Podfukáři

Krimi / Drama / Mysteriózní
Velká Británie, (2004–2012), 47 h 44 min (Minutáž: 57–60 min)

Robert Glenister, Robert Vaughn, Adrian Lester, Marc Warren, Jaime Murray, Matt Di Angelo, Kelly Adams, Ashley Walters, Rob Jarvis, Stephen Campbell Moore (více)

Série(8) / Epizody(48)

Je to vydarená partia. Už si o tom šušká celé podsvetie. Mickey Stone, podvodník extra triedy, je konečne na slobode. A samozrejme, nevie sa dočkať toho, ako niečo opäť rozbehne. Jeho tím je však nutné opäť sformovať. Pred tým, ako sa Mickey rozhodne odísť do dôchodku, sa musí dôstojne rozlúčiť. Už majú vytipovanú aj obeť a práve vo chvíli, keď je búda takmer ušitá, klope na dvere Danny Blue. Dannymu príliš neveria, pretože iba začína. Nikto však nečakal, že sa uvedie tak dobrým spôsobom. Aj keď biznisman dovtedy možno nebol celkom presvedčený o tom, že robí správne, po Dannyho výstupe o tom nemá najmenšie pochybnosti... (oficiální text distributora)

Recenze uživatele topi80 k tomuto seriálu (49)

Clearance from a Deal (2011) (S07E03)

Protihráč (tentokrát to vlastně ani nebyl hejl) to měl hezky v malíku a dokonale propracované, leč chybička se vloudila, a to před několika generacemi. Také vás překvapilo, jak poctivé a pravdomluvné měl Albert předky? Přidávám se k názoru, že jde o jeden z nejlepších dílů. ()

Benny's Funeral (2011) (S07E04)

Tak tohle si vyžádalo na konci hodně dlouhé vysvětlování, ale i všechno předtím bylo parádní. ()

The Fall of Railton FC (2011) (S07E05)

Sedmá řada prostě jede. Další výtečný podfuk okořeněný Ashovou ztrátou vlastnosti, bez které je jaksi podfukář poněkud nahraný. Dokonce i ošetřující lékař doufal, že se tato anamnéza nezmění :-) ()

Gold Finger (2012) (S08E01)

Vytrvale tady píšu komentáře k Podfukářům až po laepusovi a vždycky zjistím, že už napsal všechno za mě. Jeden z těch podfuků, co vyžadovaly velkou hloupost hejla, čemuž scénáristé museli jít hodně naproti, na druhou stranu se mi moc líbilo, kterak se do akce povedlo zapojit armádu. Jen závěrečné dovětky tady byly poněkud navíc. U hejlova návratu na scénu to ještě beru jako takový záměrně blbý vtípek pro diváka, ale provalení Ashova přiznání už bylo trochu navíc. Ale když zmiňuji konec, který byl trochu navíc, tak musím zmínit i úvod, který byl také navíc, ale rozhodně stál za to, neboť malá hejlka dokázala zkřivit úsměv i takovým zkušeným rutinérům. ()

Picasso Finger Painting (2012) (S08E02)

Ač šlo o jeden z dílů, ve kterém šlo tzv. do tuhého, neslo se to v hodně komediální rovině. Nejvíc se mi líbil ten druhý mafián, zejména ve chvílích, kdy s hrdostí ukazoval rodině stěnu s obrazem (či bez obrazu). ()

Curiosity Caught the Kat (2012) (S08E03)

Rozhodně nejvelkolepěji pojatý přesvědčovák v historii Podfukářů. Teleshopping o hubnutí velice pobavil. A zaujalo mě, že postarší přes mrtvoly jdoucí hejlku dabovala Lucka Vondráčková, která se jinak (i před blížící se čtyřicítkou) specializuje na naivní puberťačky (a nadabovala ji skvěle). ()

Eat Yourself Slender (2012) (S08E04)

Další s dílů s policií v patách. Bylo mi od začátku celkem jasné, o co jde, a jelikož ani závěrečné rozuzlení nepřineslo nic extra zajímavého, musím to hodnotit jako jeden z těch slabších dílů. ()

Ding Dong That's My Song (2012) (S08E05)

Po nějaké době zase klasika, což se mi vždycky líbí nejvíc. Hejlovi nabídli pomstu, to se pak člověk nechá přesvědčit docela ochotně. A závěrečný trik v hotelu patřil k nejlepším v historii seriálu. ()

The Con Is Off (2012) (S08E06)

Tak tento hejl se s tím zrovna moc nepáral, takže poslední díl se nesl ve velmi napínavém duchu. Jen jsem nějak nepochytil (a zřejmě ani nikdo jiný), proč se ta Stacey kolem toho týpka ometala a co měla za lubem. Nyní tedy mohou podfukáři do důchodu, což mě jako diváka mrzí, ale přeji jim to. ()

Zemřel americký herec Robert Vaughn

Zemřel americký herec Robert Vaughn