Doktor z hor

Německo, (1992–1999), 76 h 12 min (Minutáž: 45–90 min)

Gerhard Lippert, Anita Zagaria, Manuel Guggenberger, Enzi Fuchs, Walther Reyer, Carin C. Tietze, Herbert Fux, Harald Krassnitzer, Klaus Wildbolz (více)

Série(6) / Epizody(95)

Príbeh lekára, ktorý sa ožení s dcérou horského zverolekára, ale odmietne prax v alpskej dedine a ide za kariérou do Mníchova. Nešťastnou náhodou príde jeho manželka pri autonehode o život a svokor mu túto udalosť dáva za vinu. Dôjde k rozkolu, ktorý vyústi takmer zo strany svokra v nepriateľstve. Zmierenie tých dvoch zariadi gazdiná zverolekára a priláka zaťa lekára, aby začal prax u nich na horách. Vplyvom lavíny príde lekár o život a namiesto neho nastúpi nový mladý lekár a dedina tak konečne získala opäť svojho lekára, ktorý poskytuje všestranné služby obyvateľom hôr tak, ako je to bežné odjakživa u vidieckych lekárov. (RTVS)

WarholsC odpad!

Dr. Zhor. Upřímně ... nikdy jsem neviděl celý díl v celku. Je to dílo ryze německé, v tom nejhorším smyslu slova. ()

wraith odpad!

Doktora z hor bych doporučil jedině panu režisérovi a jeho zhulenému profi štábu. A modlím se, aby to byl nějaký velice, velice schopný cvokař... ()

Renie42

Seriál, který jsem viděla snad po milion a půl krát. Možná, když tam byl Burgner, tak to bylo o chlup lepší než ten druhý doktor. Některý díly byly vyloženě nejapný, některý se dali koukat. Hvězdy aspoň za pěknou přírodu. ()

Marťulka

Souhlas s duklakem2. Mě se to líbílo. Koukat pořád na "realitu" je někdy nuda. A to, že je to německý seriál - no a co, připadá mí to trapné, jak Německo pořád háže někde někde na hromadu, až už se jedná o filmy, nebo o něco jiného. Nejsem vyznavačem německých filmů, ale tenhle seriál je menší "zlo", než některé ostatní. ()

Mr.nachos odpad!

Někdo by měl zakázat distribuci německých seriálů mimo jejich hranice. Tohle je teda už staršího data, ale proč to zase vysílají v televizi, která už je tak plná blbostí. Jen ať si ty jejich německý zhovadilosti v čele s Kobrou 11 nechají tam u nich a bude to OK. ()

Gardis

85% - Seriál, kde nic nechybí. Vtipné scény, rodinné neshody i milá přivítání a každou chvíli je v tomto seriálu zajímavý zvrat. Obsazení je skvělé. Obdivuji několik známých německých herců. A to že malá dívenka má 2 tatínky je příjemné na to koukat a rád se na tento seriál dívám a těším se na každý další díl. ()

kneekal

100% odpad, ale jsou seriály, které jsem v dětství sledoval a hrozně se mi líbily a Doktor z hor byl jeden u nich, takže jedna hvězda a to i díky Pankrácovi... to byl prostě hustej týpek... ale že bych musel nosit lederhosen.. tak to prosím ne.. ()

MartyMcFly89 odpad!

Když se spojí tři faktory, jako že nemám rád Německo, vesnické prostředí a uboze napsaný seriál, tak vznikne odpadové hodnocení na n-tou. Ovšem z nuly bude zase jen nula, škoda. ()

viruscrack odpad!

Musím říct absolutní NE! Nemám nic proti němcům, ale tohle, pokud už teda natočily, mělo to zůstat v Německu, ať si to tam odtrpí. Mě tímto trápila babička, když jsem u ní byl na hlídání. Ale to nic nemění na mém úsudku. Mírně sexuálně nevyhraněný doktor je vždy ku pomoci. Přišlo mi to, jako německý psycho-medicínský MacGiver. ()