Doktor z hor

Německo, (1992–1999), 76 h 12 min (Minutáž: 45–90 min)

Gerhard Lippert, Anita Zagaria, Manuel Guggenberger, Enzi Fuchs, Walther Reyer, Carin C. Tietze, Herbert Fux, Harald Krassnitzer, Klaus Wildbolz (více)

Série(6) / Epizody(95)

Príbeh lekára, ktorý sa ožení s dcérou horského zverolekára, ale odmietne prax v alpskej dedine a ide za kariérou do Mníchova. Nešťastnou náhodou príde jeho manželka pri autonehode o život a svokor mu túto udalosť dáva za vinu. Dôjde k rozkolu, ktorý vyústi takmer zo strany svokra v nepriateľstve. Zmierenie tých dvoch zariadi gazdiná zverolekára a priláka zaťa lekára, aby začal prax u nich na horách. Vplyvom lavíny príde lekár o život a namiesto neho nastúpi nový mladý lekár a dedina tak konečne získala opäť svojho lekára, ktorý poskytuje všestranné služby obyvateľom hôr tak, ako je to bežné odjakživa u vidieckych lekárov. (RTVS)

yazik odpad!

Je to nespravedlivé hodnocení ve srovnání s nějakou telenovelou, při sledování tohohle se člověk alespoň nechce zabít, ale i tak koukání do zdi je lepším požitkem než toto. ()

infernet

Ten jejich barák ověšený muškáty do takové míry, že jim snad rostou už v základech, bych si nechal líbit, ale jinak se nabízí odpad!. Ne, jednu hvězdu si zaslouží ten nehynoucí hypochondr a bába s drdolem a jménem, co bych nedal ani kryse. ()

aiv

i když je občas seriál přitáhlý za vlasy, miluju ho. tedy ty starší díly, když už thomas umřel, šlo to do kytek. ale miluju tu pohodu, klídek, nádhernou přírodu, je to jak říkal můj dědeček taková limonádka. mám ten seriál moc ráda, protože si u něj vždy odpočinu a nechápu, že je tu tolik negativních názorů. ()

tsatsiki

Doktor z hor Německý seriál, který se vysílal v záčátcích televize Prima a myslím, že dvě řady také odvysílala na svém počátku tv Nova. Pěkné prostředí, zajímavý děj a když to člověk vidí poněkolikáté, tak s nostalgií vzpomíná, jak každou středu čekal u televize a hltal každý díl. ()

chucky odpad!

Štefane, kde mám svou kabelku. Tento seriál kandiduje na největší Rakouskou stupiditu v historii. A celý děj se točí okolo horské chaty místního "mága" Stefana. Zničit....... ()

slniecica

Jednu hviezdičku dávam za pekne prostredie a druhá je za jednoduchý dej,pri ktorom nemusím po náročnom dni rozmýšľať:) ()

Nut odpad!

Přemýšlím, jak to říct, abych nebyla sprostá a abych neurazila potencionální fanoušky tohoto s...... seriálu se s...... hereckými výkony s s..... scénářem a se s........ kulisami. Jo, takhle by to šlo:) ()

brasek

Mám zmiešané pocity... seriál to nie je nejako skvelý, ale ani mi nejako neprekáža. Rozhodne ak ho však budete sledovať denne, tak určite zblbnete. ()

sahier odpad!

Priznám sa nevidela som ani jednu časť , pre mňa absolútne nepozeratelná grcka ....a ľúto mi každej minúty ,ktorú by som mala pri tom stratiť , stačili repliky ktoré som začula počas šitia , preto toto "veľdielo" ani hodonotiť nemôžem !!! ()