Kráska a zvíře (TV seriál)

Beauty and the Beast

Kráska a zviera

Drama / Thriller / Romantický

USA, 2012 - 2016, 48 h 50 min (Minutáž: 39–43 min)

Jim Guttridge

Kristin Kreuk, Jay Ryan, Nina Lisandrello, Brian White, Nicole Gale Anderson, Lara Jean Chorostecki, Rachel Skarsten, Peter Outerbridge, Rob Stewart, Morgan Kelly, Max Brown, Tamara Hope, Brittney Irvin, Yannick Bisson, Luke Macfarlane, Haaz Sleiman, Mädchen Amick, Alex Carter, Jenn Proske, Kelly Overton, Mike Dopud, Mariah Buzolin, Bianca Lawson, Hal Ozsan, Nicole Steinwedell, Rena Sofer, Landy Cannon, Gage Munroe, Bridget Regan, Elizabeth Blackmore, Kearran Giovanni, Max Schneider, Ted Whittall, Sendhil Ramamurthy, Gregg Lowe, Jason Deline, Chad Connell, Rebecca Amare, Shantel VanSanten, Haley Webb, Ian Matthews, Steve Lund, Jacob Blair, Amber Skye Noyes, Austin Basis, Jeff Pangman, Yani Gellman, Alex Mallari Jr., David de Lautour, James Martinez, Michael Reventar, Christopher Russell, Brennan Brown, Kyle Harris, Arnold Pinnock, Warren Belle, Christian Keyes, Etan Muskat, Erin Agostino, Shailene Garnett, Timothy Lai, Jake Manley, Ian Butcher, Janet Pinnick, Gil McKinney, Chris Anton, Kate Drummond, Vladimir Jon Cubrt, Dwain Murphy, Mouna Traoré, Ben Lewis, Lisa Kimberley, Jenny Jacoya Chowles, Stephan Dubeau, Mung-Ling Tsui, Adrian Griffin, Jee-Yun Lee, William deVry, Alex Paxton-Beesley, Katie Strain, Darren Hynes, James Binkley, Robert Mauriell, Giacomo Gianniotti, Michael Roark, Lamont James, Victor Chiu, Richard Waugh, Emily Alatalo, Martin Roach, Jean Yoon, Steve Cumyn, Zach Appelman, Geoffrey Blake, Andreas Apergis, Charlotte Arnold, Brett Donahue, Billy Otis, Tejmuraz Tanija, Josette Halpert, Michael Rhoades, Dan Jeannotte, Victoria Profeta, Tim Post, Kimberly-Sue Murray, Daniela Barbosa, Stefano DiMatteo, Derek McGrath, Bryan Dechart, Marvin Kaye, Jackie English, Natasha Henstridge, Emilia McCarthy, Daniel di Tomasso, Emily Piggford, Theresa Joy, Matt Wells, Jeremy Glazer, Jordan Johnson-Hinds, Conrad Coates, Matthew Evans Landry, Robert B. Kennedy, Peter Wingfield, Dewshane Williams, Pat Mastroianni, Andrew Stewart-Jones, Amanda Setton, Dean Copkov, Kaniehtiio Horn, Lauren Bittner, Neil Napier, Shannon Kook, Mark Quigley, Tig Fong, Alden Adair, Melissa Tang, James McGowan, Raoul Bhaneja, Natalie Krill, Tahmoh Penikett, Donnie Keshawarz, Karen Cliche, Marc Singer, AnnaLynne McCord, Sean Baek, Dean Armstrong, Fulvio Cecere, Carlo Rota, Brian Letscher, Bernadette Couture, Michael Benyaer, Jeff Pustil, Jay Ali, Mishael Morgan, Rodrigo Fernandez-Stoll, Tina Jung, Simu Liu, Ashley Ross, Vlada Verevko, Taso Alexander
  • Natascha

Sponsored by Kia... Ze začátku mě jakžtakž bavila ta propukající romance, ale nebrala mě zápletka. Poté, co se ti dva dali dohromady (tohle ani nepovažuju za spoiler, to bylo samozřejmě jasné už podle názvu...), a začíná se trochu více řešit Muirfield a spol., se sice trošku zvedla úroveň děje, ale zase mě vytáčela skoro každá společná scéna titulního páru. V každé epizodě v jejich vztahu nastal jistý pseudo-problém, který pak řešili v lobotomických dialozích. A na konci dílu si padli do náručí, aby v další epizodě mohli začít zase od začátku. Muirfield jako super tajná, super výkonná a drsná nejdrsnější organizace místy totálně selhává. A paní Logika si v seriálu občas dává hodně dlouhou pauzu... K postavám: Kráska je otravná, zvíře prkenné. Zachraňují to některé vedlejší postavy: Vincentův spolubydlící J.T., Catina parťačka Tess a později i Gabe. Vydržela jsem celou první řadu, další už ale nedám ani omylem.(11.7.2013)

• lacerta

Nevadilo by mi to, brala jsem to jako blbinu na zaplácnutí pár večerů. Postavy trapný, Lana Langová sice fajn, ale nic, co bychom už neviděli. Iritoval mě hlavní hrdina, ale co... Pořád o fous lepší než Tak jde čas. Ale další série? To jako vážně? Nechápu, jak je možné, že třeba Ringer další sérii nedostal a tato ptákovina ano. Zůstává mi nad tím rozum stát. Nejdřív jsem dávala **, teď mi škube ruka směrem k odpadu, protože to bylo čím dál víc o ničem.(27.4.2013)

• Kejdyna

Dost slabé, i stokrát omleté téma se dá zpracovat mnohem lépe. Nesympatická detektivka nedokáže vyřešit případ bez zmutovaného údajně mrtvého vojáka? Logika mi v tom dost chybí. A info pro tvůrce - v Bosně už se lidi nestřílí (viz 3 díl). EDIT: Není to tak tragické jak dřív, je to horší. Bohužel je seriál celkem populární, takže další řadě se nejspíš nevyhneme.(26.10.2012)

Viděla jsem už seriál na tyto motivy z 80.let a zajímá mne jeho zpracování na současnou dobu. Zatím první epizoda se mi líbila. Není to originální námět, ale uvidíme, co z toho dokážou vyždímat. Po šesté epizodě připisuji další komentář - hlavní pár se mi velmi líbí, mají skvělou chemii, další skvělou postavou je JT, kolegové z policejního oddělení ale příliš nezaujmou, možná ještě tak ten Evan. Scény Catherine a Vincenta sleduji jedním dechem, ale ty detektivní případy, to se přiznám, občas přetočím. I když mají většinou napojení na děj s hlavním párem, jakési ponaučení či vyústění, ze kterého pak Catherine čerpá ve svých rozhovorech s Vincentem (nebo naopak). Ale není to ta nejsilnější stránka seriálu. Rozhodně se to ale od začátku celkem rozjelo, určitě se vyplatí sledovat dál.(12.10.2012)

• Kytiii1

Neskutečně blbé... i na mě... Vlastně jsem na to koukala jen kvůli hlavnímu hrdinovi... ale no tak, kdo to nikdy neudělal? Ale pokud se v každém díle opakují stejné beznadějně blbé věty, pokud si ani scénáristé nejsou schopni ohlídat, aby si sami neprotiřečili, pak už ani ten pěkný hlavní hrdina nic nezachrání... A hlava mi nebere, že už běží třetí série. Třetí?! To jako fakt?(23.8.2015)