Batman a Robin

• USA Batman & Robin (více)

Milionář Bruce Wayne, který se skrývá pod maskou Batmana, se musí postavit vědci Victoru Friesovi, jenž se po nehodě v laboratoři změnil ve zločinného Mr. Freeze. Ten musí udržovat svou teplotu na bodu mrazu a v bizarním ledovém sídle se pokouší najít lék pro svou hibernovanou manželku. K provozu laboratoře, a zejména pak svého mrazícího brnění, potřebuje diamanty, které uloupí a ani Batman s Robinem mu v tom nedokáží zabránit. Protože jeho spotřeba diamantů je obrovská, podaří se Batmanovi vlákat ho do pasti na aukci a zajmout. K útěku mu pomůže Poison Ivy, dříve dr. Isley, která hodlá nastolit na Zemi vládu rostlin. Poison nabídne Freezemu spojenectví, nehraje s ním však čestně. Odpojila totiž od přístrojů jeho ženu a svedla to na Batmana. Mr. Freeze přísahá, že se pomstí a zmrazí svým novým vynálezem nejen Batmana, ale i celý Gotham a po něm celý svět. Pokud mu v tom chtějí Batman, Robin a jejich nová spolubojovnice Batgirl zabránit, nesmějí zaváhat ani na okamžik. (TV Nova)

rsimonyi

Čtvrtý Batman ač plný hereckých hvězd dopadl katastrofálně. Přeplácaná vizuální podívaná bez pořádných záporáků. A George Clooney je jako Batman toporný a hrozný. Škoda ()

Simgal odpad!

Narozdíl od případů, kdy může jeden vynikající herec vyzdvihnout jinak průměrný film, tak tady vidíme, že i spousta slavných jmen a skvělých herců nezachrání tuto otřesnou frašku. Latexové bradavky a "nástup" Batgirl? To už je až příliš. ()

Deywid odpad!

Po premiére Batmana navždy mnoho ľudí hovorilo, že Schumacher si nemohol vybrať horšieho hlavného predstaviteľa ako je Val Kilmer. Sám Schumacher im však dokázal, že sa mýlili. Clooney je ako Batman jednoducho príšerný, O´Donnel ešte horší a Arnie - no comment. Gýčova výprava, nezmyselné scény (vidieť Batmana a Robina hrajúcich hokej je fakt psycho), o dialógoch pomlčme, no a tie hlášky - "Zmrzni v pekle, Batman" alebo "Naval sem ten diamant, kytko, lebo si ťa utrhnem" + batkreditka = katastrofa. Chcel som dať aspoň 1 hviezdičku za Umu Thurman, ale aj tá neskutočno prehráva (chvíľami mám podozrenie, že naschvál) ()

klokyn

Je Batman a Robim hviezdne obsadená a nepochopená paródia, alebo je to veľmi zle napísaný a natočený film? Odpoveď bude zrejme niekde na hranici týchto dvoch možností. ()

Mortemiss

Ani lamač dívčích srdcí George Clooney tomuto filmu moc nepomohl. Plno těch největších hvězd, ale přesto z toho vznikl úplný PROPADÁK!!! ()

Lilloos

Už od prvních okamžiků, kdy kamera střídá záběry na Batmanův zadek a předek, mi bylo jasné, že tohle brát vážně nedokážu. Ústřední skvadra je poměrně nesourodá - George, který je na Batmana až moc hezký, naštěstí nepříliš výrazný Robin a Alicia, která se pořád tak prapodivně ušklebuje, což mě značně irituje, ale jinak je v poho. A proti nim nastupuje Arnie aka Děda Mráz, jen berlu Mrazilku vyměnil za ledotvorný samopal a na pomoc si kromě týmu hokejistů pozval trapnou a nesympatickou kytku a jejího nadopovaného poskoka. A teď si představte, co tam tak spolu asi můžou vyvádět! ()

Tigran odpad!

Přemýšlel jsem, zda tomuto dílu udělit jednu hvězdičku nebo odpad. Ve chvíli, kdy jsem si uvědomil, že mi některé scény silně připomínají Strážce vesmíru, jsem měl hned jasno, jak se rozhodnu. ()

Jaroslaf

Záběry na obtažený prdele! Bradavky na kostýmech u můžu a u žen nikoliv! Cartoonové zvuky při rvačkách!! Bane je poskok Ivy! BATMAN KREDITKA!! Bavil jsem se .) ()

Cartmof

A je to tu. Joel Schmacher nenarazil, on rovnou naboural a udělal trojtou otočku. Batman a Robin je pro mnohé jeden z nejhorších filmů vůbec a já jim to nemám za zlé, přesto, že já to takhle úplně nemám. Jasně, film je propadák a kvalitou určitě nesrčí, ale zase má něco do sebe. neonový vizuál z Batmana navždy se nám vrací ještě s divnějším a šílenějším designem Gothamu. Hudbu tu asi moc řešit nemusím. Zkopírovaná z Batman Forever až na pár scén z konce a začátku filmu. Hvězdné obsazení film sice moc nezachraňuje, ale hlavní faktor, který mně film zachraňuje, je nostalgie. Jako malý dítě jsem film žral, protože jsem jeho debilitu zkrátka nechápal xD. Mám na něho prostě dobré vzpomínky... ()

Ulrich odpad!

Když se dívám na 8mm nebo Volný pád, a pak na tenhle "skvost", mám pocit že v Americe jsou dva Joelové Schumachrové... ()

Grafito

Všichni Batmani mi přijdou na jedno brdo a jak se do toho začne míchat ještě Robin se svou buchtou a batkoulema, tak je zle.. ()

Aluminium

George Clooney ako Batman bol veľký krok vedľa, ale veľký. Ak bol tento film myslený, ako zakončenie ako-tak úspešnej série, tak to autorom nevyšlo. Jediné, čo bolo na tomto filme dobré - Uma Thurman. ()

P-puma- odpad!

Mrazí mě, když vidím herce s obrovským talentem, jak taky příšerně umějí hrát. Velmi trapné a herecké výkony příšerné. ()

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (více)

Zemřel režisér Joel Schumacher

Zemřel režisér Joel Schumacher

23.06.2020

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

25.02.2011

Přípravy na návrat nejslavnějších superhrdinů jsou v plném proudu. Zack Snyder chce do nové verze Supermana (v hlavní roli Henry Cavill) stůj co stůj obsadit Kevina Costnera. Ten už pěkných pár let… (více)