Předčasné vydání

Drama / Mysteriózní / Komedie / Fantasy
USA, (1996–2000), 61 h 30 min (Minutáž: 41 min)

Kyle Chandler, Shanesia Davis, Fisher Stevens, Kristy Swanson, Myles Jeffrey, Ron Dean, William Devane, Tess Harper, John Spencer, Pauley Perrette (více)

Série(4) / Epizody(90)

Čo by ste robili, keby ste s absolútnou istotou vedeli, čo sa stane na druhý deň? Je to nezmysel? Ale čo keby ste to predsa vedeli? A čo keby ste nejakým zázrakom získali schopnosť zmeniť osud vecí, udalostí a možno aj vlastný život? Vedeli by ste čo s tým? To človek zistí, až keď sa to naozaj stane. Ako napríklad hlavnému hrdinovi nového seriálu s príznačným názvom Zajtrajšie noviny. Keď sympatický obchodník Gary Hobson (Kyle Chandler) stratí domov, svoju právoplatnú manželku a čoskoro aj prácu. Je presvedčený, že stratí i zdravý rozum. Presťahuje sa do hotela, kde na neho v jedno ráno čaká zvláštne prekvapenie. Pred dverami sa objaví záhadná mačka s ešte záhadnejšími novinami. Gary vzápätí zistí, že sa mu dostali do rúk zajtrajšie noviny. Po ich prečítaní vie, čo sa práve v tento deň udeje a o čom budú písať zajtrajšie noviny. Jednoducho nefalšovaný pohľad do blízkej budúcnosti. V prvom momente Gary nevie, čo s týmto fenomenálnym posolstvom urobiť, avšak podnikaví priatelia Chuck Fishman (Fisher Stevens) a slepá Marisa Clarková (Shanesia Davisová) ho presvedčia, že Zajtrajšie noviny môžu byť pre ľudí mimoriadne užitočné. Najmä ak sa pred Garyho dverami objavia spolu so záhadnou mačkou každé ráno ... (TV Markíza)

natalie15

Niečo na spôsob Tru Calling. Veľmi sympatický chlapík, veľmi príjemné prostredie, priemerné spracovanie... Ten nápad je vážne veľmi dobrý... Keď som bola mladšia zamilovala som si tento seriál, ale viac ako 3 hviezdy odo mňa nedostane. V každom prípade, keď raz nebudem mať chuť na nič náročné a budem chcieť humor, napätie, drámu, mysteriózno dokopy, pozriem si nejakú tú časť o Garym a jeho dare. ()

Tambry1231

Tento seriál občas pozerám s babkou od nudy a musím povedať, že sa mi celkom páči. Koncept samotný je velmi zaujímavý a niektoré časti ma dojali, napríklad tá s tým starým pánom ktorý nechcel aby zrútili dom v ktorom býval so svojou manželkou ( či nejak tak to bolo ) a s adoptovaným dievčatkom. Občas sa aj zabavím. Ale inokedy ma to trochu nudí, tak dávam iba 4*, no menej by som už nedala. ()

Z0oMb3E

Neviem, či som oprávnený ohodnotiť seriál po pár zhliadnutých častiach, ale nejakú predstavu o čom je som získal. Už len nápad v ktorom sa Američan hrá na spasiteľa sveta tím, že vie dopredu, čo sa deje je dosť nereálny ale budiš. V továrni na sny je možné všetko. Ale to, že sa nikdy zištne nepozrie na športovú stranu, už len preto aby nakŕmil, bezdomovcov, či neobstaral bezbariérový Manhattan pre svoju slepú kamošku sa mi zdá nejak čudný. Je to dar, alebo prekliatie dostávať zajtrajšie noviny? Podľa toho ako sa s nimi naloží Gerry to podľa mňa vzal za blbý koniec, avšak je z toho priemerný seriál. ()

georgeVI

Originálny nápad na skvelý seriál, ktorý vás upúta už len názvom. Dobre vieme, že niekedy názov je viac ako celý zázrak, ktorý ho nesie na prednej strane. Celé sa to točí okolo herca Kyle Chandlera, ktorého noviny zo začiatku ani moc netrápili ale keď zbadal nutkanie pomôcť nezaváhal a vrhol sa do toho ako správny akčný hrdina a div sa svete prišiel by o chvíľu neskôr a stalo by sa niečo zlé. No i cez to si to zaslúži 5*. ()

Cor-Angar

Uznávám, že v hodnocení možná hraje trochu roli nostalgie, ale i kdybych Předčasné vydání sledoval teď, tak pod 4* bych určitě nešel. Seriál totiž svý kvality má, a to hlavně v nápadu a sympatických hercích (Kyle Chandler jako Gary opravdu nemá chybu) a takové celkové příjemné atmosféře. Jednu dobu jsem to sledoval snad každej den a viděl tím pádem dost dílů a nepamatuju si, že bych se u některýho nudil. Dřív to býval jeden z mých oblíbených seriálů a na to se prostě nezapomíná :) ()

• V 19. epizóde 1. série sa hneď na začiatku na stene ulice v Chicagu objaví plagát filmu Anaconda (1997). (toscho)
  • Kyle Chandler získal v roce 1996 za roli Garyho Hobsona ocenění Saturn Award pro nejlepšího televizního herce. (Roman.Ticka)
  • Noviny pre každú epizódu boli vytlačené chicagským Sun-Times. (rador)