Kráska a zvíře (TV seriál)

Beauty and the Beast

Kráska a zviera

• Austrálie

Beauty and the Beast

Drama / Thriller / Romantický

USA, 2012–2016, 48 h 50 min (Minutáž: 39–43 min)

Kristin Kreuk, Jay Ryan, Nina Lisandrello, Brian White, Nicole Gale Anderson, Lara Jean Chorostecki, Rachel Skarsten, Peter Outerbridge, Rob Stewart, Morgan Kelly, Max Brown, Tamara Hope, Brittney Irvin, Yannick Bisson, Luke Macfarlane, Haaz Sleiman, Mädchen Amick, Alex Carter, Jenn Proske, Kelly Overton, Mike Dopud, Mariah Buzolin, Bianca Lawson, Hal Ozsan, Nicole Steinwedell, Rena Sofer, Landy Cannon, Gage Munroe, Bridget Regan, Elizabeth Blackmore, Kearran Giovanni, Max Schneider, Ted Whittall, Sendhil Ramamurthy, Gregg Lowe, Jason Deline, Chad Connell, Rebecca Amare, Shantel VanSanten, Haley Webb, Ian Matthews, Steve Lund, Jacob Blair, Amber Skye Noyes, Austin Basis, Jeff Pangman, Yani Gellman, Alex Mallari Jr., David de Lautour, James Martinez, Michael Reventar, Christopher Russell, Brennan Brown, Kyle Harris, Arnold Pinnock, Warren Belle, Christian Keyes, Etan Muskat, Erin Agostino, Shailene Garnett, Timothy Lai, Jake Manley, Ian Butcher, Janet Pinnick, Gil McKinney, Chris Anton, Kate Drummond, Vladimir Jon Cubrt, Dwain Murphy, Mouna Traoré, Ben Lewis, Lisa Kimberley, Jenny Jacoya Chowles, Stephan Dubeau, Mung-Ling Tsui, Adrian Griffin, Jee-Yun Lee, William deVry, Alex Paxton-Beesley, Katie Strain, Darren Hynes, James Binkley, Robert Mauriell, Giacomo Gianniotti, Michael Roark, Lamont James, Victor Chiu, Richard Waugh, Emily Alatalo, Martin Roach, Jean Yoon, Steve Cumyn, Zach Appelman, Geoffrey Blake, Andreas Apergis, Charlotte Arnold, Brett Donahue, Billy Otis, Tejmuraz Tanija, Josette Halpert, Michael Rhoades, Dan Jeannotte, Victoria Profeta, Tim Post, Kimberly-Sue Murray, Daniela Barbosa, Stefano DiMatteo, Derek McGrath, Bryan Dechart, Marvin Kaye, Jackie English, Natasha Henstridge, Emilia McCarthy, Daniel di Tomasso, Emily Piggford, Theresa Joy, Matt Wells, Jeremy Glazer, Jordan Johnson-Hinds, Conrad Coates, Matthew Evans Landry, Robert B. Kennedy, Peter Wingfield, Dewshane Williams, Pat Mastroianni, Andrew Stewart-Jones, Amanda Setton, Dean Copkov, Kaniehtiio Horn, Lauren Bittner, Neil Napier, Shannon Kook, Mark Quigley, Tig Fong, Alden Adair, Melissa Tang, James McGowan, Raoul Bhaneja, Natalie Krill, Tahmoh Penikett, Donnie Keshawarz, Karen Cliche, Marc Singer, AnnaLynne McCord, Sean Baek, Dean Armstrong, Fulvio Cecere, Carlo Rota, Brian Letscher, Bernadette Couture, Michael Benyaer, Jeff Pustil, Jay Ali, Mishael Morgan, Rodrigo Fernandez-Stoll, Tina Jung, Simu Liu, Ashley Ross, Vlada Verevko, Taso Alexander, Ipsita Paul, Rob Archer, Khaira Ledeyo, Megan Hutchings, David Richmond-Peck, Valerie Buhagiar, Sam Malkin, Thomas Turner, Luke Roberts, Brendan Hines, Naomi Gaskin, Kristopher Turner, Andrew Kraulis, Chris Young, James Devoti, Ty Olsson, Edi Gathegi, Ryan S Williams, Jesse Aaron Dwyre, Mathew Lyons, Lucas Bryant, Peter Mooney, Jonathan Malen, Ian Lake, Thomas Mitchell, Sidney Leeder, Laura Cilevitz, Mark Tallman, Shaun Shetty, Peter Valdron, Anthony Sherwood, Ness Bautista, Dayo Ade, Brock Johnson, Dwight Ireland, Devon Slack, Joel Keller, Clark Backo, Jake Michaels, Michelle Alexander, Deanna Jarvis, Philippa Domville, Simon Northwood, Clinton Lee Pontes
  • athena07

Jediné, co se mi celkem líbilo byla Kristin Kreuk, ale tu drsňačku policajtku jsem ji fakt neuvěřila. Jay Ryan mě nějak neuchvátil ani herecky ani jako chlap. Celý seriál je postaven na těchto dvou, kteří se jdou bít s celým světem pro svou lásku, ale já jim tu lásku moc nevěřila, chyběla mi tam chemie. Ostatní postavy jsou tak trochu navíc a do 10. dílu mi nikdo nepřirostl k srdci, takže to odpískám. A zkusím něco jiného...(29.7.2013)

• Kejdyna

Dost slabé, i stokrát omleté téma se dá zpracovat mnohem lépe. Nesympatická detektivka nedokáže vyřešit případ bez zmutovaného údajně mrtvého vojáka? Logika mi v tom dost chybí. A info pro tvůrce - v Bosně už se lidi nestřílí (viz 3 díl). EDIT: Není to tak tragické jak dřív, je to horší. Bohužel je seriál celkem populární, takže další řadě se nejspíš nevyhneme.(26.10.2012)

• lacerta

Nevadilo by mi to, brala jsem to jako blbinu na zaplácnutí pár večerů. Postavy trapný, Lana Langová sice fajn, ale nic, co bychom už neviděli. Iritoval mě hlavní hrdina, ale co... Pořád o fous lepší než Tak jde čas. Ale další série? To jako vážně? Nechápu, jak je možné, že třeba Ringer další sérii nedostal a tato ptákovina ano. Zůstává mi nad tím rozum stát. Nejdřív jsem dávala **, teď mi škube ruka směrem k odpadu, protože to bylo čím dál víc o ničem.(27.4.2013)

No, jsem taková plná dojmů. Viděla jsem zatím dva díly. Myšlenka je dobrá, líbí se mi, těším se, co z toho bude dál. Ale nudím se. Dalo by se to udělat lépe. Budu se dívat i dál, protože mě vážně zajímá směr, kterým se bude seriál ubírat, ale do oblíbených se u mě asi nedostane, to by musel fakt hodně přidat.(24.10.2012)

První série byla děsně Smallvillácká, ale druhá byla o dost lepší. V podstatě epickej souboj dobra a zla a zároveň i epická love story. Věčně spolu, neustále od sebe, zase se k sobě vracet a tak pořád dokola. Nicméně, mělo to od první série hlavu a patu, nastiňovalo to základní motiv, rozvíjelo jej. Hrálo tam i dost známých herců z jiných seriálů (Heroes, Person of Interest, Stalker, Third Watch). Navíc drsná Kristin, tak proč ne. První dvojice sérií má uzavřený děj, který akorát letmo naznačuje, o čem že může seriál dále být. Ale dokázal bych si to představit jako definitivní konec, jenže, tady jsme v Hollywoodu :( Taky tam byla ke konci jedna berlička, nasazující celému ději seriálu korunu, že to bylo spíše úsměvné a divákovi hned došlo, o co vlastně šlo, než se to z děje o chvíli později dozvěděl. Díl S03E01 mě odradil, další proto už neviděny.(29.11.2015)