Batman a Robin

• USA Batman & Robin (více)

Milionář Bruce Wayne, který se skrývá pod maskou Batmana, se musí postavit vědci Victoru Friesovi, jenž se po nehodě v laboratoři změnil ve zločinného Mr. Freeze. Ten musí udržovat svou teplotu na bodu mrazu a v bizarním ledovém sídle se pokouší najít lék pro svou hibernovanou manželku. K provozu laboratoře, a zejména pak svého mrazícího brnění, potřebuje diamanty, které uloupí a ani Batman s Robinem mu v tom nedokáží zabránit. Protože jeho spotřeba diamantů je obrovská, podaří se Batmanovi vlákat ho do pasti na aukci a zajmout. K útěku mu pomůže Poison Ivy, dříve dr. Isley, která hodlá nastolit na Zemi vládu rostlin. Poison nabídne Freezemu spojenectví, nehraje s ním však čestně. Odpojila totiž od přístrojů jeho ženu a svedla to na Batmana. Mr. Freeze přísahá, že se pomstí a zmrazí svým novým vynálezem nejen Batmana, ale i celý Gotham a po něm celý svět. Pokud mu v tom chtějí Batman, Robin a jejich nová spolubojovnice Batgirl zabránit, nesmějí zaváhat ani na okamžik. (TV Nova)

Jeand´Boa

Jednu hvězdičku dávám jako spodek své známkovací stupnice ... neznám slovo "Odpad" při hodnocení filmů, nejde-li o užití tohoto slova v mém komentáři... proto musím u tohoto filmu říci: škoda, že jsem si stanovil dávat jednu hvězdičku jako minimum ... opravdu si nezaslouží ani tu, neb je to zhovadilost, která ublížila perfektně nastartované linii zajímavého zpracování Batmanovské ságy...úpadek, úpadek a nic než úpadek! Velké hvězdy Hollywooodu, styďte se!!! ()

Torgal

Hrozná kravina s hnusnými trikmi a obsadením, ktoré je síce hviezdne, ale totálne mimózne (najmä ten Clooney sa za Batmana vôbec nehodí). Jedinú hviezdu dávam za relatívne sexi Umu Thurman. Všetko ostatné na tomto filme by si zaslúžilo odpad. 2+/10 ()

bolf!k odpad!

Arnie je fajn, Uma je sexy, ale zbytek? Na Clooneym je vidět, že už během natáčení tušil, že to bude průser, tak se ani nesnaží hrát. Navíc celá ta neonová a fofsorující stylizace je na zvracení. Opravdu velký omyl. ()

denisavary

Všichni to zazlívají, ale já to mám ráda, už od raného dětství...ale ano, je to nejslabší díl Batmana...Clooney tedy jako Batman pohořel, maska mu plandala na obličeji :), ale vidět Arnolda, Turman bylo potěšení. Pan Schumacher mi tedy moc neukázal, že by to byl nějaký umělec, Burton ukázal svoje fantasy tajemno a Nolan nám ukázal "člověčího" Batmana...,ale on...?! Nic moc :)...ale jak říkám, na Batmana s Robinem vzpomínám už od dětství velice ráda.. ()

Al44...

Přeplácaná podívaná - nezajímavé až směšné záporné postavy - to stejné však platí i o Batmanovi a jeho "pomocnících" - některé hloupé dialogy - celkově nulový děj - dosud nejhorší Batman. ()

katmandzoo

najmenej zaujímavý film zo všetkých filmov o Batmanovi..Clooney ako Batman nezáživný a nesympatický, Thurman ako Poison Ivy zvodná, ale nepresvedčivá, Ničiteľ okrem vrčania poriadne nič nepredviedol, postava Batgirl sa mi tam absolútne nehodila, behom okamihu sa z nej stala bojovníčka za spravodlivosť, ktorá za pár minút nadobudla schopnosti super bojovníčky, Schwarzenegger ako Mr. Freeze je v tomto filme asi najzaujímavejšia postava s príbehom, avšak videl som už od neho oveľa lepšie výkony..Batman a Robin je jasný dôkaz toho, že zvučné herecké mená ešte nemusia byť zárukou kvalitného filmu..škoda, potenciál to malo, avšak Schmacher ho plne nevyužil.. ()

Professor Zoom

WTF ????????? Schmacher opäť zklamal. Clooney hrozná voľba, Robin.. len nafúkaný teenager, Batgirl mi tam zavadzala, Poison Ivy - len obalená do niečoho elastického, Mr. Freeze - OK a Bane..... BOMBA! BOMBA! - jediné čo vedel povedať. Skôr sa mi Bane zdal ako parôdia na TDKR. A brdavky na kostýme !!! 1* za to, že mám rád Batmana. ()

sackrebleu odpad!

Niektoré filmy sú také zlé, až sú vlastne dobré a bohužiaľ toto nie je ten prípad. Keby že to je myslené ako paródia, bolo by to geniálne; bohužiaľ mám ale taký dojem, že to tvorcovia mysleli naozaj vážne.. Každopádne už tak trochu dokážem pochopiť, ako film môže byť taký zlý, že sa až dá označiť za kultový. Myslím, že nemá zmysel vymenovávať, čo bolo na tomto filme zlé a trápne, jednoduchšie by asi bolo spísať tých pár scén, kedy človek nemal chuť dať si poriadny facepalm a vytiahnuť záložnú emergency vodku z chladničky. Na záver jedno menšie "The Worst Of" pre pobavenie: youtu.be/Jj2KcFj1jbE. ()

Kingjiri

George Clooney je kupodivu nejmíň záživnej Batman vůbec a Arnoldův uřvanej záporák až na pár hlášek vůbec nevyšel, přičemž hlavní problém nebyl v Arnoldovi. Jediný světlejší momenty přinesla sexy Poison Ivy Umy Thurman. Jinak až příliš častá přehlídka trapnosti od infantilních rozbrojů Batmana a Robina kvůli ženský přes nepochopitelnej zrod Batgirl, brečícího Arnolda a jeho závěrečnou nápravu až po zlikvidování Banea kopnutim do hadičky (fakt se nekopalo mezi nohy). K tomu všemu zase ty nešťastný Schumacherovy "barvičky", za který by se nemusela stydět ani Prague Pride a tentokrát i dost nevzhledný kulisy Gothamu. Uplně nejvíc zamrzí, že za monstrózních 125 mega rozpočtu mohlo vzniknout hned několik kvalitnějších bijáků. Druhá slabá hvězda za Arnoldovy hlášky a Poison Ivy. ()

kilobyte odpad!

Jestliže první díl od Schumachera se jmenoval Batman navždy, tak tenhle bych se nebál přejmenovat na Batman už nikdy. Snímek obsahuje tolik trapných hlášek, že už vlastně ty hlášky obsahují ten film. Nevím jestli zde jdou najít nějaké klady. Snad jen že třetí díl už není. ()

geek.ondra

Neskutečně debilní film který nad vodou drží velkolepá výprava a svůdná Uma Thurman. Necítím k tomu takovou nenávist jako ostatní ale dokážu je pochopit. 4/10 ()

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (více)

Zemřel režisér Joel Schumacher

Zemřel režisér Joel Schumacher

23.06.2020

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

25.02.2011

Přípravy na návrat nejslavnějších superhrdinů jsou v plném proudu. Zack Snyder chce do nové verze Supermana (v hlavní roli Henry Cavill) stůj co stůj obsadit Kevina Costnera. Ten už pěkných pár let… (více)