Předčasné vydání

Drama / Mysteriózní / Komedie / Fantasy
USA, (1996–2000), 61 h 30 min (Minutáž: 41 min)

Kyle Chandler, Shanesia Davis, Fisher Stevens, Kristy Swanson, Myles Jeffrey, Ron Dean, William Devane, Tess Harper, John Spencer, Pauley Perrette (více)

Série(4) / Epizody(90)

Čo by ste robili, keby ste s absolútnou istotou vedeli, čo sa stane na druhý deň? Je to nezmysel? Ale čo keby ste to predsa vedeli? A čo keby ste nejakým zázrakom získali schopnosť zmeniť osud vecí, udalostí a možno aj vlastný život? Vedeli by ste čo s tým? To človek zistí, až keď sa to naozaj stane. Ako napríklad hlavnému hrdinovi nového seriálu s príznačným názvom Zajtrajšie noviny. Keď sympatický obchodník Gary Hobson (Kyle Chandler) stratí domov, svoju právoplatnú manželku a čoskoro aj prácu. Je presvedčený, že stratí i zdravý rozum. Presťahuje sa do hotela, kde na neho v jedno ráno čaká zvláštne prekvapenie. Pred dverami sa objaví záhadná mačka s ešte záhadnejšími novinami. Gary vzápätí zistí, že sa mu dostali do rúk zajtrajšie noviny. Po ich prečítaní vie, čo sa práve v tento deň udeje a o čom budú písať zajtrajšie noviny. Jednoducho nefalšovaný pohľad do blízkej budúcnosti. V prvom momente Gary nevie, čo s týmto fenomenálnym posolstvom urobiť, avšak podnikaví priatelia Chuck Fishman (Fisher Stevens) a slepá Marisa Clarková (Shanesia Davisová) ho presvedčia, že Zajtrajšie noviny môžu byť pre ľudí mimoriadne užitočné. Najmä ak sa pred Garyho dverami objavia spolu so záhadnou mačkou každé ráno ... (TV Markíza)

PATWIST

Jeden z mojich prvých obľúbených seriálov, kto by nechcel dostávať zajtrajšie noviny a vedieť tak čo sa stane dopredu? Zároveň, kto by to sľachetne využil (Gary Hobson (Kyle Chandler)) na pomoc druhým a kto by na tom chcel sebecky zarobiť Chuck Fishman (Fisher Stevens). Myslím že je to skvelý nápad na seriál akurát samozrejme závisí od jednotlivých častí, keby šlo o film so skvelým príbehom atď. má u mňa 5*. ()

natalie15

Niečo na spôsob Tru Calling. Veľmi sympatický chlapík, veľmi príjemné prostredie, priemerné spracovanie... Ten nápad je vážne veľmi dobrý... Keď som bola mladšia zamilovala som si tento seriál, ale viac ako 3 hviezdy odo mňa nedostane. V každom prípade, keď raz nebudem mať chuť na nič náročné a budem chcieť humor, napätie, drámu, mysteriózno dokopy, pozriem si nejakú tú časť o Garym a jeho dare. ()

_Jimmy_

Skvelý rodinný seriál. Veľmi dobrý príbeh okolo Garyho. Mne sa najviac páčilo ako dostával ráno noviny a bolo to vždy zahalené tajomstvom. Každý diel bol príjemný. Nič komerčné a nehrané na city. ()

mivr

ako malý som tento seriál veľmi rád pozerával a veľmi ma to bavilo, plánujem si ho zohnať a znova zhliadnuť a pripomenúť si ho. ()

Tambry1231

Tento seriál občas pozerám s babkou od nudy a musím povedať, že sa mi celkom páči. Koncept samotný je velmi zaujímavý a niektoré časti ma dojali, napríklad tá s tým starým pánom ktorý nechcel aby zrútili dom v ktorom býval so svojou manželkou ( či nejak tak to bolo ) a s adoptovaným dievčatkom. Občas sa aj zabavím. Ale inokedy ma to trochu nudí, tak dávam iba 4*, no menej by som už nedala. ()

miko105

Kedysi som to pozeral (zlaté časy ZŠ), ale po čase som to pozeral stále menej a menej až som sa na to vysral úplne. ()

Davvee

Gary hopson veľmi dobrý človek začne dostavať predčasné noviny a zachraňovať ľudí. Vždy je to o niečom inom takže vždy je to zaujímavé dejovo. ()

Cor-Angar

Uznávám, že v hodnocení možná hraje trochu roli nostalgie, ale i kdybych Předčasné vydání sledoval teď, tak pod 4* bych určitě nešel. Seriál totiž svý kvality má, a to hlavně v nápadu a sympatických hercích (Kyle Chandler jako Gary opravdu nemá chybu) a takové celkové příjemné atmosféře. Jednu dobu jsem to sledoval snad každej den a viděl tím pádem dost dílů a nepamatuju si, že bych se u některýho nudil. Dřív to býval jeden z mých oblíbených seriálů a na to se prostě nezapomíná :) ()

Foltas007

Seriál o "sousedovi od vedle", který čirou náhodou dostává zítřejší noviny. Parádní nápad, na kterém se dal postavit výborný seriál. Povedlo se to tak na půl. První dvě série jsou skvělé, po nich to mělo skončit. Za ně by to bylo 75/100. Tady to má nápad, švih a tah na branku. Nesnesitelný Chuck Fishman tomu dává správné grády. Od třetí série to bez něj začíná jít dolů, ztrácí to vtip a odlehčení. Začíná se to skoro opakovat. Za ně už jen 45/100. Dohromady 60/100. ()

KapitanKuraz

Čo je na tomto divné, kto prechádzal za posledných desať rokov podvečer cez Bratislavskú hlavnú stanicu, pravdepodobne mal tú možnosť kúpiť si "zajtrajší" nový čas, alebo "zajtrajších" plus sedem dní. Takže sa nejedná o nič zvláštne. Ako je to možné? Ono keď chcete mať ráno v PNSke (novinovom stánku) svoj obľúbený denník, treba ho vytlačiť o deň skôr a keďže tieto denníky sa predávajú v každej PNSke a tie zatvárajú väčšinou o 17:00, tak sa rozvoz robí z časti toho dňa poobede a z časti ráno dňa ďalšieho. Tadá, ale inak seriál dobrý. ()

CrashHP

Pamätám sa, ako som sa vždy ponáhľal zo školy, len aby som to videl. Veľmi dobrý a príjemný seriál, na ktorý sa dobre pozerá. ()

Pukancek

Ani neviem ktoré dni to v TV chodievalo, ale i teraz ma to vie udržať pri televíznej obrazovke :))) Obyčajnému človeku začnú chodiť zajtrajšie noviny a tým mení (a zachraňuje zároveň) životy mnohých ľudí. Musí sa pasovať aj s tým, že u vyšších orgánov sa prejavuje ako čudák, niekedy dokonca ako blázon. Nik nevie pochopiť, ako je možné, že je stále v správny čas na správnom mieste. Hlavný hrdina sa tomu ale rozhodol čeliť a zajtrajšok bez zajtrajších novín si už ani nevie rpedstaviť :) 4* ()

georgeVI

Originálny nápad na skvelý seriál, ktorý vás upúta už len názvom. Dobre vieme, že niekedy názov je viac ako celý zázrak, ktorý ho nesie na prednej strane. Celé sa to točí okolo herca Kyle Chandlera, ktorého noviny zo začiatku ani moc netrápili ale keď zbadal nutkanie pomôcť nezaváhal a vrhol sa do toho ako správny akčný hrdina a div sa svete prišiel by o chvíľu neskôr a stalo by sa niečo zlé. No i cez to si to zaslúži 5*. ()

PanBlack

Tento seriál mám rád. Oblíbil jsem si Kylea Chandlera a nápad s zítřejšími novinami se mi zdál skvělý, takže jsem si vždycky s radostí večer či odpoledne sedl a nějaký ten díl zhlédnul. Je to taková klasická oddychovka, které v mnoha částech nechybí pořádné napětí, takže jsem to jako malý kluk hrozně žral a i teď se na to vždy rád podívám. Jenom mě mrzí, že se seriál nedočkal pořádného zakončení. 75% ()