Od děsivých událostí uplynulo půl roku. Rachel Kellerová se synem Aidanem opustila Seattle a přestěhovala se do Astorie v Oregonu, kde nastoupila do místních novin. Jednoho dne se doslechne o záhadné smrti středoškoláka Jakea a pochopí, že duch holčičky Samary opět zabíjí prostřednictvím smrtící videokazety. Podaří se jí videokazetu najít v domě Jakeovy spolužačky Emily a zničit. Ducha se tím však nezbaví. Samara se dál zjevuje Aidanovi, jehož těla se podle všeho chce zmocnit, a podle chlapce je neustále sleduje. Jedinou možnost, jak spolu mohou komunikovat, aby je duch neslyšel, mají během spánku, pomocí telepatie. Po jednom ze Samařiných útoků skončí Aidan v nemocnici a doktorka Templeová zakáže Rachel přístup, protože se domnívá, že syna týrá. Rachel mu ve snu slíbí, že se pokusí Samaru zastavit. Začne pátrat po její matce Evelyn a objeví deníky, které si psala. Vypátrá, že se kdysi pokusila utopit dítě a od té doby žije v blázinci. Navštíví ji v naději, že se od ní dozví, jak by mohla svého syna zachránit. Evelyn jí však poradí pouze to, že má syna poslouchat. Chlapec jí ve snu tvrdí, že ho musí zabít, jinak Samara nezmizí. Rachel si uvědomí, že ji Aidan oslovuje jménem, když však jeho tělo ovládá Samara, oslovuje ji vždy maminko. Pochopí, že dívka chce maminku, a když se v televizi objeví samy od sebe záběry ze smrtící videokazety, nechá se vtáhnout do děsivé krajiny z nahrávky. Ocitá se ve studni, v níž kdysi Samara zahynula, a ví, že má šanci ducha zastavit. Ještě však netuší, co by měla udělat... (TV Nova)

jondoe

sklamanie. jedina dobra scena bola s digitalnimi jelenmi.dal by som jednu hviezdicku, ale Naomina veta ma dostala "Imnot your fucking mother." ()

Han22

Taky docela zklamání. Kruh 2 by byl průměrný horor, kdyby nenavazoval na geniální dílo a nevařil z vody. Posednutí Aidana se mi líbilo, stejně jako pár scén (útok jelenů, finále), ale jinak mě štvala Samara, která porušovala pravidla, nastaloné v jedničce. A v podstatě to byla docela i nuda. ()

GeorgeHans

Prekrásna Naomi Watts a dve perfektné scény. Tá s jeleňmi a tá v kúpeľni. Tým sú vymenované asi všetky klady. Inak je to iba veľký chaos. ()

iXtr3m3

Nie je to horšie ako posledné Rings, ale je pravda, že si z toho pamätám len tých už spomínaných digi jeleňov. Viem, že ma to kedysi moc nenadchlo, tak dávam neutrál 50%. ()

cab

Odflaknuty sequel ztratil napaditost, atmosferu a nemuze se opirat ani o herecke vykony a o scenar je tak pateticky az to zaboli. Becko, potvrzujici pravidlo dvojek jako vrata, ktere si nezaslouzi slitovani, natoz tak nejmensi pozornost. 25% ()

wosho

Další průser, jako Nenávist2, japončtí režiséři by neměli točit předělávky svých originálů! Toto pokračování je absolutně bídné, bez napětí, atmosféry, chladné jako mrtvola té holčičky. Bída a děs bez děsu. Díky bohu, že tam alespoň hraje Naomi Watts. ()

Pussycat18

Ale no tak, bylo tohle opravdu nutné? V podstatě degradovat povedený horor na směšnou slátaninu se stupidním dějem? Kvůli dvoum jakž takž povedeným scénám (jeleni a mega koupelnová sprcha) plácat 111 minut o nesmyslu? Některé příběhy by se pokračování opravdu raději neměli dočkat a toto je ideální příklad! Zajímavé komentáře: Adrian, DaViD´82 ()

Honzick

A kam se poděla všechna atmosféra? A neměl bych se třeba u hororu bát? A i přesto že je to horor nemělo by to dávat smysl?..Kdo má rád kruh ať se tomuto dílo vyhne obloukem ()

Paity

Pokračování velmi děsivé záležitosti, která byla převzata z Japonska a já si dovoluji říci, že překonala svého rodiče. Dvojka ale znovu vrkočila do stejné studny a proto nemůže účinkovat tkaovým způsobem faktor Kruh, jako tomu bylo v prvním díle. ()

F.W.Colqhoun

Be a good mother. Listen to your baby. Je omluvitelné vyjádřit se v kruhu: Je to to, co to je - jalové protažení posledních minut Verbinskiho povedené interpretace japonské hororové klasiky.  Nepočítáme-li těch pár zajímavých formálních drobností, v nichž lze rozeznat dálnovýchodní filmovou estetiku, mohlo angažmá tvůrce originálu s přihlédnutím k slepé uličce scénáře sotva zlepšit. A tak zbývá žvýkat oschlou diváckou kýtu slibného 'Damiana' Aidana, nevadnoucí půvad Naomi Watts a milou malou roličku Sissy Spacek. I'm not your fucking mommy. ()

shimpy(CZ)

Tohle není špatný horor, ale bohužel kvalit jedničky nedosahuje ani omylem. Strach ze Samary je tentam, jediná sázka na jistotu je diváka co nejčastěji vylekat. Jinak už není čeho se bát... Škoda ()

Piškotka

Jednička byla lepší!!!! Což bývá většinou zákonité. Příběh byl celkově zmatený pro toho, kdo neviděl předchozí díl. Souvislosti byly nevěrohodné a křečovité, třeba ta scéna s jeleny na cestě. Oba hrdinové to samozřejmě přežili bez újmy, to by ani jinak nešlo. Výkon malého synka je opět lepší než jeho matky. Samara byla boží, ovšem jako vždy. Člověk by uvěřil, že to tak může skutečně být. ()

Haymar

Rozjezd slibný (kor scéna s jeleny byla famózní), v polovině však filmu znatelně dochází dech a konec ničím nepřekvapí. Nic tu moc dobře nefunguje a dynamika příběhu má silně sestupnou tedenci. V rámci žánru spíše (pod)průměrná záležitost, navíc vedle předchůdce (ať již původního či skvělého amerického remaku), Ring 2 bledne závistí! ()

mirkaaa

Pokračování Kruhu se mi už tolik nelíbilo jako samotná jednička. Ve filmu jsem postrádala napětí, příběh a hlavně „lekačky.“ ()

colapso

Originál je nepopsatelně atmosféričtější,strašidelnější,prostě ve všem nej...Tohle je tak nějak srajda. ()

t.mon

Fíha, tak tohle bylo hustý. Mě osobně se Kruh 1 moc nelíbil, takže jsem se moc nětěšil. Ale už od scény, kdy se Rachel podívá na mrtvolu, jsem věděl, že jsem se bál zbytečně. Od tohohle filmu jsem velký fanda Naomi Watts. ()

Sissy zpět na místě činu

Sissy zpět na místě činu