poster

Batman

 • USA

  Batman

 • slovenský

  Batman

Krimi / Thriller

USA / Velká Británie, 1989, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • troufalka
  ***

  "No faktem je, že čím mají lidi víc, tím za míň stojí!"                                                                                                              Tim Burton a jeho pohádky pro dospělé! Nemohu říct, že je to zrovna můj šálek čaje, jelikož nejsem právě cílová skupina, vzdávám se raději komentáře.(9.2.2017)

 • Hellboy
  ****

  Velmi dobrá adaptace comicsu, což je samo o sobě dost jedinečný úkaz. Škoda jen, že je na filmu tak moc vidět jeho stáří. Především druhá polovina filmu je skvělá, první má moc pomalý spád. Mělo by to být spíš za 4****, ale jednu hvězdičku přidávám za to, že šlo dlouhou dobu o nejlepší comicsovou adaptaci.(19.11.2004)

 • Shakers
  *****

  Burtonovsky Batman je veľmi zaujímavý a to hlavne spracovaním. Predovšetkým skvelé Burtonovské temné spracovanie, ktorému dopomáha ešte aj brilantná Elfmanová hudba. Skvelý Jack Nicholson alias Joker. Zahral to dobre a tie nápady boli tiež fajn. Michael Keaton bol skvelý ako Batman/Bruce Wayne a Kim Basigner okúzľujúca pekná novinárka. Rád sa k tomuto vraciam. Oblúbené soundtracky: The Batman Theme, Descent into Mystery, Charge of the Batmobile. 90% - 5*(26.7.2010)

 • T2
  ****

  Rozpočet $35miliónovTržby USA $251,188,924Tržby Celosvetovo $411,348,924Tržby z požičovní VHS v USA $150,500,000║ Úvod filmu je taký dosť odbitý, hlavne v technickej stránke sa to potáca v jednoduchosti ale ako náhle príde na pľac Joker film dostáva vo všetkých smeroch iný nádych a akoby Tim Burton našiel tu vyváženosť medzi príbehom a comicsovým štýlom aká na začiatku dosť haprovala, dokonca aj doprovodná hudba hneď nabrala tie správne grády. /85%/(31.7.2005)

 • juta
  ***

  Když si vezmu Michaela Keatona, tak ho stále vidím v roli Beetlejuiceho. Jack Nicholson se s rolí popasoval dobře, byl dobrým tahounem celého filmu. Burton vdechnul Batmanovi nový život a možná i díky tomu vznily dva poslední tak oblíbené filmy. Dabing se teda moc nepoved, hodně sráží konečný dojem.(15.9.2012)

 • - Mohutný motor na přídi Batmobilu jej ve skutečnosti nepohání. Jedná se o nefunkční část motoru Rolls-Royce Olympus Spey. (Robbi)

 • - Keith Short který pomáhal vytvořit nový Batmobil, který vybíral ze 3 různých vozů. Byly to Ford Mustang, Jaguar (typ se neuvádí) a Chevy Impala. Nakonec vyhrála Impala, na kterou byly přidány dva kulomety Browning a další rekvizity. (ajaxx)

 • - Adam West, predstaviteľ Batmana zo 60. rokov, bol údajne sklamaný, že mu Tim Burton neponúkol hlavnú rolu. Pre zaujímavosť, West mal v čase premiéry 61 rokov. (kacer4)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace