Wonder Woman

• USA Wonder Woman (více)

Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Vyrůstala v chráněném ostrovním ráji až do doby, kdy na jejich pobřeží havaroval americký pilot a vyprávěl jim o masivním konfliktu zuřícím v okolním světě. Diana opouští bezpečí domova s přesvědčením, že dokáže hrozbu zastavit. Diana bojuje po boku mužů ve válce, která má ukončit všechny konflikty, a objevuje plný potenciál svých schopností... a svůj skutečný úděl. (Freeman Ent.)

Milda003

Budu trošku spojlerovat abych lépe popsal své smíšené pocity..Líbilo se mi jak byla Diana naivní a myslela si že spasí svět tím, že zabije Árese - vše dávala za vinu jemu a to bylo úsměvné jak je hloupoučká, když věří na Bohy a na to že ji matka uplacala z hliny... Pak šla na frotu v první světové válce a jako její odhodlání zachránit lidstvo bylo opravdu zábavné a akční. Když zabila hlavního zaporaka, generála který měl v plánu hodit na Londýn chemickou zbraň, procitnula a zjistila že vlastně lidi jsou prostě svině a že jim není pomoci a tak to mělo skončit a ani bych nepipl.. ale...jedno velké ALE. Ukázalo se že ÁRES existuje a dokonce sní přišel bojovat :D. Ne opravdu... to jako fakt :D.. Žil si v pozadí a našeptaval lidem své zle myšlenky :D... Takže ano je to opravdu zábavné a akční a hodnotím kladně, ale řekl bych stejně jako plati u SvB, DC se má pořad na filmovém plátně co učit.. ()

Blutarg

Dal bych i 5/5 kvůli Gal Gadot, ta je fakt boží, ale hlavní záporák jako Profesor Lupin??? To se fakt po*rali :( ()

El.Negros

V porovnání s ostatními "komixovkami" za poslední dobu, se nachází zázračná žena určitě v té lepší polovině. Člověk který se dané komiksové tématice nevěnuje do hloubky je postaven před vyvážený a lineární děj, poměrně přehlednou a jednoduchou zápletku a mysl nezatěžující odpočinkovou podívanou. Vtípky střídají akční scény, akční scény střídají emocionální momentky či zpomalovačky, a celé to martyrium několikrát dokolečka dokola....Nicméně po shlédnuti mám pocit, jako by ten scénář ani nedělali lidi, ale strčili celou komiksovou sérii WW do počítače, a ten na základě preferencí průměrného amerického občana vytvořil standardizovaný scénář pro masy. Čili supr relaxace, nicméně není ničím příliš zajímavá, ničím nešokuje a po několika dnech vymizí zcela z paměti. Znova již nepotřebuji vidět. ()

existimi

Poptávku po filmu o superhrdince vyslyšeli Universal Studios a režii svěřili do rukou další ženě - Patty Jenkins. Film není pouze klasický "superhero" nesmysl, ale disponuje i jakýmsi morálním přesahem. WonderWoman staví na feministické bohyni Diane v podaní opravdu božské Gal Gadot a proto mu lze absurdní momenty plné nelogičnosti odpustit. Overall docela v pohodě, ale znovu bych už to vidět nechtěl. ()

Mr.Baboon

Snad nejlepší dílo z továrny DCEU/Warner Bros. Příběh je jasný od začátku, narozdíl od BvS a horko těžko se v něm ztratíte. Film má i skvělý humor, kameru, akci. A záporák? Nevím s čím mají všichni problém, mě se líbil a jeho odhalení vyrazí dech... jen ten konec byl zase trochu přitažený za vlasy, ale co vlastně čekat od boha války? Jediné, co mi vadilo, bylo zase několik typických cliché, bez kterých by se film obešel. I tak ale pecka film a určitě se na něj zase rád podívám znova. ()

Shaqual

Ano, je to jeden z těch lepších novodobých filmů o superhrdinech, nicméně to ještě neznamená, že je to bůh ví jaká sláva.. I přesto, že jsem byl zezačátku potěšen dobrým soundtrackem, výbornou hlavní dvojkou hlavních postav, motivací hlavní postavy, kontrastem dvou zcela rozdílných světů i vlastním morálním poselstvím na konci (i když je to klišé jak Brno), tak všechny ty klady byly rozválcovány idiotskými a zbytečnými vedlejšími postavami, přeháněním s řeckou mytologií, trapnými vtipy a zejména pak zavěrečným finále, u kterého by jeden skoro usnul. Protože i když se Wonder Woman tváří jako naprosto nevídaná sranda (a v lecčems opravdu vyniká), tak je to nakonec ale jen další pakárna o superhrdinech, kterých už je tu nějak moc. Not good enough. ()

MAAUZ

Zatím nejlepší DC comics movie po Man of Steel. Prolínají se tu 2 absolutně odlišný světy. Amazonky ukazují přirozenou krásu, hrdost, čest a lásku. Žijí v takové idylce. Zatímco náš svět je zkorumpovanej zlem a prolitej krví. Takže není divu, že je Wonder Woman tak zmatená, když se ocitne uprostřed fronty. Zpomalený boje mi dosti připomínaly 300 od Snydera. Rajcovní Gal Gadot rozdávala rány a hezky se usmívala. "Oh dear, you have a lot to learn.." - po herecký stránce se má ale ještě co učit, mladěna. S kostýmy si taky pěkně vyhráli! Univers se nám rozrůstá a vývojáři to posouvají správným směrem. Hodnotim 75%. ()

DEMON

Keby nam BvS a Suicide Squad nezrazili latku tak nizko, ze v porovnani s tymito filmami vsetko vyznie ako epicke veldielo, asi by som dal WW iba 3*. Ale som rad, ze sa na to dalo prijemne pozerat a zabavit sa, a ze som tak neodchadzal z kina bytostne nasraty, takze budem s hviezdickami stedry. ()

1mArc0

"I Wonder who, I wonder who else will be possible for Wonder Woman than Gal Gadot." Nerád som pridal takéto hodnotenie, jedným z najväčších problémov je to, že je tu priveľa strihov, divák sa nemôže ako ak sústrediť na scénu, a vyčítať zo záberu čo bolo cieľom. Porušovanie zákona fyziky, Matrix úraduje jedna radosť. Patty Jenkins, ktorá dohnala Charlize Theron k Oscaru, znova podala výbornú prácu s hercami, to naozaj spravila na výbornú, len tá esencia, práca s dejom je trochu slabšia, to neznamená, že odviedla zlú prácu. Americké filmy, neponúkajú vo všeobecnosti. Na druhej strane film ponúkne niečo iné, ako iné Marvell-Holllywood film, tento ponúka reálny stret dvoch svetov, emocionálne ponúka konečne, čo človek už veľmi dlho neuvidí vo filmoch, typu ala greenscreen, predstavuje stret dvoch odlišných ľudí z odlišných kultúr, má to srdce, ktoré horí za tieto tri hviezdy. Štúdia si pridala okrem ďalších superhrdinov, aj novú Wonder Woman- Avanger sú kompletný. Hollywood skáče pretože zisky už len v prvom týždni boli vynikajúce. Je aj dosť nechutný vtip- člen Kotlebovskej strany, Milan Mazurek po prezretí filmu Wonder woman žiaril šťastím, následne prišiel závažnejší moment, tým že Gal Gadot je izraelská židovka, a tá radosť mu vyprchala. Zrejme Bryan Singer je súčasne najlepším režisérom pre Marvell postavy a príbehy. Ah, people going to hate me. X /55 %/ ()

hamir0

Nečekaně civilní a celkově moc příjemná komiksovka. Jasně, pořád je to v podstatě naivní blbůstka a super cool CGI momenty samozřejmě nechybí, ale ani povídací scény nenudí a celkově to tak nějak jako film dává smysl. Že by se DC konečně vzpamatovalo? ()

alldo.raine

Zdaleka nejpovedenější DC komiksárna so far. Jak příběhem, tak postavami. za 2,5 hodiny nepřišlo hluché místo, obě hlavní postavy si to dávají s přehledem a ten zbytek jim povedeně dělá křoví. Mimochodem, já na ten ostrov chciiiiiiiiii:))) ()

fincik

Ve filmu nepotřebuju nutně hledat hlubší smysl a další voloviny. To nechám na Spáčilovou a podobný výkvěty. Velmi jsem se bavil. Nic mi nechybělo. Gal Gadot je hodně sympatická postavička. ()

Mahowny

Gal Gadot je rozkošná a ta znělka člověku uvízne v hlavě...tím to pro mě ale bohužel zkončilo. :( Plus cením protiválečnou myšlenku, která se moc v Holywoodu netočí. ()

Anomiska

Už dlhšiu dobu chodím z kina skôr sklamaná z komiksových adaptácií, ale musím povedať, že tento film ma veľmi potešil. Veľmi dobre sa na to pozeralo aj vďaka predstaviteľke hlavnej postavy. Mohlo to byť pokojne o niečo kratšie, ale aj tak sa mi páčilo predstavenie ďalšej postavy zo štúdia DC. Malo to tempo a malo to šmrnc. Nepokúšalo sa to byť príliš prehnane a za každú cenu vtipné. Bolo to proste o amazonke, o hrdinke, ktorá vznikla včase vojny (myslím komiksová predloha) a ktorú by mnohí uvítali aj dnes. ()

Cooller

london look za každé situace váš učes a váš makeup neodstraní ani bůh. Akce z celého filmu se vejde do pruměrného traileru zbytek je slaďárna misty poukazujici na nerovnopravnost žen nechybí tu ani rozmanitost všech možných "lidských" ras, hlavní hrdina idiot a tak vůbec prostě klasika Snyder shit... ()

GameboyNES

Wandr Mařka v podání anorektické, nesympatické cigošky, je sice menší průser než Batflack vs Suprgáj, nicméně je to 100x omletá nuda. Animák z roku 2009, mě bavil daleko víc. Záporák v podání sympatického profesora Lupina, bohužel nikoho nevyděsí, naopak spíše mu člověk fandí, aby tu hnusnou cigošku co nejdřív sundal. Tož slabů jednu, dám za pár vtípků a Fokker E III. ()

john.h

Standardní komiksová produkce posledních let. Ničím neurazí, ničím nenadchne. Gal Gadot překvapivě dobrá a atraktivní. Že se mi bude takhle líbit jsem nečekal. Příběh klasickej. Zrození hrdiny, objevení jeho schopností, na konci boj se záporákem za výbuchů, létání kolem všeho možného a porušování zákonů gravitace. Průměr na zabití nudy vhodný na jednu projekci, protože vidět to znovu je zbytečné. ()

playboy_05

Prvni film od DC, ktery se vice mene da povazovat za dobry...nicmene i WW se chvilema hodne hleda...vyprava je impozantni, lokace se mi libily opravdu moc...bohuzel vedlejsi postavy jsou celkove o hovne...defakto tam proste jenom jsou, aby tam WW nebyla 2 hodiny sama...ve finale i ten Trevor je nemastny neslany...vztah se k nemu buduje celkem tezko a Pine neni ani z poloviny tak charismaticky, jako Downey, Evans a spol...musim ale rozhodne ocenit vaznost a pristup k filmu...nesel jsem do toho s tim, ze chci superhrdinsky komix a defakto az do finalniho souboje (ktery byl bohuzel BvS vol. 2) jsem ho opravdu nedostal a byl jsem rad, ze ne...celkove je to ale plne rozporu...kdyz vezmu, jak si Captain America vodil tu plejadu postav v Civil War a dokazala se z toho vytezit defakto nejlepsi marvelovka i s poradnou hloubkou, tak je i tohle fakt slaby odvar...stale plati ze DC je ve srovnani s Marvelem jen chudy pribuzny...byt potencial tam urcite je...minimalne se tesim na Wanova Aquamana ()

DC oznámilo velké plány

DC oznámilo velké plány

31.01.2023

James Gunn již před koncem roku sliboval, že v lednu oznámí první projekty ve svém chystaném rebootu DC univerza, na kterém se podílí coby nový šéf DC Studios ještě spolu s producentem Peterem… (více)

Superman se nevrací

Superman se nevrací

15.12.2022

Jak již jsme avizovali v jedné starší zprávě, velký restart u DC probíhá ať už se to fanouškům líbí, nebo ne. Poté, co se tento týden k situaci vyjádřila režisérka Patty Jenkins, která fanouškům… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Jak vypadá budoucnost DC filmů?

Jak vypadá budoucnost DC filmů?

16.04.2022

Studio Warner Bros. a společnost DC Entertainment čekají v následujících měsících drastické změny. Má to za následek fúze konglomerátu Discovery právě s Warnery, kteří nad sebou tak nyní mají nového… (více)