Doktor z hor

Německo, (1992–1999), 76 h 12 min (Minutáž: 45–90 min)

Gerhard Lippert, Anita Zagaria, Manuel Guggenberger, Enzi Fuchs, Walther Reyer, Carin C. Tietze, Herbert Fux, Harald Krassnitzer, Klaus Wildbolz (více)

Série(6) / Epizody(95)

Príbeh lekára, ktorý sa ožení s dcérou horského zverolekára, ale odmietne prax v alpskej dedine a ide za kariérou do Mníchova. Nešťastnou náhodou príde jeho manželka pri autonehode o život a svokor mu túto udalosť dáva za vinu. Dôjde k rozkolu, ktorý vyústi takmer zo strany svokra v nepriateľstve. Zmierenie tých dvoch zariadi gazdiná zverolekára a priláka zaťa lekára, aby začal prax u nich na horách. Vplyvom lavíny príde lekár o život a namiesto neho nastúpi nový mladý lekár a dedina tak konečne získala opäť svojho lekára, ktorý poskytuje všestranné služby obyvateľom hôr tak, ako je to bežné odjakživa u vidieckych lekárov. (RTVS)

Amgis

Je to už dost dávno když jsem to sledoval, ale todle místo kde se děj odehrává je opravdu pěkné a nějaký den bych tam chtěl strávit. ()

Dimo

Hrozné. Ale především Německé, což říká všechno. Jedna hvězda za krajinu. Za mlada v rámci nudy jsem ze píár příběhů viděl, dnes bych nesnesl ani díl. ()

igirazor

Na ja etwas fasciniert mich an diesen Serial. Aber die Schauspieler sind das nicht. :D Ich gebe ein Stern - fur die Natur ()

Mandalorian odpad!

Pokud je takovýhle celý německo, není divu, že se nechali tak jednoduše ukecat Adolfem. Scénáristu udusit textem a režisér ? Se divím, že neumřel nudou. Pokud tam teda vážně nějakej byl. ()

Rikky007

Ve spojení s nádherným prostředím pořád o dost lepší, než jihoamerická produkce. Sympatické obsazení v čele s doktorovou okatou pomocnicí, ze které jsem byl ve své době unešen a byl to v podstatě jediný pádný důvod proč jsem se na to občas podíval. ()

sarkareifova odpad!

Největší kravina co jsem viděla!! Taková blbost. Hlavní hrdina je horský doktor, kterého ostatní povařujou za spasitele. Typická německá kravina!! ()

FeroFabus

Dějově je to celkem limonáda. Černobílé postavy, nakonec vždy mají pravdu ti hodní a všechno dobře dopadne. ALE ta skvěle nasnímaná příroda, nádherné záběry z Alp a k tomu příjemná muzika. Děj mě tady zajímal spíše okrajově, ale pro tu nádhernou alpskou přírodu jsem to rád sledoval. ()

Sosak odpad!

Samotné dno dna televizní zábavy a pohyblivých obrázků vůbec. Strávit s tou copatou Inge (nebo jak se ta babka z hor jmenuje) jenom pět minut ve společném prostoru, tak přísahám, že jí pokoušu. Do nebe volající kravina s příšerně strašnými postavami a úděsně debilním příběhem. Doktor Mengele z hor je pomstou, snesenou neznámo proč na naše televize. ()