poster

2 $ocky (TV seriál)

 • Česko

  2 Socky

 • USA

  2 Broke Girls

 • Slovensko

  2 baby na mizine

Komedie

USA, 2011 - 2017, 48 h 18 min (Minutáž: 138x22 min)

Kamera:

Gary Baum

Hrají:

Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy, Jennifer Coolidge, Nick Zano, Brooke Lyons, Ryan Hansen, Gilles Marini, Sandra Bernhard, Austin Falk, Brian Gross, Marsha Thomason, Shoshana Bush, Travis Van Winkle, Carla Gallo, Laura Spencer, Dale Dickey, Brittany Renee Finamore, Fay Wolf, D.C. Douglas, Ashley Wood, Josh Pais, Tracy Vilar, Steven Weber, Marcus Choi, Cedric the Entertainer, Chad Michael Collins, Sean Moran, Allison Dunbar, Missi Pyle, Mary Jo Catlett, Irene Choi, Rachel Marie Burgess, Jady Bodenhamer, Lindsay Lohan, Kim Kardashian West, Desiree Louise, Brian George, William Schallert, Hal Linden, Nick Baga, Elizabeth Ho, Frankie Shaw, John Ruby, Blake Hood, Daryl Crittenden, Craig Frank, Annet Mahendru, Eric Zuckerman, Eric André, Julia Cho, River Alexander, Nick Jameson, Beth Lacke, Mary Lynn Rajskub, Masaši Odate, Lauren Benz Phillips, Jill Basey, Bruno Amato, Lily Aldridge, Michael Cornacchia, Drew Droege, Vincent M. Ward, Eric Tiede, Mitch Silpa, Connie Sawyer, Allan Rich, Lilah Richcreek, Valerie Harper, Martha Stewart, Jeff Garlin, J.J. Totah, Morgan Krantz, Rose Abdoo, Jimmy O. Yang, Diane Delano, Ian Reed Kesler, John Brotherton, Elizabeth Regen, Jake Elliott, Martha Hunt, Stephanie Allynne, Dan Warner, Ben Lawson, Adam Irigoyen, Mary Scheer, 2 Chainz, James Pumphrey, Veanne Cox, Jessica Chaffin, James Patrick Stuart, Peter Mackenzie, Dana DeLorenzo, Rebecca Corry, Joe Lorenzo, Bianca Lawson, Linda Porter, Anne De Salvo, David Hoffman, Steve Agee, Mario Diaz, Debra Wilson, Carole Davis, Katierose Donohue, Renée Taylor, Lauren Weedman, Noah Mills, Joey Baker, Charan Prabhakar, Matt Nolan, Robb Skyler, Lawrence Kao, Matt Winston, Karen Maruyama, Monda Scott, B.J. Clinkscales, Craig Anton, Camille Chen, Wesley Mann, Tony Cavalero, Lindsey Stoddart, Kelly Holden Bashar, Sharon Sachs, Nadia Dajani, Danielle Macdonald, Arden Myrin, Kevin Christy, Caitlin Kimball, Grace Kaufman, Brian Palermo, Ilia Volok, Brandon W. Jones, Andy Favreau, Tim Chiou, Tasha Ames, Lara Everly, Oliver Muirhead, Rod Keller, Kaliko Kauahi, Megan Heyn, Lisa Lampanelli, Derek Krantz, Lynne Marie Stewart, Ajay Mehta, Carla Jimenez, Brian Jordan Alvarez, Greg Lewis, George Dalton, Brian Zarin, Cocoa Brown, Eric Price, Edward Hibbert, Bo Barrett, Ellie Reed, Jim Hoffmaster, Allan Havey, Rachel Cannon, Valerie Azlynn, Trayce Gigi Field, Joe Nunez, Isidora Goreshter, Sandy Martin, James Giordano, Bianca Von Krieg, Ryan Gaul, Tawny Newsome, Rachael Drummond, Matt Cook, Brice Williams, Lorin McCraley, Eidan Hanzei, Mindy Sterling, Allan Wasserman, Mike Pfaff, Jayson Blair, Michelle Noh, Celesta DeAstis, Mike Moh, Brad Grunberg, Ayda Field, Federico Dordei, Jack DePew, Carlos Jacott, Wendy Worthington, Katie Wee, Bayne Gibby, Marc Evan Jackson, D. J. Shangela Pierce, Fortune Feimster, Ursula Burton, Charlene deGuzman

Producenti:

Peter Chakos

Střih:

Peter Chakos

Kostýmy:

Trayce Gigi Field
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • eisha3
  *****

  Zamilovala jsem si jízlivou Max tak moc, že se směju už i u toho, co nemá být vtip. Ke scénáři mám určité výhrady - řekněme, že je mnohdy jednodušší a postrádá větší propracovanost. Na dvacetiminutový sitcom to však asi bohatě stačí. Caroline mi moc sympatická není, je to neskutečně přitroublá blondýna nadšená pro všechno. S Max se však výborně doplňují. Musím zmínit i výborné vedlejší postavy - korejského majitele bistra Hana Lee, Polku Sophie nebo chlípného kuchaře z Ukrajiny Olega. 2 Broke Girls jsou příjemná oddechovka za 5*.(4.2.2013)

 • MMR
  *****

  Parádní jízda. Seriál plný dvojsmyslů. Max je úžasná, krásná, vtipná, radost pohledět. Caroline tolik nemusím, ale i ona pobaví. Han, mrňavý asiat, srandovní. Earl, do něj by člověk tohle neřekl. Oleg - úžasná postava, perfektní hlášky. Sofia: Její příchod oživil seriál. Ostatní postavy také fajn. Hltám každý díl. Upgrade po 4.Sérii, může se objevit SPOILER: Opravdu mi vadí, že nové postavy v seriálu dlouho nevydrží. Tím se seriál vrací pořád na začátek a mě to začíná unavovat. Ještě chvíli a snad snížím hodnocení. - Hvězdička dolů po 2.dílu 5.Řady. Po posledním díle 6.řady opět vracím hvězdičku na plný počet. Opravdu skvělý a vtipný seriál.(10.1.2013)

 • Thomick
  ****

  Američani se definitivně naučili dělat situační humor? Nebo jen další vlaštovka, co jaro nedělá? Každopádně fakt jedno z nejpříjemnějších seriálových překvapení ever: k dokonalosti dovedený odkazy i dvojsmysly (v tomhle ohledu mě celkově nenapadá rovnocennej konkurent), adekvátní těžení z protikladných protagonistek. Vždycky si ohromně užívám jednání Max se zákazníky a pak mě napadá ještě jedno plus a zároveň podobnost s Trpaslíkem (což je vždycky milý, když americký sitcomy letmo a třeba nevědomky odkazujou na ty britský) - herci se prostě přirozeně smějou gagům svým i cizím, na nic si nehrajou, amatérismus z toho jenom čiší. Což vskutku, v obou případech, vnímám jako pozitivní element. Potom jediný co … moc jsem nepochopil postavu odstrčenýho černošskýho DJe/pokladního, jeho humorná podstata jako by mi zůstala skryta. Edit po části druhý série: Budu radši dělat, že jsem druhou řadu nikdy nenačal.(16.1.2012)

 • sheen
  ****

  Držme si klobouky, protože zábava právě začíná. Jestli se seriálu podaří udržet kvalitu prvního dílu, tak tady máme parádní komediální seriál, který stojí na dvou krásných představitelkách, jsou totálně odlišné....ale báječně se doplňují. 4 díly a seriál je pořád nehorázně zábavný. Po zakončení první série jsem rád, že jsem vydržel až do konce, seriál plný humoru, vtipných scének, hlášek a různých narážek.(20.9.2011)

 • IQ Tiqe
  ****

  Kromě mé oblíbenkyně Kat Dennings tenhle sitcom nabízí spoustu dvojsmyslů a slovních hříček (prakticky je na nich postavený) a moc mě baví. Najdou se i jednodušší vtipy, ale jsem rád, že po delší době temna přišel další kvalitní sitcom. "Excuse me, where is my waitress?" "She's coming." # Ač mám snahu vytvářet slušné titulky, všem, kdo trochu vládnou angličtinou, tenhle seriál doporučuju s titulky anglickými, ten humor nemůže v češtině vyznít tak úderně, jako v originále. Upřímně doufám, že se seriál nedočká dabingu některé z našich televizí. # (od 4. série seriál dost upadá, u mě skončil)(20.9.2011)

 • - Dve hlavné predstaviteľky Beth Behrs a Kat Dennings sú najlepšími priateľkami aj v reálnom živote. (nekutarin)

 • - Postavy ukrajinského kuchaře Olega (Jonathan Kite), polské sousedky Sophie (Jennifer Coolidge) a korejského majitele bistra Hana (Matthew Moy) sice mají v angličtině přízvuk z jiných zemí, jejich představitelé jsou však všichni rodilými Američany a ve skutečnosti mluví americkým akcentem. (kymberelyJ)

 • - V 7. díle 2. série "A tři kluci se dřevem" vychází Sofie (Jennifer Coolidge) v čase 11:18 ze dveří na chodbu z levé strany, a hned v dalším záběru tytéž dveře otevírá zprava a odchází. (Marsy83)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace