Je docela překvapující, že tvůrce strhující Telefonní budky byl kdysi schopen stvořit toto dílo. Film místy až křečovitě bláznivý. Nejspíš se na mém úsudku ve velké míře podílel také dabing Jima Carreyho. Nijak extra povedené pokračování, upadající kvalita je zde již zřejmá, pořád však slušný a hlavně ještě snesitelný díl ságy Netopýřího muže. Zčásti také díky překrásné Nicole Kidman. Ani Val Kilmer nebyl tak děsivý, jak jsem očekávala. Doufala jsem, že bude, po co nejvyšší možnou dobu pod maskou, protože můj vztah k jeho herecké osobnosti, projevu a výrazovým dispozicím je na bodu mrazu. Ale nakonec jsem se na jeho výkon, byť, pravda, trochu prkenný, byla schopna dívat.(2.11.2010)

• juta

Neonové šílenství. O něco horší než první Burtonův Batman. Některé záběry při soubojích byly tak nešťastně sestříhané, že jsem nevěděl kam mám v danou chvíli vlastně koukat a prakticky tam nebylo pořádně nic vidět. Právě díky těm neonům se vytratila atmosféra, kterou měly předešlé dva filmy a samozřejmě bez hudby Elfmana schudl ještě víc. Zdála se mi také odfláknutá romantika, vymejvání mozků 3D televizí taky nic moc, párkrát jsem se nudil a pomaloučku mě to rozčilovalo a tak jsem se rozhodl jen pro dvě hvězdičky, protože tu je celkem hodně negativ.(21.9.2012)

Batman navždy, ale iba v podaní Nolana. Batman v podaní Shumachera už nikdy. Tu to bolo este fajn, aj kvôli obsadeniu, ale čo nasledovalo, všetci dobre vieme....Aspoň soundtrack bol vydarený. Schumacher sa snažil čerpať z Burtonovskej poetiky, ale zobrazil ju v sýtych farbách. Asi to nebol úplne najšťastnejší nápad.(23.5.2012)

Nejslabší z rodu Batmanů. Hádankář šílenec Jima Carreyho byl jasně nejvýraznějším hercem (sladká Nicol ať promine), s nejlepšími kostýmy, ale jeho herecký projev plný pitvoření a přehrávání mi prostě nikdy nesedne. Ostatní byli herecky dost nevýrazní - "padouch nebo hrdina, všichni jedna rodina" - a oproti prvnímu filmovému Batmanovi a Jokerovi vysloveně slabí. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=oGytaGTK7j8(8.3.2010)

• viperblade

Po době temna přišla doba... komedie? Stupidity? Batman Forever je spíše hodně bláznivou komedií, než film o jednom hrdinovi, který ochraňuje Gotham City. A to říkám jako člověk, který v životě nedržel komiks v ruce, takže to není tak, že by zrovna Batman byl má nedotknutelná modla. Jediná pozitiva tohoto dílu spočívají v mladé Nicole Kidman a Carreymu, který byť hraje hodně na hraně přehrávání, je alespoň zábavný a zajímavý charakter. Tommy Lee Jones jako Two-Face je obrovská chyba v castingu (a to říkám s hodně velkou úctou k této legendě) do té role se totiž naprosto nehodil, na mě působil až rušivě. Upřímně nechápu, jak Joelovi bylo dovoleno udělat pokračování. 40 %.(30.7.2014)

• - Celosvětová premiéra proběhla 9. června 1995 v Los Angeles. (Varan)

• - Val Kilmer přijal roli, aniž by si přečetl scénář. (Němi)

• - Návrh Batmobilu byl velmi kritizován. Kritici se shodli na tom, že vypadá spíše jako obrovský penis. (ajaxx)