Reklama

Reklama

Případy otce Dowlinga

(TV seriál)
  • USA Father Dowling Mysteries (více)
všechny plakáty
Krimi / Komedie / Drama
USA, (1989–1991), 32 h 58 min (Minutáž: 46 min)

Kamera:

Rick Anderson

Hrají:

Tom Bosley, Tracy Nelson, Mary Wickes, James Stephens, Thomas Calabro, Frances Bay, Stella Stevens, Malcolm Danare, Bruce Abbott, (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(43)

Obsahy(1)

Otec Dowling, starší katolícky farár z chrámu sv. Michala v Chicagu, zbožňuje detektívne romány. Ako nadšený detektív – amatér rád fušuje polícii do remesla a s pomocou rádovej sestry Stephanie na vlastnú päsť vyšetruje kriminálne prípady, ktoré sa odohrali v jeho blízkom okolí. (oficiální text distributora)

Recenze (20)

WANDRWALL 

všechny recenze uživatele

Farář by měl častěji bojovat o spravedlnost, nejen vytahovat ze státu peníze. Na tohoto faráře by měli další navazovat.***(6.10.2010) ()

C0r0ner 

všechny recenze uživatele

Z mnohých podobných seriálů (Diagnóza vražda, To je vražda, nachcala,...) mi Dowling vychází ze všeho nejlépe, dokonce i když je flanďák a k ruce má jeptišku. Přišlo mi totiž, že scénáře psal někdo jiný, než zfetovaný Mongol a celý dojem je tak nějak pozitivní. Zajímalo by mě, jestli otec ví, jaký je rozdíl mezi knězem a jebákem. 50% ()

Reklama

Tosim 

všechny recenze uživatele

Na této databázi seriál asi někomu radost neudělá, jelikož detektiv je dědek a navíc dokonce kněz :))) Zajímavá variace na Chestertonova Otce Browna. Jinak závěrečná parafráze na Sherlocka Holmese nemá chybu! ()

Segrestor 

všechny recenze uživatele

Když už trávíte čas sledováním poledních seriálů dole v obýváku, tak je toto pořád lepší než utahování smyčky nahoře na půdě. ()

Colonist 

všechny recenze uživatele

Otce Dowlinga mám rád. Je to vyšetřovatel ze staré školy, ale není tuctový jako Fletcherová, Sloan či Matlock, řadí se k těm lepším, jako Columbo nebo Kojak. Má všechno, co má takový správný seriál mít - sympatického hrdinu, zajímavé případy a jemný humor. Scénáře jsou sice trochu jednoduché, ale vždyť je to také jednoduchý krimi seriál. A pohodový seriál. Příjemně se u toho relaxuje a Tom Bosley je sympaťák (k čemuž pomáhá i kvalitní český dabing). ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama