Reklama

Reklama

V každém z nás dříme superhrdina a k jeho probuzení stačí jen trocha magie. V případě Billyho Batsona (Asher Angel) stačí zvolat jediné slovo – SHAZAM! – a tento velkoměstem protřelý čtrnáctiletý chlapec v pěstounské péči se zásluhou starého kouzelníka změní v dospělého superhrdinu Shazama (Zachary Levi). Shazam s dokonalým tělem s vyrýsovanými svaly si však uchovává duši dítěte a v dospělé verzi se pouští do všeho, co by dělal každý teenager, kdyby byl obdařen superschopnostmi: užíval si je! Umí létat? Má rentgenové vidění? Dokáže rukama vrhat blesky? Dokáže se vyhnout zkoušce ze sociologie? Shazam se vydává otestovat hranice svých schopností s radostnou bezstarostností dítěte. Ale své schopnosti bude muset zvládnout rychle, aby mohl bojovat se smrtícími silami zla ovládanými Dr. Thaddeusem Sivanou (Mark Strong). (Vertical Entertainment)

(více)

Diskuze

hrdygay

hrdygay (hodnocení, recenze)

budem rad, ak superman s black adamom budu mat camea, nech sa film venuje shazamovi a dr. sivanovi

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dosty43

 no alespon někde, když už ne v MoS2 :-D, jen aby mu do MoS2 (pokud vůbec někdy bude) nevypršela smlouva na počet odehraných filmů :-D

na příspěvěk reagoval dosty43

dosty43

dosty43 (hodnocení, recenze)

Herec Ron Cephas Jones si zahraje ve filmu SHAZAM! Ztvární postavu The Wizard!

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jo to já už mám dávno. Tak aspoň ušetřím. :) Mě bude zatím bohatě stačit,když Kara povalí tak dobře,jako do teď (myslím qualitu scénářů,a kresby samoz.taky) a Aquman bude dostatečně cool (abych použil cizáckého výrazu,kterýžto do češtiny (dle mého),absolutně! nepatří. A abych už měl doma tu neskutečně mňamózní Rossovu JL. A pak samoz.II. ty mnou vysoce očekávané DCKK. A hotovo. A pokud budu chtít super Karu (doslova),nejen na paíře,tak si pustím Injustice 2 a mám to.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

tak to děkuju...jako já s tebou souhlasím, taky tomu přeju úspěch, je to přece DC...ale bohužel, přesvědčili mě plně jedním filmem a to je MoS...a jinak pro mě osobně, já mám radši DC a to jen kvůli Vertigu, kdyby DC nemělo tuhle část, tak je pro mě prostě stejný jako Marvel, plný skvělých epických příběhů a eventů stejně jako Marvel a naopak braků co se nedají číst...zrovna nedávno jsem narazil na toto a fakt si to asi koupím 

 

https://www.cheap-comics.com/shop/absolute-green-lantern-sinestro-corps-war-hc/

https://www.cheap-comics.com/shop/justice-league-darkseid-war-saga-omnibus-hc/

 

a toto https://www.cheap-comics.com/shop/brightest-day-omnibus-hc-not-sealed/

 

takže do toho asi půjdu..hlavně do té absolutky...

 

ono u Vertiga můžeš najít hromadu skvělých příběhů, které se navíc prolnají s hrdiny jako třeba Planetary, což je naprosto výborný komiks...jako určitě přeju DCEU úspěch stejný jako Marvelu, který také miluju, je to těžký no....kdybych si ale měl vybrat mezi komiksy, tak vždycky před DC a Marvelem dám přednost Image comics....to je uplně jiná liga a ted nemyslim spravedlnosti

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Boj dětí to není. To fakt přijde jen tobě a dalším. Já to myslím tak,že jsem ortodoxní DCčkář (s tím,že mám stále rád Marvel),ale jde mi hl.!!!! o úspěch DC hraných filmů v new fázi,tj,DCEU. Jenže to vypadá tak,že se musím částečně stydět,a to mě fakt sere. Abych začal pomalu chodit kánaly,by mě nikdo nepoznal.:) Posledních pár dní jsem o tobě+mě přemýšlel,a vyšlo mi toto-ač nerad,musím ti plně schálit tvůj postoj vůči DCEU (ač ho nesdílím!!!),proč? Protože,tvé nadměrné kupování Vertiga,dává opravdu smysl. Já ovšem, i přes veškeré WB excesy,dávám přesto přednost,DCU. Vertigo mě totiž přestalo zajímat,v době new52. Tak jest!

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

 jinak dnes jsem přečetl JLA Hřebík a není to špatné, líbilo se mi to a hned jsem dal i následující, co vyjde za dva týdny, Batman Zkáza jež postihla Gotham, hele je to Batman od Mignoly (Hellboy) a musím říct, že je to prostě typickej Mignola a jeho Hellboy akorát s Batmanem a hromadou padouchů...je to výborné skvěle nakreslené a spousta postav tam zemře, fakt skvělý hororový Batman, myslim že nějakou takovou změnu je celkem příjemný číst...já mám od Mignoly celou knihu DC univerze a můžu to jen doporučit....vím, že nemáš rád Batmana, ale tohle zkus...tedy za dva týdny samozřejmě....

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

 proč by ji mělo vyhrát DCEU? proč by nemohli být stejně dobří, stejně úspěšní? proč to soupeření? ale to je muj problém :-D ....no však ty víš, to je to, o čem se tu bavíme už skoro dva roky nebo přes rok....ale to jsem ti vypsal už snad sto krát

na příspěvěk reagoval woodsman

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

PKD

raz tu vojnu vyhra DCEU verim tomu  

Ratemus co ? na vsetko mam dovody a odpovede co sa mi na MCU nepaci takze neviem kde je problem 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

no mně to ovšem přijde spíš jako boj dětí..já přeju jak DCEU tak MCU úspěch s tím že úspěch má zatím jen MCU...opravdu nikdy jsem neviděl dospělého člověka mlýt takové kraviny jako Woodsman a hrdygay to fakt ne....že někdo řekne že se mu něco nelíbilo více než druhé a normálně to vysvětlí tak ano, proč ne...ale aby někdo přál tomu druhému neúspěch, to fakt ne....ale jak řikám, asi je to mimo mě a nechápu to....možná je dobře že se Image a DH drží bokem ale ti dostanou svůj prostor příští rok (Spawn, Hellboy)

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

A proto že to nechápeš,tak tím jsi si sám odpověděl. Ta ´´válka´´ zuří již od počátků věků a je jen otázka,kdo nakonec ostrouhá. Jako voják z povolání (už to samotné je protimluv),bys to měl chápat. Toto je boj.

na příspěvěk reagoval Ratemus, woodsman, Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

já třeba nechápu proč by mělo jedno studio porážet do druhé, proč se musí pořád vést válka nějaká....ještě že v podobné míře jako je MCU a DCEU a mimochodem donedávna ještě XCU nemá filmový svět i Image a Dark Horse a nedej bože Valiant, to už by se někteří fanoušci mohli zbláznit....ale chápu Marvel vs DC mi přijde téměř stejné jako Metallica vs Megadeth

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Jo je to tak. Takto to nikdy DCEU nevyhraje! Přáll bych si filmy/film,kdy budu moci prohlásit,že jsme konečně MCU vypálili rybník.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

přesně tak, ty postavy tam prostě byly jen proto, že se po nich vyžadovalo, aby tam byly...navíc veškerá problematika a smysl Mother boxes se totálně vytratila a to nám ani neřekli, co se s nimi stalo a co vlastně znamená to, že je Pixelwolf nezískal

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jde prostě jen o to jak dobře člověk dovede pracovat s postavami a jak dobře je dovede představit, zakomponovat do děje a jaký jim dá účel nebo vývoj. Bohužel v JL postavy nedostali vůbec nic. Ani pořádné představení, ani pořádnou roli v příběhu a už vůbec né účel.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

tak X-meni až na pár vyjímek je vždy týmovka a snad kromě Wolverina je z 90% komiky vždy o týmu...takže udělat solovku Cyclopse, Storm a nebo Jean bylo velmi zbytečné...potom samozřejmě First Class kde Vaughn předvádí neuvěřitelný výkon...je kdyby tak on natočil něco pro DCEU to by bylo fajn

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Souhlasím. Hlavně, ať začnou točit dobré a kvalitní filmy. Nebo aspoň ucházející a né takové rychloblafy. Myslím si, že chybou není rychlost s jakou přišli s Ligou, vždyť X-meni začali taky týmovkou a naprosto bez problému a to ještě měli více postav než DCEU... Chyba je spíše ve snaze se odlišit, spěchat na ten film a celý ho předělávat na poslední chvíli. Potom samozřejmě ten scénář a nulový směr toho filmu... Celé DCEU stojí v přístavu a pořád přemýšlí kam vyplout...

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

at tu je dlouho jak chce, ale at už točí pořádné filmy...co bych dělal na tvém profilu, tvoje diskutování k filmům hovoří za vše....vidíš a přitom to celou dobu (DCEU) byla kopírka marvelu :-D...ty se hlavně rozhodni, na základě čeho se ti filmy budou a nebudou líbit....protože s tou Ligou je to až zarážející

na příspěvěk reagoval dragon94

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

no tak to nezbývá než tak s 80% procenty souhlasím...je pravda, že mě to jejich snažení hodně zklamalo a to byl problémy i s WW, která ještě pár měsíců před natáčením neměla scénář a nakonec jich měla deset a to ještě ani nevěděli v jaké době se bude odehrávat a solovka FLashe? těch pokusů bylo alespon pět nebo kolik....SS se mi vůbec nelíbilo....a ano, lidé si po SS oblíbily Harley a Deadshota tak Warneři hned že natočí solovky :-D to jsou takoví matlalové až to hezké není. Místo, aby se drželi svých plánů na fungující a rozjíždějící se univerzum (který beztak ani neměli) tak hned potvrdí jejich solovky, potom najednou solovka Adama, jak řikáš... uplně vidím hlavoun Warnerů ,,Dwayne je populární a lidi na něj slyší, potřebujeme nějakou postavu, která nahrne lidi do kina a Dwayne ji bude hrát....co třeba Black Adam,, 

Související novinky

Zabil Rock dvě franšízy najednou?

Zabil Rock dvě franšízy najednou?

22.03.2023

Pakliže jste to ještě nezaznamenali, pokračování DC komiksárny Shazam! tentokrát s podtitulem Hněv bohů je po prvním týdnu v kinech adeptem na propadák roku. Blockbuster režiséra Davida F. Sandberga … (více)

Novinky z DC Fandome

Novinky z DC Fandome

24.08.2020

Víkendová událost DC Fandom jistě potěšila nejednoho filmového fanouška. Kromě nových trailerů na Batmana, Wonder Woman a Sebevražedný oddíl jsme se ale dočkali taky kupy nových informací o… (více)

Black Adam nabírá obsazení

Black Adam nabírá obsazení

17.07.2020

Filmový spin-off Shazama! Black Adam s Dwaynem Johnsonem coby titulním antihrdinou nabírá další obsazení. Nově jsme se dozvěděli, že postavu Atom Smashera – super silného a super velkého potomka… (více)

Henry Cavill zpátky jako Superman?

Henry Cavill zpátky jako Superman?

28.05.2020

Ještě než se stihnete po přečtení titulku dnešní zprávy nadchnout, musím vás zarazit. Ano, server Deadline potvrdil, že Henry Cavill (Muž z oceli, Mission: Impossible – Fallout) skutečně jedná o… (více)

Reklama

Reklama