2 $ocky (TV seriál)

2 Socky

2 Broke Girls

2 baby na mizine

Komedie

USA, 2011–2017, 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Gary Baum

Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy, Jennifer Coolidge, Nick Zano, Brooke Lyons, Ryan Hansen, Gilles Marini, Sandra Bernhard, Austin Falk, Brian Gross, Marsha Thomason, Shoshana Bush, Travis Van Winkle, Carla Gallo, Laura Spencer, Dale Dickey, Brittany Renee Finamore, Fay Wolf, D.C. Douglas, Ashley Wood, Josh Pais, Tracy Vilar, Steven Weber, Marcus Choi, Cedric the Entertainer, Chad Michael Collins, Sean Moran, Allison Dunbar, Missi Pyle, Mary Jo Catlett, Irene Choi, Rachel Marie Burgess, Jady Bodenhamer, Lindsay Lohan, Kim Kardashian West, Desiree Louise, Brian George, William Schallert, Hal Linden, Nick Baga, Elizabeth Ho, Frankie Shaw, John Ruby, Blake Hood, Daryl Crittenden, Craig Frank, Annet Mahendru, Eric Zuckerman, Eric André, Julia Cho, River Alexander, Nick Jameson, Beth Lacke, Mary Lynn Rajskub, Masaši Odate, Lauren Benz Phillips, Jill Basey, Bruno Amato, Lily Aldridge, Michael Cornacchia, Drew Droege, Vincent M. Ward, Eric Tiede, Mitch Silpa, Connie Sawyer, Allan Rich, Lilah Richcreek, Valerie Harper, Martha Stewart, Jeff Garlin, Josie Totah, Morgan Krantz, Rose Abdoo, Jimmy O. Yang, Diane Delano, Ian Reed Kesler, John Brotherton, Elizabeth Regen, Jake Elliott, Martha Hunt, Stephanie Allynne, Dan Warner, Ben Lawson, Adam Irigoyen, Mary Scheer, 2 Chainz, James Pumphrey, Veanne Cox, Jessica Chaffin, James Patrick Stuart, Peter Mackenzie, Dana DeLorenzo, Rebecca Corry, Joe Lorenzo, Bianca Lawson, Linda Porter, Anne De Salvo, David Hoffman, Steve Agee, Mario Diaz, Debra Wilson, Carole Davis, Katierose Donohue, Renée Taylor, Lauren Weedman, Noah Mills, Joey Baker, Charan Prabhakar, Matt Nolan, Robb Skyler, Lawrence Kao, Matt Winston, Karen Maruyama, Monda Scott, B.J. Clinkscales, Craig Anton, Camille Chen, Wesley Mann, Tony Cavalero, Lindsey Stoddart, Kelly Holden Bashar, Sharon Sachs, Nadia Dajani, Danielle Macdonald, Arden Myrin, Kevin Christy, Caitlin Kimball, Grace Kaufman, Brian Palermo, Ilia Volok, Brandon W. Jones, Andy Favreau, Tim Chiou, Tasha Ames, Lara Everly, Oliver Muirhead, Rod Keller, Kaliko Kauahi, Megan Heyn, Lisa Lampanelli, Derek Krantz, Lynne Marie Stewart, Ajay Mehta, Carla Jimenez, Brian Jordan Alvarez, Greg Lewis, George Dalton, Brian Zarin, Cocoa Brown, Eric Price, Edward Hibbert, Bo Barrett, Ellie Reed, Jim Hoffmaster, Allan Havey, Rachel Cannon, Valerie Azlynn, Trayce Gigi Field, Joe Nunez, Isidora Goreshter, Sandy Martin, James Giordano, Bianca Von Krieg, Ryan Gaul, Tawny Newsome, Rachael Drummond, Matt Cook, Brice Williams, Lorin McCraley, Eidan Hanzei, Mindy Sterling, Allan Wasserman, Mike Pfaff, Jayson Blair, Michelle Noh, Celesta DeAstis, Mike Moh, Brad Grunberg, Ayda Field, Federico Dordei, Jack DePew, Carlos Jacott, Wendy Worthington, Katie Wee, Bayne Gibby, Marc Evan Jackson, Shangela, Fortune Feimster, Ursula Burton, Charlene deGuzman, Deborah Baker Jr., Lyne Odums, Robin McDonald, Brandon P Bell, Barret Swatek, Dominic Burgess, Lindsey Kraft, Avery Austin, Jimmy Shubert, Jimmie Saito, Paul Tigue, Alex Blue Davis, Aaron K. Carter, Chuti Tiu, Mary Jo Smith, Bunny Levine, Bonnie Hellman, Gary Rubenstein, Diona Reasonover, Bill Parks, Sonya Eddy, Danielle Kennedy, Nick McCallum, Chad Michaels, Christopher Rivas, Judy Gold, Ego Nwodim, Irene Roseen, Brittany Ross, Kristina Ress, Adam Ray, JJ Snyder, Jolie Jenkins, Michael Charles Roman, Jacob Guenther, Ernie Grunwald, Bayley Corman, Eddie Alfano, Elizabeth Chambers, Brian Borello, Victoria Park, Andy Dick, Ed Quinn, Dot-Marie Jones, Clayton Early, Mercedes Ruehl, Joel Swetow, Roe Ellisor, Pat Finn, Ashlee Füss, Mason Trueblood, Garrett Westton, Telma Hopkins, French Stewart, Drew Fonteiro, Ruman Kazi, Devon Werkheiser, Frank Gallegos, India de Beaufort, Andrew Ridings, Julien Marlon Samani, Gill Gayle, RuPaul, Lucas Hazlett, Stephen Guarino, Beth Littleford, Rob Locke, Christopher Gorham, Alice Lee, Camille Hyde, Bonnie Burroughs, Nora Dunn, Kerri Kenney, Mikaela Hoover, Annie Sertich, Darin Brooks, B.K. Cannon, Mike Peebler, Adam Tsekhman, Brad Goreski, Betsy Sodaro, Nika King, A.J. Rivera, Hash Patel, David Douglas, Piper Moretti, Andrew Carter, Michael Gonzales, Charlie Nicholls, Misty Monroe, Natalie Cohen, Crystal Lee Brown, Jeannie Elias

Max a Caroline jsou zcela rozdílné: jedna je chudá, druhá.. ehm už taky chudá, jedna prsatá a druhá se řídí svým srdcem (4. epizoda 2. série a soutěž o Krále dortíků aneb Dudy a dylina). Jako dvojka fungují ale naprosto dokonale: jedna vtip načne, druhá jej dokončí. A táhnou za jeden provaz. Takže jo, 2 Broke girls je seriál o dvou kámoškách, co jsou každá úplně jiná, ale vlastně obě jsou stejně praštěné, a proto mě tolik baví. Míň mě baví Sophie-Stiflerova matka, která je afektovaná až do nebe. Brr. Ať žije Max, Caroline (Earl, Han a Oleg) a jejich dortíky!(6.10.2014)

1. série Po půlsezóně jsem hodně spokojenej, pokud to udrží nastolenou laťku, tak to bude bomba a skok ještě nahoru. V žánru komedie je to letos největší pecka. Dvojice servírek se mi velice zamlouvá, hlavně jejich kontrast mě baví. Nejlepší vtipy vznikají právě z jejich rozdílnosti. Doufám, že se jim bude dařit i dál a dočkáme se jejich vytoužené pekárny. Super seriál, opravdu a kouzlo spočívá nejen na hlavní dvojici, ale i na vedlejších postavách. A tak to má být. A je jedno jestli je to Earl, Han nebo Sophie. Všichni jsou perfektní. Přesto je, ale zastiňuje Oleg a jeho hlášky. To je snad nejvýraznější vedlejší postava roku. *** 2. série Do druhé série už jsem šel s jistotou, že je to jeden z těch nejvtipnějších sitcomů, které se v současnosti na obrazovce vyskytují. Max a její hlášky jsou dokonalé, Caroline a její zhýčkanost taky baví, připočíst ještě malého Hana, hláškujícího Earla a skvělého Olega a výsledný mix je vážně vynikající. V této sérii holky šly za svým snem, který se jim úplně nevydařil. Ale jak to tak bývá, kde se zavřou dveře, tam se otevře okno a já jsem s napětím očekával další sezónu. 90 % *** 3. série I když jsem si na začátku série říkal, že holkám trochu dochází šťáva, tak mě nakonec opět přesvědčily o tom, jak moc jsem se mýlil. Přišlo prodávání v okénku, ale vtipů určitě neubylo. Tento mix funguje pořád stejně skvěle, a dokáže pobavit i to když Max studuje "cukrářskou" školu. Nemůžu si vynachválit rasistické vtípky Earla a sexuální narážky Olega. Užil jsem si třeba i hostování Lindsay Lohan. Momentálně patří 2 Broke Girls mezi mé nejoblíbenější sitcomy. Jsem zvědav na to, co přijde příští rok. 90 % *** 4. série Počtvrté a pořád je to zábava. I když je fakt, že se občas až moc tlačí na pilu, například Max mi přijde někdy až zbytečně sprostá. Ale co, tohle k tomu asi prostě patří. Tahle série se kromě Max a Caroline zaměřila hlavně na Sophii a její svatbu s Olegem, která byla také zároveň velkým finále série. Vsuvka z podniku High rozhodně byla oživením, ale mám radši holky, když se snaží o svůj vlastní podnik. Holky a jejich příběhy z bistra mě pořád baví a těším se i na další sérii, ale určitě co zlepšit. Třeba Earl a jeho skvělé hlášky byly letos výrazně omezeny. 80 % *** 5. série 2 Broke jsou i po letech pořád vtipné a to je vzácnost. Tentokrát je hlavní náplní snahy Sophie otěhotnět a fakt, že Max si najde vážného přítele. Ano, jistě, holky se ještě snaží prorazit se svým nápadem a vypadá to, že budou mít i nějaké peníze. Doufám, že se takhle bude dařit i za rok. Já se na ně zase budu těšit. *** 6. série Je to tady, seriálu opravdu začíná docházet dech. Že je trapná Caroline, na to jsem si za ty roky docela zvyknul, ale že se to začíná dít i Max je až nepříjemné zjištění. Letošní zápletky (Max & Randy, Baby Barbara a film o Caroline) nepatří k těm nejpovedenějším a začínám mít pocit, že je čas trápení ukončit ještě předtím než se to stane nesnesitelné. Nechápejte mě špatně, 2 Broke si pořád rád pustím, ale už to není to, co to bývalo...(24.12.2011)

Překvapivé zpestření nové seriálové nálože 2011. Skvělé dialogy, které snad vynutí úsměv i na tváři suchara. Nejvíce je kladen důraz na dvojsmyslné pojmy, takže to nemusí být vyloženě šálek pro každého, ale i postavy jsou velice sympatické. V každém dílu se sice najdou vyloženě trapné scény, ale jestli jsou z celkového počtu 50 maximálně 3, je to nepochybný úspěch! Oba dva palce nahoru. :-)) (Další letošní novinka - New Girl - je na tom přesně naopak.)(29.9.2011)

Po čtvrté sérii hvězdičku ubírám, protože už je to dost trapný a zdá se, že tvůrci prostě neví kam dál. -------Svěží seriál s obrovským množstvím vtipných vedlejších postav. Z holek je vtipnější Max akorát mě štve jak furt naznačuje že fetuje atd. a přitom se tak nechová a nikdy tam nic není. S blonckou se ale dobře doplňujou. Velké plus za to, že se to s přibývajícími díly stále zlepšuje. Han, Oleg a Stiflerova máma jsou super. Zato Earla moc nemusím.(16.5.2012)

No sushi, no dentist? Who are you?-A poor person. Seriál si mne hned po prvních dílech získal. Nešlo ani tak o to, že by mi vyvolával obrovské salvy smíchu,ale sedlo mi prostředí, odlišnost dvou hlavních hrdinek a celkově příběh o jejich snu. Dvojsmysly byly příjemným zpestřením. Dá se říct, že se pro mě tento sitcom stal chvilkovým guilty pleasure, ale po druhé sezóně je většina příjemných pocitů pryč a myslím si, že kdyby se většina hodnotících podívala i na tuhle sérii, hodnocení prudce klesne.. (Edit: A taky, že kleslo!) Vtípky se opakují, nahlas jsem se za celou řadu zasmála tak dvakrát. Ze sympatické prořízlé huby Max je jenom pitomá pózérka s recyklovanými hláškami. A řekla bych, že když se u sitcomu jen sem tam pousmějete, tak je určitě něco špatně.. Po shlédnutí jednoho dílu jsem se podívala na epizodu Big Bang Theory a v tu chvíli se mi otevřely oči. To bylo zkrátka úplně jiné kafe, náš dům se doslova otřásal výbuchy smíchu, které jsme s přítelem dostávali..A tak nějak by to myslím mělo vypadat. 2BG zachraňuje paradoxně už jen ta bloncka Caroline, je sice otravná, ale sem tam, když zarapuje nebo udělá nějakou koninu, je to stokrát vtipnější než Maxiny rádoby cool hlášky. A raději více nerozebírám to neustálé připomínání, jak je někdo vtipný. To asi aby to došlo i divákovi.. Mimochodem původně vtipná "Polka" se zde už jen natřásá a někdo jí říká, jak jí to sluší-to už skutečně leze na nervy. Myslím, že tento seriál se pomalu ale jistě řítí do pekel a jen doufám, že to tvůrcům dojde..(11.6.2012)

• - Dve hlavné predstaviteľky Beth Behrs a Kat Dennings sú najlepšími priateľkami aj v reálnom živote. (nekutarin)

• - V českém dabingu propůjčila stejná osoba svůj hlas židovské lékarnici ze 17. epizody 1. série, blogerce píšící o jídle z 19. epizody 1. série a otravné ženě Marrii ve 22. epizodě 1. série. (astefany)

• - Na konci každé epizody se zobrazuje částka, která znázorňuje, kolik peněz mají dívky našetřeno. (juta)