Předčasné vydání

Drama / Mysteriózní / Komedie / Fantasy
USA, (1996–2000), 61 h 30 min (Minutáž: 41 min)

Kyle Chandler, Shanesia Davis, Fisher Stevens, Kristy Swanson, Myles Jeffrey, Ron Dean, William Devane, Tess Harper, John Spencer, Pauley Perrette (více)

Série(4) / Epizody(90)

Čo by ste robili, keby ste s absolútnou istotou vedeli, čo sa stane na druhý deň? Je to nezmysel? Ale čo keby ste to predsa vedeli? A čo keby ste nejakým zázrakom získali schopnosť zmeniť osud vecí, udalostí a možno aj vlastný život? Vedeli by ste čo s tým? To človek zistí, až keď sa to naozaj stane. Ako napríklad hlavnému hrdinovi nového seriálu s príznačným názvom Zajtrajšie noviny. Keď sympatický obchodník Gary Hobson (Kyle Chandler) stratí domov, svoju právoplatnú manželku a čoskoro aj prácu. Je presvedčený, že stratí i zdravý rozum. Presťahuje sa do hotela, kde na neho v jedno ráno čaká zvláštne prekvapenie. Pred dverami sa objaví záhadná mačka s ešte záhadnejšími novinami. Gary vzápätí zistí, že sa mu dostali do rúk zajtrajšie noviny. Po ich prečítaní vie, čo sa práve v tento deň udeje a o čom budú písať zajtrajšie noviny. Jednoducho nefalšovaný pohľad do blízkej budúcnosti. V prvom momente Gary nevie, čo s týmto fenomenálnym posolstvom urobiť, avšak podnikaví priatelia Chuck Fishman (Fisher Stevens) a slepá Marisa Clarková (Shanesia Davisová) ho presvedčia, že Zajtrajšie noviny môžu byť pre ľudí mimoriadne užitočné. Najmä ak sa pred Garyho dverami objavia spolu so záhadnou mačkou každé ráno ... (TV Markíza)

Z0oMb3E

Neviem, či som oprávnený ohodnotiť seriál po pár zhliadnutých častiach, ale nejakú predstavu o čom je som získal. Už len nápad v ktorom sa Američan hrá na spasiteľa sveta tím, že vie dopredu, čo sa deje je dosť nereálny ale budiš. V továrni na sny je možné všetko. Ale to, že sa nikdy zištne nepozrie na športovú stranu, už len preto aby nakŕmil, bezdomovcov, či neobstaral bezbariérový Manhattan pre svoju slepú kamošku sa mi zdá nejak čudný. Je to dar, alebo prekliatie dostávať zajtrajšie noviny? Podľa toho ako sa s nimi naloží Gerry to podľa mňa vzal za blbý koniec, avšak je z toho priemerný seriál. ()

Kwaichi

Kto by nechcel dostávať zajtrajšie noviny - vidieť jeden deň dopredu, vedieť čo zajtra vyjde na titulke v novinách, teda čo sa stane v priebehu dnešného dňa. Osobne by som sa nechcel ocitnúť v koži Garyho Hobsona. Vedieť, čo sa stane a teda prevziať nad tým aj zodpovednosť. celkovo je to seriál na úrovni, len škoda, že sme sa nikdy nedozvedeli celú pravdu o pôvode záhadných novín. ()

borec999

Seriál so zaujímavým nápadom, ktorý sprvu dokáže zaujať a navnadiť na ďalšie časti. Pri tých si však uvedomíte, že ak ste videli 1 časť v podstate ste videli všetky(až na pár vzácnych výnimiek). Po technickej a hereckej stránke v pohode, no pri dlhšom sledovaní to práve spomínaná cyklickosť a šablónovitosť u mňa jemne zrazila do priemeru. Celkovo, ak nič lepšie v TV nenájdete (a ak ste jedným z mála čo stále pozerávajú klasické TV stanice) sú Zajtrajšie Noviny bez problémov sledovateľné. Jemný nadpriemer. 60% ()

pravo

Gary Hobson je celkom tuctový muž, ale má jednu prednosť a to vie čo sa odohrá dnes, pretože dostáva zajtrajšie noviny( niekde sa uvádza, že vie čo sa stane druhý deň, ale nie je to pravda, pretože on vie, čo napíšu na druhý deň noviny o dnešku). Gary sa tým dostáva do polohy Supermana, keď si každé ráno prečíta noviny a beží do ulíc zachraňovať ľudí. Príbeh obsahuje množstvo paradoxných nezmyslov a dokonca až bludov, ale pár dielov je vcelku sledovateľných. Podobná tematika o záchrane ľudí pomocou nadprirodzených schopností je pomerne častá- v poslednej dobe Tru Calling.Z môjho pohľadu Superman bez supermanských schopnosti nie je to pravé orechové. ()

Marek1991

Seriál na ktorom sa mi nepáčili tie rozpačité pohyby, reči a správanie hlavných postáv, avšak som si ich obľúbil, lebo to malo jedinečnú myšlienku a príbehy, taktiež úvodná zvučka bola fajn. Často to pôsobilo polomysteriózne, dosť nedotiahnuto, akási iskra tomu chýbala, lebo život postáv pôsobil nudne. Všetko často končilo pri pití v bare a úsmevoch, takže to bolo aj dosť nalinkované. ()

• Seriál bol vysielaný vo viac ako 15 krajinách po celom svete. (Greenpeacak)
  • Noviny pre každú epizódu boli vytlačené chicagským Sun-Times. (rador)