Constantine

USA, (2014–2015), 9 h 18 min (Minutáž: 42–44 min)

Předloha:

Jamie Delano (komiks), Garth Ennis (komiks), Alan Moore (komiks)

Hudba:

Bear McCreary

Matt Ryan, Charles Halford, Angélica Celaya, Harold Perrineau, Michael James Shaw, Jeremy Davies, Lucy Griffiths, Julian Lehmann, Leisha Hailey, Lisa Darr (více)

Epizody(13)

Constantine dokáže v ľuďoch vidieť anjelov a démonov, no jeho duša je upísaná peklu. Rozhodne sa život plný zla opustiť, no toto rozhodnutie mu nevydrží dlho. Démoni sa totiž zamerajú na dcéru jeho kamaráta Liv (Lucy Griffiths známa z True Blood) a jemu nezostáva nič iné, než sa vrátiť späť do boja.
Tvorcovia obsadili do role hlavného hrdinu Matta Ryana (Myšlienky vraha, Vikingovia) a sľubujú návrat ku koreňom komiksu. (Refresher.sk)

Slowbro

Matt Ryan u mě asi nadobro zůstane zafixován (a to nechvalně) jako Edward z Assassins Creed: Black Flag. Jako Constantine však pálí už od první minuty jednu hlášku za druhou a je jasné, že tohle bude po dlouhé době další parádní seriál. Pilotu nechybělo nic: akce, napětí, spousta hlášek a sem tam i nějaká ta scary scéna. Až na televizní zpracování, které však hapruje i u jiných seriálů, dávám 5 hvězd a moc se těším na podzim. ()

ERINYUS

Ak udržia aspoň akú takú rovnováhu medzi humorom a napätím tak to bude lepší priemer...po druhej časti mám silný pocit že ma to bude dooosť baviť ;-) trojka slabšia, štvorka super,na hodnotenie skoro ale rozhodne ostávam..6 častí, trošku skoro hodnotiť, ale zatiaľ dám 4* aj keď mám nepríjemný pocit že sa to zvrhne na stereotyp. ()

raiden14 odpad!

Fuh - takuto znosku sraciek som uz dlho nevidel. To, ze John a jeho chain-smoking tam nieje, by som este prezil. Ten cernoch anjel...aaah, prezijem tiez. Ale ten imbecilny scenar, ktory robi z mojej oblubenej komiksovej postavy dalsiu picovinu v style grimm,supernatural. Tak to teda nie. Dufam, ze to zrusia co najskor. Nechapem to - pritom staci zobrat takmer akykolvek komiksovy arc a sfilmovat to od A-Z a mame pecku. Lenze nie, my si z toho chceme spravit teenage serial. Fuck. Uz dlho ma tak nic nenasralo ako "constantine". ()

maestrum

Zajímavý pilot seriálu vycházející z filmu s Reevesem a s béčkovými herci ze seriálu Lost. Film těží především z mánie po zombies, démonech, strachu a dalších hrůz, které přinesl nadmíru výborný Walking dead. CO tomuhle tomu ovšem chybí, je atmosféra. ()

Akatsuki

Nechám otevřené, ale momentálně přestanu sledovat - zatímco pilot mimořádně slibný, dvě poslední epizody takřka přes kopírák používají schéma Monster of the Week (Supernatural etc.) a osobně se mi to zamlouvá čím dál tím méně. Díl o desce a uzavírání smluv už na mě byl vážně moc - kdyby se alespoň snažili o trochu zajímavé invence...Crossroad Blues (SPN S02E08) stále Top... ()

KismetSamedi

Sakra, říkala jsem si, že na Keanu Reevese nikdo nemá a že Constantinem pro mě bude vždycky jenom on. Chyba lávky. Ryan je skvělý. Jeho podání Constantina je skutečně chvályhodné. No, uvidíme, co z toho bude dál. ()

Dzoko

Skvelý začiatok, postavy, námet.. Určite takto by som zhrnul seriálového Constantina, ktorý mi oveľa sadol ako ten príbehový.. Ako to býva zvykom, ženske postavy aj keď sexy, ale totalne nehodiace sa do seriálu a taktiež dosť zmrvené (prvé diely boli toho dôkazom). Avšak Constantin má v mojich očiach zelenú, ide o skvelý námet, ktorý to dúfajme i keď s problémami dotiahne na druhú sériu (nedbal by som aj 3tiu). Ako fanúšik neba pekla a satanizmu a nadprirozdených javov dávam jasných 75%, s dôrazom nato, že tento seriál má divákovi čo ponúknuť a netreba ho hneď odpísovať :) ()

mpet

Výborná atmosféra, skvělý představitel hlavní postavy, velmi břitký a suchý humor, luxusní hudba, krásné efekty a hlavně spousta démonů a jejich zabíjení, vymítaní a bůhví čeho všeho ještě. To vše nalezneme v tomto seriálů, který si mě získal hned od prvního dílů. Za mě je to jasných pět hvězd. Jen doufám, že tento seriál vydrží, neboť obnovení pro další řady je stále nejasné. ()

Ondra.T

Stejnojmenný film se mi velmi líbil, proto jsem se těšil na seriál. Bohužel narozdíl od filmu, kdy se jednotlivé zápletky skládají do ústředního motivu tu asi každý díl stojí samostatně a řešení jednotlivých zápletek mi přišlo jaksí plytké až nízkonákladové. Po shlédnutí prvních 3 dílů jsem u seriálu nevydržel. Trochu mi to připomínalo seriál "Supernatural", který mi přišle ale lepší. ()

Kalor1

Jhon Constantine fušuje do mágie. Ovláda síce každý jej typ no nie je majstrom žiadnej. Nie je ničím výnimočný. Čo sa však stane ak je zlo na vzostupe? To nám postupne prezrádza tento seriál. Matt Ryan známi možno skôr pre dabing dostáva hlavnú úlohu v seriály a zhostil sa jej výborne. Čítal som komiks a musím povedať, že seriál ho posunul na inú úroveň. Na prvý pohľad nesympatický Constantine so svojimi vtipnímy narážkami postupne ukazuje to čo mnohý už dávno vieme. DC spravý málokedy dobrý film ale seriály sa im daria. ()

Kuzco

Investujte peníze za seriál do dalšího filmu s Keanu Reevesem. Tohle je nudné, nedotažené a Matt by měl jít prodávat někam do mekáče-tam by jeho herecké schopnosti stačily. ()

nezdula

Seriál se mi líbil. Je to taková pohodička. Konec byl celkem překvapující a mrzí mě,že to nebude mít pokračování. Hlavní postava mi přišla jako směsice postav z různých seriálu-povaha Dean ze Supernatural lízlej Klausem z The Original,vzhled Castiel ze Supernatural atd..-všechny ty postavy mám ráda tak mám ráda takže i jeho. Jsem nenáročná takže jsem spokojená a jako oddechovku doporučuju. ()

soarer

Jeden z mojich najobľúbenejších seriálov, škoda že takýchto seriálov s náboženskou tématikou nieje viac. Boj dobra proti zlu v podobe vojny medzi anjelmi a démonmi som si neskutočne užíval. Veľká škoda, že tento skvelý seriál zrušili už po prvej sérii, no spomienky ostanú navždy. ()

Mrscriticism

No musím uznat ,že na začátku se mi poprvé v životě líbila spíše postava Constantina než-li samotný děj. Postupem jsem přišla na chuť i seriálu a když už se to konečně začalo rozjíždět a měl seriál potenciál musí to utnout. Johna si prostě zamilujete má úžasný hlas a charizma. Stále nechápu proč nikdo nechce točit pokračování sám hlavní hrdina se nechal slyšet že by si jí rád opět zahrál a ani se nezměnilo nic když i fanoušci poslali petici na obnovení seriálu. Takže nezbývá nic jiného než doufat ,že seriál obnoví. P.S. ten poslední díl .... Manny mě fakt zabil :D to sem opravdu nečekala bubák jeden andělskej :D :D ()

eMejla

Komiks jsem nečel a film se mi líbil. Zatímco Keanu Reeves byl vyklidněnej drsňák, tadyhle Blonďák, co nosí v podpaží melouny, je spíš roztěkanej, vyfetovanej, arogantní vůl. Takovej trochu Sherlock Holmes, jen s tím, že jeho kungfu jsou latinské exorcistní mantry. Je to celkem nuda a první díl mě spíš rozesmál, než postrašil, to když satanem posedlá kabeláž špikovala Constantinova kámoše. Po třech dílech mi to přijde jako mišmaš Grimma a Warehouse 13, což jsou samy o sobě hrozný kraviny. Takže je dobře, že to po první sérii odpískali. ()

DobraVila

K pôvodnému komiksu som sa nikdy nedostala, neviem teda či filmové spracovanie z r. 2005 alebo toto seriálové spracovanie je bližšie predlohe, avšak, toto je podľa mňa jedna veľká tragédia. Kto mal rád Constantina v podaní Keanu bude pri tomto obsadení veľmi, skutočne veľmi sklamaný. Ja teda som. Je mi jasné, že za seriálom stoja úplne iní tvorcovia než za pôvodným filmom, ale toto je skutočne úplne iný príbeh. Dokonca som mala pocit, že jediné čo tieto počiny majú spoločné je meno John Contantine, inak absolútne nič. Ja som sklamaná a nečudujem sa, že sa seriálovému Johnovi neušlo viac, ako jedna séria. ()

J. J. Abrams chystá reboot Constantinea

J. J. Abrams chystá reboot Constantinea

18.02.2021

Seriálový Constantine hlásí comeback

Seriálový Constantine hlásí comeback

21.03.2018

V roce 2014 se rozjel seriálový Constantine, jehož na NBC zrušili po pouhých třinácti epizodách. Sledovanost holt nebyla taková, v jakou se doufalo, hrdina s tváří Matta Ryana ale fanouškům náramně… (více)

Constantine definitivně končí

Constantine definitivně končí