pridat uveritelny psychologicky rozmer do pribehu o doktorovi, ktery se, kdyz se nastve, meni v zelenoho obra a pronasleduje ho napul sileny general, kter je otcem jeho vyvolene, je ukol, kde by myslim vyhorel i mistr Nolanova formátu. Takze se divak musi spokojit jen s dobre natocenyma akcnima scenama, solidni bourneovskou honickou a kvalitnim hereckym obsazenim. I kdyz vyber Nortona do hlavni role se muze predem zdat dost podivny, tak mi do hlavni role docela pasoval. ()

anais

Norton sice působí jako člověk, který se opravdu nechce ani trochu vzrušit (aby se nepromněnil v přerostlou zelenou obludu), ale díky tomu nemá ani žádný prostor na emoce. Jeho herecký projev se tu tedy omezil na jakousi šedou myšku, kterou sem tam vystřídá nabušený Hulk. Celé je to až moc přímočaré, bez nápadu, vtipu... Tam kde si Ang Lee minule vypomohl svou uměleckou intuicí, nenabízí Leterrier prakticky nic víc než pár tuctových digitálních triků a celkem nadprůměrné herecké obsazení, které ale nedokáže ani z desetiny využít. A postrádá to pořádného záporáka. ()

Roman.Ticka

Nebylo to špatné, ale zelený Hulk víc sluší Markovi. Co si jinak pamatuju je neuvěřitelný nápres slumů kdesi snad v Brazílii, tuna zelených zmagorovaných mozků a fešák v perfektním obleku v závěru. Chtělo by to sloučit pár mimořádných hrdinů v jeden nabušený tým... ;-) ()

jonyyy

Já už viděl ve filmu opravdu všecko možné, ale aby si někdo udělal z policejního auta boxerské rukavice, to je u mě novinka. 65% ZHLÉDNUTO V KINĚ - 65 Kč ()

Deschain

Najlepšie veci vo filme: Tim Roth s ruským akcentom, Stan Lee a jeho nesmrteľné cameá, William Hurt s fúzmi, Hulk smash, pán Stark, Norton antivír a fialové gate pre Bruca. Hulk z 2003tieho je dráma + akcia, toto je komédia + akcia. Niektoré vtipy, napr. s metrom, sa im podľa mňa celkom podarili. A veľmi ma potešil ten záver, vôbec som netušila, že už v tom filme sa začal Avengers nábor. ()

hansel97

Velkolepá akce jakou nás Marvel baví již roky, ale tady jí nohy podráží opravdu špatný scénář, který nezachrání ani herecká smetánka, což je velká škoda. Hulk není jednoduchý k adaptaci, ale brutální chybou je jednorozměrnost postav, jejichž charakter a motivace nejsou nijak rozvíjeny. A to je tu i obstojný zloduch! ()

claudel

V krátkém sledu jsem viděl obě poslední filmová zpracování komiksového superhrdiny a tohle novější u mě vítězí. Nabízí se řada srovnání. Herecká sestava se tady sešla o třídu silnější. Hlavně Tim Roth je můj oblíbený záporák a tady potvrdil svoji extratřídu. A právě jeho postava je dalším plusovým bodem, v Leeově díle schází Hulkovi protihráč a Nick Nolte jako Hulkův otec, který sejde na zcestí, tu mezeru nevyplní. Celkově je Neuvěřitelný Hulk svižnější, už od začátku strhne napínavým a akčním dějem a přitom není ochuzen i o váznější, romantickéí či vtipné scény. A scéna střetu Hulka s Abominationem je nejlepší z celého filmu. Robert Downey Jr. na závěr představuje třešničku na dortu. ()

Ištván87

Výborné zpracování se skvělým Edwardem Nortonem v hlavní roli. Naprosto to splnilo má očekávání, což se o zpracování Anga Leeho s Ericem Banou v hlavní roli říct nedá. ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (více)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt