2 $ocky

• Česko 2 Socky (více)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Série(6) / Epizody(138)

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. Jedná se o podprůměrný seriál, u něhož divák nemusí příliš přemýšlet. ()

luboss822

Tento seriál vykročil tou správnou nohou. O vtipnosť a hlavne dvojzmysly nie je vôbec núdza. Hlavne je dosť prekvapujúce, že tento seriál začal na dosť vysokej úrovni len s 2 hlavnými postavami a asi 3 vedľajšími, ktoré však prehodia v každej epizóde zopár slov. Na druhú stranu to je však na škodu ak sa do seriálu nezamiešajú ďalšie postavy, pretože osobne pochybujem, že si seriál udrží takú úroveň aj po prvej sérii teoreticky len s 2 herečkami. Ak sa mýlim tak klobúk dole a dúfam, že sa aj mýliť budem. ()

koci

Celkem to jde, ale ty příběhy jsou strašně jednoduchoučké, navíc si nemyslím, že pouze dvě postavy dokážou táhnout seriál příliš dlouho... už teď to skoro vypadá, že epizody ani nemají vedlejší dějovou linii. Sice tam vždycky je, ale ještě primitivnější, než ta hlavní. ()

npZHALYkz

Ze tří hvězd jsem to už přehodnotil na čtyři. Důvod? Beth Behrs. Šest epizod mě (spolu s Olegem) fakt baví. Rozhodně seriál s nejvyšší kadencí (vtipných) dvojsmyslů... ()

weris

waaaau..tak tohle je jízda :) ..takovýdle styl humoru, který by mě tak bavil, sem krom TBBT v posledních letech neviděla..příjemné překvapení a už ted se těším na další díly :) ()

leopoldina

Tak zábavný seriál jsem už dlouho neviděla. Hlavním představitelkám role opradu sedla a co osoba, to perla. Holky Max a Caroline se tak perfektně dolaďují, mají skvělé a pohotové hlášky a vše je doplněno srandovními postavičkami kolem nich. Hlavně se ale na seriál nekoukejte v českém či slovenském znění, to byste jej ohodnotili maximálně dvěmi hvězdičkami, tak špatné to je. Slováci jsou na tom ještě hůř. Max namlouvá snad padesátiletá žena!!! ()

Goldfingr

Mám tu zkušenost, že na čem se podílí James Burrows u toho se královsky bavím. Ale tohle??? Tohle je mega nášup.. Kdzž skousnete pilot a první dva díly už se neodpoutáte.. Nejde to srovnat s ničím, co momentálně všichni hltají a velebí (BBT, HYMIM) ale to jedinečný podání a Maxiiny urážlivý a citově vyprahlý ,,stěry" bez jakkýchkoliv servítek jsou natolik trefný, že jim odpustím i ten slabší rozjezd. Už mě nebaví Sheldonův profláknutej ksicht a stejný fóry, který servíruje na sto jiných způsobů, ani partička co se schází u McLarennů a ani po 7 sériích se není schopná dobrat nějakého hodného finále a už vůbec ne Community, kde se mi už herci zprotivily... já chci už jen Max, na kterou se nejen dobře kouká ale hlavně jsem v očekávání pokaždé kdzž se chystá promluvit. Btw. Caroline, Han, Oleg, Earl a Kaštan výborně ,,přicmrndávají" a jsou skvělým doplňkem k téhle One Woman Show, Jen tak dál CBS!! ()

Tinuva

Dopředu je záhodno říct, že kdo angličtinou nedisponuje na úrovni že se může dívat bez titulků nebo max. s anglickýma titulkama a nepobírá všechny dvojsmysly, kterými postavy rozhazují okolo na počkání, si z toho seriálu moc neodnese a bude to u něj takovej šedej průměr... Jinak pro mě je samozřejmě takovej 90% sitkomek, u kterýho se náramně pobavím a rád si ho kdykoliv pustím a zvedne mi náladu. Perfektní obsazení - Kat Dennings je parádní holka od rány, nekompromisní sexuální loudil Oleg s tak parádníma hláškama jako už dlouho ne, v druhé řadě pak majitel bistra Han a postava Caroline si vedou taky celkem dobře, vcelku dobrá postava je i majitelka čistící služby Jennifer Coolidge - ta je napsaná perfektně, ale nezlobte se na mě ale prostě mi na ní něco s tím rádoby polským přízvukem nesedí, Earl je tam pak takovej do počtu no. A samozřejmě sem málem zapoměl na hrdinu Chestnuta. Celkově vzato pro mě nejpříjemnější sitkomový překvapení poslední doby, které si zařadím do oblíbených komediálních seriálů pěkně k Přátelům, Scrubs, That '70s Show, prvním seriím TBBT a HIMYM a Okresnímu přeboru. Rozhodně parádní dvacetiminutový zlepšovač nálady do nepohody ;-) ()

Frfla

Je pekné zistiť, že aj v dnešnej dobe, preplnenej "vtipnými" seriálmi, sa nájde niečo čo ma vie milo prekvapiť a celkom pobaviť. Max, Caroline a ich koník Chestnut :). ()

HonziKaja

Brooklyn s jeho kulturní směsicí zlaté generace, chudoby, moderních trendů a přistěhovalců zabalené do úžasného balíčku příběhu dvou tak odlišných a přitom stejných dívek. Obě se potřebují na cestě na vrchol. Nebo aspoň pryč. Pomocí dortíků. Z fialové trouby. A tenhle seriál taky. Postavy sedí do rolí úžasně, Kat Dennigs a Beth Behrs vytváří na plátně asi to nejúdernější duo jaké jsem možnost poznat a dávají vzpomenou na staré dobré časy 2 a půl chlapa. Vedlejší postavy jsou neméně kvalitně vyvedeny a opravdu zdatně sekundují hlavní dvojici. Scénář čerpá z krásy angličtiny, kde fonetika je prim. A je to úžasné. Škoda že takové věci nejdou vytvořit z češtiny, ikdyž by teď asi intelektuálové odvraceli pohledy protože hodně tohohle fonetického hůmoru je dosti přízemní avšak funguje. Celá show stojí na hlavně na kontrastu. Ať je to vyrůstání, rodina, přednosti (ať už dovednosti či fyzické) až po styl mluvy. A vyvedeno je to do dokonalosti. Sukně versus výstřih, matka versus otec apod. Druhá sézona si drží vysoký standart a jestli se dočkáme více sezón a pokračování v chasin' dreams budu nadšen. ()

Cor-Angar

Obrovský překvapení. Ze zdejších ohlasů a hodnocení jsem čekal dobrý seriál, ale tohle je naprostá paráda. Sice se 2 Broke girls stejně jako každej jinej seriál občas nevyhne slabším momentům nebo dílům, ale celkově se jedná o hodně nadprůměrnou záležitost, u které se můžu jenom modlit, aby ta kvalita vydržela co nejdýl. Jak píšou ostatní, tolik skvělých hlášek a dvojsmyslů se jen tak nevidí. Hlavně jsem rád, že po Defendorovi vidím konečně Kat Dennings v něčem takhle kvalitním. Ta ženská je naprosto úžasná ve všech ohledech a její postava servírky Max se u mě na poli seriálů dostala celkem rychle na nejvyšší příčky. Ostatní postavy se mi taky trefily do noty, hlavně pak kuchaře Olega snad nejde nemít rád :) Jediný co mi celkem vadí je to dojímavý vzdychání v pozadí u každýho náznaku dojemné scény (na smích je člověk zvyklej odjinud, ale tohle je moc). Ale to je drobnost, kterou zastíní třeba hodně chytlavá úvodní znělka. Edit: Tohle všechno u mě bohužel platí asi tak do půlky druhé série. Nemůžu si pomoct, ale potom jde prostě kvalita docela dolů. Ten moment překvapení, kdy jsem byl od prvního dílů odzbrojen perfektním humorem, zajímavou zápletkou a skvělýma postavama, je pryč a seriál bez něj docela tápe. To kouzlo se prostě tak nějak vytratilo. Bohužel mnohem dřív než jsem čekal. Hodnocení nechávám hlavně za tu první sérii, jinak bych musel jít dolů...Edit 2: Ve třetí sérii se seriál sice chvílema zvedal k lepšímu, ale u prvního dílu čtvrté mi došlo, že už to není ten samý seriál co na začátku a ikdyž jsem se považoval za fanouška, tak tohle už nedokoukám. Velká škoda, start to mělo skvělej. Teď spíš doufám, že to brzo skončí, aby se Kat mohla objevovat ve víc dobrých filmech. ()

Terman

Úžasně osobitá a krásná Kat Dennings a skvělé vtipy (hlavně velká spousta narážek na hipstry) dávají dohromady příjemně odpočinkovou seriálovou dvacetiminutovku. ()

bSaR

Naprosto osvěžující seriál, nebojící se zacházet až do extrémních vtipů, které mi jsou ale po chuti a tak si nemůžu stěžovat. Ne každý to však může cítit stejně... Seriálu pak vévodí roztomilá Kat Dennings, která si mě získala v Thorovi. 2BG její postavu Max vykresluje jako sarkastickou holku z ulice s prořízlou pusou, která nechodí pro hlášku daleko :-) Její kolegyně Beth Behrs nikterak nezaostává za svojí kolegyní a vytváří tak skvělý protiklad, který je využíván na maximum. Mimo tyto dvě ústřední postavy v příběhu figurují vedlejší postavy, které jsou ale tak vymazlené, že se dají lehce řadit mezi hlavní charaktery, kdy dohromady vytvářejí perfektní skupinku těch nejrůznějších podivínů. Jednou z nich je např. Jennifer Coolidge aka Stiflerova máma, která zde prožívá dle mého názoru roli své kariéry, přestože si jí budeme vždy pamatovat jako MCBP/MILF :-D Plný počet hvězd, po první půlce druhé série seriál neztrácí na kvalitě a drží se svého tempa :-) ()

mentos.

Občas to působí dost amatérsky, ale jako sitcom to funguje dobře. Je to vtipné, občas jsou tam slabší části, ale zasmějete se. Co ale doopravdy nechápu je ten trapný český název. 2 Socky? Děláte si srandu. Seriál to totálně potopilo! Jinak opravdu fajn odreagovačka. ()

polono

Miluju tenhle seriál! Snad u každého dílu jsem se smála :-D. Už se nemůžu dočkat 3. řady. 1.řada 95% 2. řada 90%. ()

mackyns

Videl som len v slovenskom dabingu, ale prekvapivo nebol zlý. Jediná výhrada, prečo som vlastne aj ubral jednu hviezdičku bola, že sa scenáristi snažili takmer do každej vety vložiť nejakú hlášku a aj keď to znie skvele, tak naozaj čoho je veľa, tak toho je až príliš. ()

Eisenmann odpad!

Stokrát přehrávané téma střetu dvou různých sociálních vrstev už snad na nikoho rozumného nemůže udělat dojem. Arogance brunety vs. hloupost blondýny... Opět velmi nečekané? Tenhle seriál dámského klubu čtrnáctiletých dívek si už nechám s radostí ujít. ()