Síť (TV seriál)

Sieť

Thriller

USA, 1998, 22x60 min

Russ Landau

Brooke Langton, Joseph Bottoms, Eric Szmanda, Mackenzie Gray, Tim Curry, Jeremy Renner, Bruce Abbott, Guy Fauchon, Jason Clarke, Suleka Mathew, Tanja Reichert, Catherine Lough Haggquist, Ona Grauer, Jody Thompson, Peter LaCroix, Gabrielle Miller, Louis Ferreira, Larry Manetti, Peter Kent, Ryan Robbins, Ty Olsson, Kett Turton, Hiro Kanagawa, Gery Hetherington, Greg Anderson, Lee Garlington, Tom McBeath, Jim Byrnes, Corey Large, April Telek, Jed Rees, Erin Chandler, Colin Cunningham, Benz Antoine, A.J. Bond, Lucia Walters, Michael Kopsa, Richard Cox, Damian Perkins, David Lewis, Kevin McNulty, Peter Bryant, Chris Owens, Chilton Crane, Jill Teed, Alex Zahara, Don Thompson, D. Neil Mark, Kim Kondrashoff, Paul Jarrett, George Touliatos, Jason Diablo, Jillian Fargey, Steve Makaj, Colleen Winton, Mark Gibbon, Scott Heindl, Ingrid Torrance, Bill Dow, Jennifer-Juniper Angeli, Glynis Davies, Michael P. Northey, Donna Yamamoto, Brenda Crichlow, Tasha Simms, L. Harvey Gold, Sarah Deakins, Carmen Moore, Malcolm Stewart, Joe Pascual, Johnny Cuthbert, Terry David Mulligan, Frank Charles Turner, Tim Dixon, Frida Betrani, Warren Takeuchi, Kate Robbins, Richard Leacock, Michael Tiernan, Daniel Bacon, Mark Acheson, Gary Jones, Kathleen Duborg, Craig Veroni, Kevin Blatch, Rebecca Toolan, Paul Moniz de Sa, Michael Milhoan, Ralph Alderman, Jeff Yagher, Marya Delver, Catherine Barroll

Nina Gilberti

Scénografie:

Phil Schmidt

"Hele Voltre, víte, mne si nekoupíte." Tento citát je to najlepšie z celého seriálu.(27.1.2009)

• romanz123

Původní film se Sandrou Bullock se mi docela líbil, ale následný seriál byl už jen slabý odvar. Už ve své době vyzníval spíše směšně a s odstupem více než deseti let by to jistě bylo ještě horší...(2.11.2010)

Když jsem po nocích nemohl psát, sledoval jsem Síť, dneska dávají Alias. Kdybych měl oba dva srovnat, urcite je kazdemu jasne, jak by to dopadlo. Neni to spatne, ale americky prumer uz dneska nestaci.(8.1.2008)

• shifter

Slaby serial, ktory je odvarom priemerneho thrilleru.(21.3.2005)

• BlueZero

Je to seriál s pre mňa zaujímavou tematikou, ale to prevedenie. Keď už nezískali licenciu od Microsoftu, tak mohli aspoň používať na hackovanie linux a nie predpotopné prevedenie nejakého systému. Človeku, ktorý sa nepohybuje v oblasti IT nevyskakujú do očí jasné blbosti, ale mna áno. Škoda, byť trocha lepšieho scenáristu a možno trocha viac peňazí mohol to byť kultový seriál.(23.1.2005)