V nadpřirozeném thrilleru One Missed Call obdrží skupina náhodných lidí děsivou sms, která se týká posledních okamžiků jejich života. Ačkoliv jde zprávy vymazat, danému nešťastníkovi jich postupně přichází stále víc a víc. Beth Raymond (Shannyn Sossamon) má hluboké trauma. Zcela nedávno totiž byla svědkem úmrtí svých dvou přátel, kteří zemřeli bezprostředně po sobě. Na celé věci je nejděsivější ta skutečnost, že oběma byla před smrtí doručena děsivá sms s obrazovým záznamem jejich skonu. Jakkoli se to příčí chladnému rozumu, oba následně zesnuli přesně takovým způsobem, jaký sms několik dní předtím předpověděly. Policie se domnívá, že Beth není při smyslech - až na detektiva Jacka Andrewse (Edward Burns), jehož sestra zemřela při podivné shodě náhod, ne nepodobné okolnostem úmrtí přátel vyděšené Beth. Beth a Jack se rozhodnou, že spolu tajemství znepokojivých sms odhalí... Čím blíže jsou pravdě, tím častěji se v mobilu Beth rozezní neznámá melodie a na displayi září slova Zmeškaný hovor... (oficiální text distributora)

Tunri

No, docela nuda, úplná blbost to nebyla, ale zkrátka... jsou i lepší filmy na večer. Přijde mi to jako napodobenina Kruhu a Kruh je zbytečné napodobovat. ()

Flopik

Pamätám si že ako malý som sa riadne bál.Dneska to je naozaj podpriemerný horor ktorý nemá šancu diváka vystraśiť.Ale aspoň rýchlo ubehne a celkom dobre sa na to pozerá. ()

jamesjimbo

přišlo mi divné, že v roce 2008 mají všichni jako telefony véčka s modrým podbarvením (skutečně, nenašel jsem tam jedinej telefon, který by byl klasické konstrukce nebo by měl barevný display :)) je to taková hloupá americká slátanina, ale docela mě to narozdíl od prom night bavilo ()

Olík

Další z nekonečné řady US remaků japonských hororů a zároveň musím jednou větou dodat, že jeden z nejslabších! Od tohoto možná hororu, možná thrilleru neočekávejte vaše strachem podpořené útěky za gauč ani žádné jiné vedlejší efekty, na které jste od žánrově podobných filmu zvyklí. To spíš počítejte s tím, že si ukroutíte hlavu, jak se budete divit, divit a divit. Americké produkce měli po celkem povedeném Kruhu skončit v nejlepším a nesnažit se nadále těžit z práce někoho jiného, žlutějšího. ()

Rathalos

Remake filmu z roku 2004 neprekvapil,skor naopak,sklamal,slaby horor,ktory mi skor pripominal nejaku kriminalku,atmosfera nic moc,aspon,ze ta zaverecna cast bola aka taka,cize za nu davam dve hviezdicky...:-) ()

Johny M.

Ani jeden z předchozích dvou japonskej Hovorů jsem ještě neviděl, ale to je jedno, protože mě je většinou bližší americký zpracování (stejně tak u Kruhu) a tohle mě docela bavilo. Jen to vymítání mobilu bylo dost trapný... ()

jay.lee odpad!

Vzkaz pro amíky: Už nepřeďelávejte žádné asijské horory je to děs!!!!!!!!!!!!!!!!!!! f*ck off us remakes. Už originál mě příliš nevyděsil a tohle je ještě horší. ()

foundation odpad!

jeden z tych najtragickejsich a najtuctovejsich filmov aky som videl...ten scenar sa nedal napisat horsie kamera otrasna..vsade zbytocne zabery na same hovadiny...polovica filmu totalne zbytocna..druha polovica este zbytocnejsia...totalne stupidne dialogy...vydrzal som to do konca ale poslednu polhodinu som to uz len preklikaval ()

Al44...

Hodně slabý film a další nepovedený remake asijského filmu. Americká verze se sice snaží držet pravidel a pointy původního japonského filmu, bohužel zároveň ale z filmu odstraňuje ty části, které byly na originálu nejvíce zajímavé. Vše v tomto filmu jede dle zaběhnuté šablony - hlavní hrdinové (nadržení američtí teenageři), objeví celou pointu opakujících se vražd již v první polovině snímku a pak už se jen vesele vrhají do náručí smrti a to postupně a spořádaně až do konce stopáže filmu. Žádné překvapení se nekoná. Úplný závěr je docela dobře udělán, ale proč tak nevypadal celý film? ()

helraiser

V podstatě podprůměrná duchařina, která nepřináší nic nového, ale na druhou stranu až tak moc nenudí jak by se dalo očekávat. No ty kteří nemají toho zas tolik nakoukáno a nebo slabší povahy může občas i vystrašit, ale na hororového fandu si nepříjde. Koukat se na to dalo a hlavní hrdinka byla celkem kus takže není důvod na to moc nadávat. Prostě další duchařina v řadě která sice moc neviděsí, ale řekněme si to na rovinu byli tu i horší. 4,5/10 ()

tranquill

Nejsou zde takové ty bezprostřední lekačky, nějaká ta nelogika děje (ale ta je snad v 99% hororů), ale také to není natočeno "amatérsky" a herecké výkony jsou v pořádku. No a hodnotil jsem tak proto, že když jsem v noci po zhlédnutí šel na toaletu, tak jsem rozhodně neměl dobrý pocit... :-) A o to přece v hororu jde, vyvolat strach! ()

kolibricek

Proč raději nezačít s něčím novým... Už mi to přestává bavit, okoukaná nuda!! nedokoukáno _ proč _ proč _ protoč. ()

Vorlon

Když se člověk dívá na horor ve tmě a se sluchátkama na uších, přesto se však dívá na hodinky s vidinou brzkého konce, protože se šíleně nudí, tak to snad vypovídá samo za sebe. Nikdy více tenhle zdlouhavý pseudohoror. ()