Perníkový táta (TV seriál)

Breaking Bad

Perníkový tatko

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2008–2013, 49 h 14 min (Minutáž: 43–58 min)

Tvůrci:

Vince Gilligan

Dave Porter

Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn, Dean Norris, Betsy Brandt, RJ Mitte, Steven Michael Quezada, Raymond Cruz, Max Arciniega, Tess Harper, Jessica Hecht, Danny Trejo, Sam McMurray, Grizelda Quintana, Adam Godley, Seri DeYoung, Dale Dickey, Louis Herthum, Loren Haynes, Lora Martinez-Cunningham, Nate Mooney, Caleb Landry Jones, Maurice Compte, Blake Berris, Frederic Doss, Carmen Serano, Matthew Page, Juliet Lopez, Steven Bauer, Carl Savering, Drew Waters, Kyle Bornheimer, Paul J. Porter, Damon Herriman, Jolene Purdy, Julia Minesci, Keith Jardine, Matt Jones, Michael Bofshever, Charles Baker, Marius Stan, Ray Campbell, Jeremy Howard, David Ury, James Martinez, Kevin Wiggins, Eddie J. Fernandez, Geoffrey Rivas, Tom Kiesche, Cesar Garcia, Dennis Keiffer, Carrie Anne Fleming, Myra Turley, Aaron Hill, Franc Ross, Jacob O'Brien Mulliken, Judith Rane, Kristen Loree, Edward A. Duran, Mark Vasconcellos, William Sterchi, Michael Bryan French, Richard Barela, Debrianna Mansini, Stoney Westmoreland, Michelle MacLaren, David House, Ryan Lee, Mark Margolis, Nigel Gibbs, Harry Groener, Michael Shamus Wiles, Todd Terry, Krysten Ritter, Christopher Cousins, Bob Odenkirk, DJ Qualls, John Koyama, Rodney Rush, Larry Hankin, David Costabile, Giancarlo Esposito, Jeremiah Bitsui, John de Lancie, Mike Seal, Jonathan Banks, Jere Burns, Luis Moncada, Daniel Moncada, Angelo Martinez, Dean Norris (a.z.), Jesse Plemons, Laura Fraser, Lavell Crawford, Emily Rios, Tina Parker, Ian Posada, Michael Bowen, Kevin Rankin, Patrick Sane, Bill Burr, Kaija Bales, Tait Fletcher, Matt Metzler, Morse Bicknell, Julie Dretzin, Jesus Payan Jr., Louis Ferreira, Mike Batayeh, Javier Grajeda, Gonzalo Menendez, Chris Freihofer, Ashley Kajiki, Mary Sue Evans, Jason Douglas, Antonio Leyba, Christopher Dempsey, Jim Beaver, Dan Desmond, JB Blanc, James Ning, Russ Dillen, Jonathan Ragsdale, Sam Webb, Catherine Haun, Virginia Montero, Eric Steinig, Pedro García, Phil Duran, Miguel Martinez, Lou Pimber, Joe Nemmers, Monique Candelaria, Beth Bailey, Pierre Barrera, Anna Felix, Marc Mouchet, Benjamin Petry, Isaac Kappy, Gregory Chase, Shauna McLean, Carlo Rota, Rob Brownstein, Norbert Weisser, Mark Harelik, Christopher King, Jason Byrd, Jeff Fenter, Jennifer Hasty, Marcus M. Mauldin, Cyd Schulte, Carole Gutierrez, Bill Allen, Jon Kristian Moore, Vic Browder, J.D. Garfield, Tony Whitecrow, Shannon McCormick, Rutherford Cravens, Melissa McCurley, Jamie McShane, Wolf Muser, Bruce McKenzie, Mike Miller, Vivian Nesbitt, Cocoa Brown, John Lawlor, Carrington Vilmont, Myk Watford, Rio Alexander, Drew Pollock, Jason E. Hill, Fran Martone, Guy Wilson, Saginaw Grant, Brennan Brown, Hank Rogerson, Chad Brummett, Robert Forster, Kristin Hansen, Steve Stafford, Martin Palmer, Noah Segan, Tish Rayburn-Miller, Manny Rey, Cynthia Ruffin, Robin Dearden, Michael Showers, J. Michael Oliva, Tank Jones, Rafael Herrera, Dave Colon, Kat Sawyer, Ben Bray, Steve Corona, Fernando Escandon, Ralph Alderman, Keith Meriweather, Stephen Eiland, Mark Hanson, Billy Lockwood, Eric Price, Lawrence Varnado, Jesus Mayorga, Toby Holguin, Amanda Fresquez, Mark Sivertsen, Delana Michaels, Jack Burning, Norma Maldonado, T.C. Warner, Daniel D. Halleck, Chris Ranney, Eddie Perez, Ryan Begay, Wayne Dehart, Richard Christie, Ramsey Williams, Frank Bond, Kathy Rose Center, Steve Cormier, James Espinoza, Mario Moreno, Sarah Minnich, Michael Sheets, Trine Christensen, Merritt C. Glover, Maria Bethke, Alex Knight, Craig Nigh, Mike Ostroski, Ashleigh Banfield, Ken Thomas, Kevin Owen McDonald, Charlie Rose, Karen M. Hudson, Andrea Good, Rodger Larance, Lawrence Gilligan, Jamie Haqqani, Tavia Schwartz, Sergio Kato, Cliff Gravel, Clark Sanchez, Tina Borek, Z. Ray Wakeman, David T. Quan, Angela Blake, Erik Beacham, Ricardo Andres, Marco Morales, Anthony Molinari, Anthony Martins, Tenaya Torres, J.T. Richardson, Michael E. Stogner, Taber Cross, Rick Anglada, Jyl Murray, Moira Walley-Beckett, Taylor Dearden, Tiley Chao

Komentáře uživatele MiKri12 k tomuto TV seriálu

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 96%. Sexuální obsah: Mírný (Více u jednotlivých sérií); Násilí: Vysoké; Nadávky a sprostá slova: Středně; Děsivé či intenzivní scény: Velmi. Věkové hodnocení v USA: TV-MA. Můj názor- Když jsem v šestnácti letech začal sledovat tento seriál a viděl jsem první tři díly, byl jsem na vážkách, na seriál jsem se velmi těšil a začátek mě zklamal, prostě jsem čekal víc. Ale pak se to po třech dílech zlomilo a já byl nadšen z toho, že seriál překonal mé očekávání. Ano první série je taková, že nevíte co čekat, protože u seriálu, který je ode všech chválen nečekáte drsnější telenovelu. Ano, seriál má pozvolné tempo a někdy nám předkládá nám se zdajíc zbytečné scény, ale právě tyto scény mají velmi důležitou roli. Některé takové scény mají totiž dopad na seriál klidně až po několika dílech, ale to nevadí. Seriál má skvěle napsané postavy, které se chovají reálně a vy každé jednání postavy chápete. Každá postava má navíc svůj vývoj a vztah s dalšími postavami, který třeba zakrývá. Už samotný vztah Jesseho a Waltra je skvělý sledovat. Seriál velmi doporučuji, protože já si našel svého favorita, jen seriálu dejte více času než si vás najde a překlepejte první sérii, i když není také vůbec špatná, protože když jsem se kouknul na seriál podruhé, tentokrát v originále, který je daleko lepší, tak můžu říct, že ani první série není žádný odpad. Každopádně teď už upusťte od čtení mého komentáře a začněte sledovat NEJLEPŠÍ SERIÁL VŠECH DOB.(21.7.2019)

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 87%. Sexuální obsah: Vysoký; Násilí: Vysoké; Nadávky a sprostá slova: Středně; Děsivé či intenzivní scény: Velmi. Věkové hodnocení v USA: TV-MA.(8.7.2019)

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 100%. Sexuální obsah: Mírný; Násilí: Vysoké; Nadávky a sprostá slova: Středně; Děsivé či intenzivní scény: Velmi. Věkové hodnocení v USA: TV-MA.(8.7.2019)

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 100%. Sexuální obsah: Žádný; Násilí: Vysoké; Nadávky a sprostá slova: Středně; Děsivé či intenzivní scény: Velmi. Věkové hodnocení v USA: TV-MA.(8.7.2019)

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 100%. Sexuální obsah: Středně; Násilí: Vysoké; Nadávky a sprostá slova: Středně; Děsivé či intenzivní scény: Velmi. Věkové hodnocení v USA: TV-MA.(8.7.2019)