2 $ocky (TV seriál)

2 Socky

2 Broke Girls

2 baby na mizine

Komedie

USA, 2011–2017, 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Gary Baum

Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy, Jennifer Coolidge, Nick Zano, Brooke Lyons, Ryan Hansen, Gilles Marini, Sandra Bernhard, Austin Falk, Brian Gross, Marsha Thomason, Shoshana Bush, Travis Van Winkle, Carla Gallo, Laura Spencer, Dale Dickey, Brittany Renee Finamore, Fay Wolf, D.C. Douglas, Ashley Wood, Josh Pais, Tracy Vilar, Steven Weber, Marcus Choi, Cedric the Entertainer, Chad Michael Collins, Sean Moran, Allison Dunbar, Missi Pyle, Mary Jo Catlett, Irene Choi, Rachel Marie Burgess, Jady Bodenhamer, Lindsay Lohan, Kim Kardashian West, Desiree Louise, Brian George, William Schallert, Hal Linden, Nick Baga, Elizabeth Ho, Frankie Shaw, John Ruby, Blake Hood, Daryl Crittenden, Craig Frank, Annet Mahendru, Eric Zuckerman, Eric André, Julia Cho, River Alexander, Nick Jameson, Beth Lacke, Mary Lynn Rajskub, Masaši Odate, Lauren Benz Phillips, Jill Basey, Bruno Amato, Lily Aldridge, Michael Cornacchia, Drew Droege, Vincent M. Ward, Eric Tiede, Mitch Silpa, Connie Sawyer, Allan Rich, Lilah Richcreek, Valerie Harper, Martha Stewart, Jeff Garlin, Josie Totah, Morgan Krantz, Rose Abdoo, Jimmy O. Yang, Diane Delano, Ian Reed Kesler, John Brotherton, Elizabeth Regen, Jake Elliott, Martha Hunt, Stephanie Allynne, Dan Warner, Ben Lawson, Adam Irigoyen, Mary Scheer, 2 Chainz, James Pumphrey, Veanne Cox, Jessica Chaffin, James Patrick Stuart, Peter Mackenzie, Dana DeLorenzo, Rebecca Corry, Joe Lorenzo, Bianca Lawson, Linda Porter, Anne De Salvo, David Hoffman, Steve Agee, Mario Diaz, Debra Wilson, Carole Davis, Katierose Donohue, Renée Taylor, Lauren Weedman, Noah Mills, Joey Baker, Charan Prabhakar, Matt Nolan, Robb Skyler, Lawrence Kao, Matt Winston, Karen Maruyama, Monda Scott, B.J. Clinkscales, Craig Anton, Camille Chen, Wesley Mann, Tony Cavalero, Lindsey Stoddart, Kelly Holden Bashar, Sharon Sachs, Nadia Dajani, Danielle Macdonald, Arden Myrin, Kevin Christy, Caitlin Kimball, Grace Kaufman, Brian Palermo, Ilia Volok, Brandon W. Jones, Andy Favreau, Tim Chiou, Tasha Ames, Lara Everly, Oliver Muirhead, Rod Keller, Kaliko Kauahi, Megan Heyn, Lisa Lampanelli, Derek Krantz, Lynne Marie Stewart, Ajay Mehta, Carla Jimenez, Brian Jordan Alvarez, Greg Lewis, George Dalton, Brian Zarin, Cocoa Brown, Eric Price, Edward Hibbert, Bo Barrett, Ellie Reed, Jim Hoffmaster, Allan Havey, Rachel Cannon, Valerie Azlynn, Trayce Gigi Field, Joe Nunez, Isidora Goreshter, Sandy Martin, James Giordano, Bianca Von Krieg, Ryan Gaul, Tawny Newsome, Rachael Drummond, Matt Cook, Brice Williams, Lorin McCraley, Eidan Hanzei, Mindy Sterling, Allan Wasserman, Mike Pfaff, Jayson Blair, Michelle Noh, Celesta DeAstis, Mike Moh, Brad Grunberg, Ayda Field, Federico Dordei, Jack DePew, Carlos Jacott, Wendy Worthington, Katie Wee, Bayne Gibby, Marc Evan Jackson, Shangela, Fortune Feimster, Ursula Burton, Charlene deGuzman, Deborah Baker Jr., Lyne Odums, Robin McDonald, Brandon P Bell, Barret Swatek, Dominic Burgess, Lindsey Kraft, Avery Austin, Jimmy Shubert, Jimmie Saito, Paul Tigue, Alex Blue Davis, Aaron K. Carter, Chuti Tiu, Mary Jo Smith, Bunny Levine, Bonnie Hellman, Gary Rubenstein, Diona Reasonover, Bill Parks, Sonya Eddy, Danielle Kennedy, Nick McCallum, Chad Michaels, Christopher Rivas, Judy Gold, Ego Nwodim, Irene Roseen, Brittany Ross, Kristina Ress, Adam Ray, JJ Snyder, Jolie Jenkins, Michael Charles Roman, Jacob Guenther, Ernie Grunwald, Bayley Corman, Eddie Alfano, Elizabeth Chambers, Brian Borello, Victoria Park, Andy Dick, Ed Quinn, Dot-Marie Jones, Clayton Early, Mercedes Ruehl, Joel Swetow, Roe Ellisor, Pat Finn, Ashlee Füss, Mason Trueblood, Garrett Westton, Telma Hopkins, French Stewart, Drew Fonteiro, Ruman Kazi, Devon Werkheiser, Frank Gallegos, India de Beaufort, Andrew Ridings, Julien Marlon Samani, Gill Gayle, RuPaul, Lucas Hazlett, Stephen Guarino, Beth Littleford, Rob Locke, Christopher Gorham, Alice Lee, Camille Hyde, Bonnie Burroughs, Nora Dunn, Kerri Kenney, Mikaela Hoover, Annie Sertich, Darin Brooks, B.K. Cannon, Mike Peebler, Adam Tsekhman, Brad Goreski, Betsy Sodaro, Nika King, A.J. Rivera, Hash Patel, David Douglas, Piper Moretti, Andrew Carter

No sushi, no dentist? Who are you?-A poor person. Seriál si mne hned po prvních dílech získal. Nešlo ani tak o to, že by mi vyvolával obrovské salvy smíchu,ale sedlo mi prostředí, odlišnost dvou hlavních hrdinek a celkově příběh o jejich snu. Dvojsmysly byly příjemným zpestřením. Dá se říct, že se pro mě tento sitcom stal chvilkovým guilty pleasure, ale po druhé sezóně je většina příjemných pocitů pryč a myslím si, že kdyby se většina hodnotících podívala i na tuhle sérii, hodnocení prudce klesne.. (Edit: A taky, že kleslo!) Vtípky se opakují, nahlas jsem se za celou řadu zasmála tak dvakrát. Ze sympatické prořízlé huby Max je jenom pitomá pózérka s recyklovanými hláškami. A řekla bych, že když se u sitcomu jen sem tam pousmějete, tak je určitě něco špatně.. Po shlédnutí jednoho dílu jsem se podívala na epizodu Big Bang Theory a v tu chvíli se mi otevřely oči. To bylo zkrátka úplně jiné kafe, náš dům se doslova otřásal výbuchy smíchu, které jsme s přítelem dostávali..A tak nějak by to myslím mělo vypadat. 2BG zachraňuje paradoxně už jen ta bloncka Caroline, je sice otravná, ale sem tam, když zarapuje nebo udělá nějakou koninu, je to stokrát vtipnější než Maxiny rádoby cool hlášky. A raději více nerozebírám to neustálé připomínání, jak je někdo vtipný. To asi aby to došlo i divákovi.. Mimochodem původně vtipná "Polka" se zde už jen natřásá a někdo jí říká, jak jí to sluší-to už skutečně leze na nervy. Myslím, že tento seriál se pomalu ale jistě řítí do pekel a jen doufám, že to tvůrcům dojde..(11.6.2012)

1. série: Začalo to slibně, vlastně více než slibně... Dvě sympatické hrdinky, z nichž jedna je ženskou verzí Bernarda Blacka a druhá sympatičtější verzí Paris Hilton. Svěží a neotřelý humor, velké množství nejrůznějších narážek, božský kůň Kaštan, rázný pokladní Earl a (dvoj)smyslný kuchař Oleg. K tomu nějaký ten cíl do budoucna, tedy vydělat peníze a rozjet soukromé pekařství... Vážně paráda. Jenže pak přišel díl patnáctý a s ním Sophie, postava, za kterou bych někoho zavraždil. A ze všeho nejhorší je, že se jí seriál asi jen tak nezbaví a ta matrona bude stále "důležitější". Původně zamýšlenou čtvrtou hvězdičku strhávám za ni a za závěr série, který na to, že se roztáhl na dva díly, nebyl vůbec ničím zvláštní.___2. série. Čtvrtou hvězdičku nepřidávám, zlo jménem Sophie totiž ještě zintenzivnělo a je mnohem nesnesitelnější než v první řadě. Škoda, škoda, protože jinak jde opravdu o poměrně svěží podívanou.___3. série. Třetí řada je bohužel ještě slabší než předchozí. Humor se veze na dosti očekávané, prostinké a laciné vlně, epizody vlastně nemají žádný spojující příběh, jakým bylo v první řadě vydělávání na otevření krámku, k tomu nesnesitelná Sophie a změna českého dabingu, který z obou hrdinek dělá zkrátka a dobře husy. První sérii bych dal čtyři hvězdičky, druhé tři a téhle dvě. Takže v průměru vycházejí tři.(25.11.2013)

Už je to dlhšia doba, kedy by ma dáky novší komediálny seriál tak skvele pobavil ako práve 2 Broke girls. Oleg bol jednoducho fantastická sexuchtivá oplzlá ukrajinská postava a pri každej jeho hláške som chytala záchvaty smiechu. Samozrejme dve hlavné postavy Max a Caroline boli neskutočne úžasné, pretože ich predstaviteľky hrali tak presvedčivo, že som im všetko verila, že presne takéto sú i v skutočnom živote. Nič iné mi celé dni po rozume nechodí ako slovné spojenie Cupcake business.... Po príchode Jennifer Coolidge celý seriál ešte viacej ožil a s ňou prišla ďalšia vlna zábavy.... Proste super! Uvidíme ako dopadne druhá séria.(14.2.2013)

Je to skôr ženský seriál a nemyslím to ako urážku. Zápletka a kulisy dávajú každému jasne najavo, že sa jedná o sitcom v tom najzákladnejšom slova zmysle. Máme tu Max. Veľké prsia, veľká držka a nábeh na najväčšiu zberateľku pohlavných nemocí v celej štvrti. Caroline je neskutočne nesympatická, otravná, no proste na facku anorektička, ktorá maskuje najtuctovejší (dosť na hovn*) ksicht blond ofinou. Pokiaľ by tieto dve neboli kamarátky, ale naopak nepriateľky, bavil by som sa oveľa viac. A tie úsmevy čo si neustále vymieňajú? Jehovista zvoniaci u dverí je vedľa nich hadra. Han a Oleg, to sú pre mňa najväčšie pozitíva. Sophie len žere a šuká, takže asi dobre vystihuje krajinu svojho pôvodu, silne katolícke Poľsko. No a Earl? Ten je tam prospešný asi ako kondom tehotnej. Väčšina dielov je tak za tri. Sem tam sa objaví štvorka, ale o päťku som nezavadil ani raz.(22.11.2013)

2 Broke Girls začaly slibně, nutno však dodat, že bez neutuchajícího nadšení mé ženy bych těžko začínal už s druhou sérií (žena teď doklepává třetí a nadšení neupadá) a její konec už jsem téměř protrpěl. Ano, je to seriál nenáročný a na nic si nehrající, ale jeho úroveň je obecně poměrně nízká. Herectví se tu moc nekoná (nejvíc bije do očí Max), humor spočívá hlavně v dvojsmyslech + v sexu (Oleg), výšce a asiatství (Han), 70. letech a rasismu (Earl), zhýčkanosti a snobství (Caroline), bytí na mizině a nevázaném životě (Max) a dilinství a Polsku (Sophie). Očividně jsou ale ti, jimž se to po (krátkém) čase přejedlo, v menšině. Do toho neustále deus ex machina s penězi, kdy se vždy objeví jednorázová nabídka práce v té samé výši, jaká je poptávána, popř. peníze prostě jen tak dostanou. O originalitě námětů (Caroline pálí vagina, jejímu otci kouká péro z plavek či rozsednutá loutka švihlého loutkaře) snad raději pomlčet... 50% (1. série - 70%, 2. série - 30%)(30.10.2014)

• - Písnička, která hraje na konci epizody, je „Careless Whisper” od George Michaela. (Bioscop)

• - Písnička, která hraje v této epizodě, je „When A Fire Starts To Burn“ od Disclosure. (Bioscop)

• - V 8. díle 1. série "A křeččí kultura" si Caroline (Beth Behrs) hned na začátku epizody bere od Olega (Jonathan Kite) talíře s jídlem. Na pultě jsou talíře nejprve dva, aby vzápětí byly tři. Hned nato si Caroline naloží na ruce tři talíře, ale během rozhovoru s Max (Kat Dennings) zase záhadně jeden zmizí a v rukou má dva. (Marsy83)