Kráska a zvíře (TV seriál)

Beauty and the Beast

Kráska a zviera

Drama / Thriller / Romantický

USA, 2012 - 2016, 48 h 50 min (Minutáž: 39–43 min)

Jim Guttridge

Kristin Kreuk, Jay Ryan, Nina Lisandrello, Brian White, Nicole Gale Anderson, Lara Jean Chorostecki, Rachel Skarsten, Peter Outerbridge, Rob Stewart, Morgan Kelly, Max Brown, Tamara Hope, Brittney Irvin, Yannick Bisson, Luke Macfarlane, Haaz Sleiman, Mädchen Amick, Alex Carter, Jenn Proske, Kelly Overton, Mike Dopud, Mariah Buzolin, Bianca Lawson, Hal Ozsan, Nicole Steinwedell, Rena Sofer, Landy Cannon, Gage Munroe, Bridget Regan, Elizabeth Blackmore, Kearran Giovanni, Max Schneider, Ted Whittall, Sendhil Ramamurthy, Gregg Lowe, Jason Deline, Chad Connell, Rebecca Amare, Shantel VanSanten, Haley Webb, Ian Matthews, Steve Lund, Jacob Blair, Amber Skye Noyes, Austin Basis, Jeff Pangman, Yani Gellman, Alex Mallari Jr., David de Lautour, James Martinez, Michael Reventar, Christopher Russell, Brennan Brown, Kyle Harris, Arnold Pinnock, Warren Belle, Christian Keyes, Etan Muskat, Erin Agostino, Shailene Garnett, Timothy Lai, Jake Manley, Ian Butcher, Janet Pinnick, Gil McKinney, Chris Anton, Kate Drummond, Vladimir Jon Cubrt, Dwain Murphy, Mouna Traoré, Ben Lewis, Lisa Kimberley, Jenny Jacoya Chowles, Stephan Dubeau, Mung-Ling Tsui, Adrian Griffin, Jee-Yun Lee, William deVry, Alex Paxton-Beesley, Katie Strain, Darren Hynes, James Binkley, Robert Mauriell, Giacomo Gianniotti, Michael Roark, Lamont James, Victor Chiu, Richard Waugh, Emily Alatalo, Martin Roach, Jean Yoon, Steve Cumyn, Zach Appelman, Geoffrey Blake, Andreas Apergis, Charlotte Arnold, Brett Donahue, Billy Otis, Tejmuraz Tanija, Josette Halpert, Michael Rhoades, Dan Jeannotte, Victoria Profeta, Tim Post, Kimberly-Sue Murray, Daniela Barbosa, Stefano DiMatteo, Derek McGrath, Bryan Dechart, Marvin Kaye, Jackie English, Natasha Henstridge, Emilia McCarthy, Daniel di Tomasso, Emily Piggford, Theresa Joy, Matt Wells, Jeremy Glazer, Jordan Johnson-Hinds, Conrad Coates, Matthew Evans Landry, Robert B. Kennedy, Peter Wingfield, Dewshane Williams, Pat Mastroianni, Andrew Stewart-Jones, Amanda Setton, Dean Copkov, Kaniehtiio Horn, Lauren Bittner, Neil Napier, Shannon Kook, Mark Quigley, Tig Fong, Alden Adair, Melissa Tang, James McGowan, Raoul Bhaneja, Natalie Krill, Tahmoh Penikett, Donnie Keshawarz, Karen Cliche, Marc Singer, AnnaLynne McCord, Sean Baek, Dean Armstrong, Fulvio Cecere, Carlo Rota, Brian Letscher, Bernadette Couture, Michael Benyaer, Jeff Pustil, Jay Ali, Mishael Morgan, Rodrigo Fernandez-Stoll, Tina Jung, Simu Liu, Ashley Ross, Vlada Verevko, Taso Alexander
  • Pajky3

Loni se pohádkové seriály podařily, jak Grimm tak i OUAT se zalíbilo a tak si CW řeklo, zkusíme to taky. Jenže ne každá pohádka se podaří a stejně tak je tomu i u seriálů. Záležitost tak nezáživná, nudná, neoriginální a přitažená za vlasy, že se divím tomu, že jsem jí dokoukal. Když ale na něco koukám, tak alespoň do hořkého konce série. Jedinou jistotou je, že druhou sérii už zkoušet nebudu, vlastně se hodně divím tomu, že druhá série vůbec bude. To je pro mě to pravé překvapení. Kristin Kreuk se mi před lety líbila ve Smallvillu, ale ani ona to tady nezachrání. Navíc se svojí kolegyní vůbec nepůsobí jako policajtky. Vlastně mě ani nenapadá co pochválit, snad jen vznik "zvířete". Celkový dojem je tedy špatný a pochybuju, že by se měl někdy nějak zlepšit.(6.8.2013)

• Natascha

Sponsored by Kia... Ze začátku mě jakžtakž bavila ta propukající romance, ale nebrala mě zápletka. Poté, co se ti dva dali dohromady (tohle ani nepovažuju za spoiler, to bylo samozřejmě jasné už podle názvu...), a začíná se trochu více řešit Muirfield a spol., se sice trošku zvedla úroveň děje, ale zase mě vytáčela skoro každá společná scéna titulního páru. V každé epizodě v jejich vztahu nastal jistý pseudo-problém, který pak řešili v lobotomických dialozích. A na konci dílu si padli do náručí, aby v další epizodě mohli začít zase od začátku. Muirfield jako super tajná, super výkonná a drsná nejdrsnější organizace místy totálně selhává. A paní Logika si v seriálu občas dává hodně dlouhou pauzu... K postavám: Kráska je otravná, zvíře prkenné. Zachraňují to některé vedlejší postavy: Vincentův spolubydlící J.T., Catina parťačka Tess a později i Gabe. Vydržela jsem celou první řadu, další už ale nedám ani omylem.(11.7.2013)

• Kejdyna

Dost slabé, i stokrát omleté téma se dá zpracovat mnohem lépe. Nesympatická detektivka nedokáže vyřešit případ bez zmutovaného údajně mrtvého vojáka? Logika mi v tom dost chybí. A info pro tvůrce - v Bosně už se lidi nestřílí (viz 3 díl). EDIT: Není to tak tragické jak dřív, je to horší. Bohužel je seriál celkem populární, takže další řadě se nejspíš nevyhneme.(26.10.2012)

Not bad... Přišlo mi to na stejném levlu jako TVD (ze začátku)... Obávám se, že třetí série už se rapidně zhorší (co si budem povídat, má to celkově sestupnou tendenci), ale i tak... Kdo by se nechtěl koukat a hlavně poslouchat sexy chlapa jako je Jay Ryan? A ona je sice strašná herečka, ale celkem pěkná... + Kamarád nerd a přísná paní policajtka jako bonus...(27.6.2014)

• Mišísek

Abych pravdu řekla, moc jsem od toho nečekala, a také jsem moc nedostala. Kriminální stránka je zajímavá, ale co se týče hlavního plotu, nuda až hrůza. Neustále "Nesmíš chodit ke mě domů, mohla bys mě prozradit." a hrdinka samozřejmě nedělá nic jiného, než že za ním neustále leze 24 hodin denně, a to třeba jen aby se zeptala, jak se pan zvíře dneska má. Ha ha.(4.11.2012)