Wonder Woman

• USA Wonder Woman (více)

Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Vyrůstala v chráněném ostrovním ráji až do doby, kdy na jejich pobřeží havaroval americký pilot a vyprávěl jim o masivním konfliktu zuřícím v okolním světě. Diana opouští bezpečí domova s přesvědčením, že dokáže hrozbu zastavit. Diana bojuje po boku mužů ve válce, která má ukončit všechny konflikty, a objevuje plný potenciál svých schopností... a svůj skutečný úděl. (Freeman Ent.)

demovka

Tvůrci vzali krásnou, velice moderní a sportovně založenou modelku, oblékli ji do propracované masky z řeckých bájí a poslali ji do prostředí první světové války. Takže vznikl obrovský kontrast, který filmu ubírá na příjemném zážitku. Mezi hlavními hrdiny nebyla navíc cítit chemie, i když se Chris Pine velice snažil. Je znát i obrovský kontrast mezi ostrovem Amazonek a dalšími reáliemi. Zdálo se i, že ostrovu bylo přenecháno hodně prostoru a času a záběry z Londýna a záběry dalších prostředí nebyly již tak výrazné. Za co byl tvůrce ocenila byla výprava, rekvizity, masky, kostýmy, protože na všem byla znát propracovanost a zaujetí. Proto asi každá reálie byla opravdová a byl znát kontrast. Robin Wright a Connie Nielson byly velice výrazné. Dobře, že dostali tuto roli. Snažila se bych na jejich dvě postavy navázat s příběhem, který by byl prequel tohoto příběhu. Odehrával by se na ostrově a vyprávěl by o životě Amazonek a vzniku Diany. ()

Capri2016

Film som si pozrela nahodou a tato superhrdinka ma pobavila. Wonderwoman, ktora pride pomoct do sveta ktoremu nerozumie a preto vznikaju vtipne momenty. Okrem toho dobry akcny scenar a solidne herecke vykony. Proste komisk ako ma byt. Solidnych 80%. ()

tata22

Tak takhle nějak si představuji slátaninu. K tomu se nedá nic víc říci. Ani ten komiksový nadhled tam nešel najít. Hlavní hrdinka bídná a scénář vyloženě mizerný. Režisér to asi zachránit nemohl , i když mu jistou snahu nelze upřít. Takovéto filmy nicčí kinematogrifii a divácký vkus. Kdyřž vidím tak vysoké hodnocení tak je mně skoro k pláči.... ()

zekon

Ano, mohlo to být kratší. Ale varianta Cpt.America v sukni tak nějak šlape a dobře. Skvělý zvuk a skvělá hudba. Pěkně zvládnuté triky takže za mě 31/2. ()

Pavlo

Takéto hrdinské filmy by mohli nakrúcať častejšie. Celé som to zjedol aj s navijakom. Pre mňa jeden z najlepších Hero filmov. ()

Martin.Proko

Po toporném Batmanovi, sterilním (sterilizovaném?) Supermanovi trochu barvitější a propracovanější něco s vesmíru DC... ...exteriéry a CGI více než dobré... ...dějová linka dobrá , nestavělo jen na hvězdách... ....spokojenost. Bojím se že Liga... bude bohužel horší liga. ()

Andy.222

Není to špatný film. ALE. Například mi hodně vadilo překroucení řecké mytologie. Je mi jasné, že si to museli upravit pro svoje účely, ale třeba u takového Thora mi přišly ty úpravy méně do očí bijící (ano vím že je to hnidopištví, ale nemohl jsem si pomoct). Co se u filmu hodně povedlo, byl úvod. Od ostrova amazonek, přes výcvik a bitvu na pláži až po hledání vhodných šatů. Diana je příjemně naivní, ale zároveň není hloupá (a sokrata ve starořečtině citovat umíš?). Ale od vstupu na frontu se začíná film trochu vléct a musím říct, že Áres - vrchol filmu - mi přišel nudný jako průměrný záporák z Bondovky. Když přihlédnu k Batman vs. superman jako by to bylo pro DC typické - výborná příprava ale špatné vyvrcholení. Kapitán Amerika - ke kterému se tady Wonder women přirovnává - se mi líbil víc. ()

TwilightAC

Ne, ne ne. Z 90% vsechno spatne. Tech 10%, co bylo dobre, byly jen utrzky z filmu. Zacatek jsem chtela vypnout hned, aneb zas další sračka s krasnou bojovnici, co bude o hovne. Pak se to rozjelo, .... Ok, nevypinam, pač by me zajimalo, jak tohle jen muze koncit. Jsem v 4/5 filmu, ok, beru to jako oddechovku s moc prehnanejma efektama a dam tomu 3* jako dost podprumerny prumer. Ale to co se poslednich 15 minut delo zkazilo tech par pozitivnich dojmu ci vzpominek. Zaver, procentualne stejne jako tenhle film. 90% lidi na světe jsou svině. 90% filmu špatně. Davam 15% (... Tech 5 navic je za modrý oči toho fešáka) ()

ragtime

Nemôžem povedať, že by film udržal moju plnú pozornosť až do konca. Vypustil by som pár minút a pár postáv, ale obsadiť Gal Gadot bol výborný ťah. A mrzí ma, že som na jej hudobný motív musel čakať skoro až do konca. Ten by som využíval rozhodne častejšie. ()

Dosty85

Krasne graficke zpracovani, dobry napad pouzit amazonky, ktere nesleduji vyvoj techniky a tak stale v dnesni dobe tyto bajne a neporazitelne bojovnice pouzivaji luky a sipy. Bohuzel od druhe pulky filmu se ukaze, ze tu mame holku, co je i neni superman. Co ji kulky vadi i nevadi.. Navic dost neuveritelne chovani v urcitych situacich.. Sumasumarum, nasadit popcorn, vypnout mozek a mame tu celkem peknou podivanou. ()

Stinger78

Ano, ano, tohle by šlo! WW se nám zapletla do WW1 a se správně naivním pohledem se snaží pochopit svět, aby pak mohla být v dalších filmech sarkastická a trochu odměřená. Mám rád filmy, ve kterých něco, nebo někdo neobvyklý vlítne jako urvaný vagon. Příště by mohla WW svým lasem svázat Ádu a rozhodnout WW2. ()

Infantryman

Sexy Gal Gadot v sexy oblečku se sexy dlouhýma nohama až po zem mastí fricka jak na běžícím páse. Super vizuální jízda z komiksové dílny DC a podpisem Zacka Snydera. Za mě 80%. ()

Petrsvetr80

Nadšený,jako všichni, z filmu nejsem, co je na tom, tak dobrýho, záporací ani náhodou, scénář NÉÉ, originality, jsem v tom taky moc neviděl,ale Chris Pine a Gal Gadot, tenhle film zachraňují před zkázou, 60%/. ()

Tranda

Jsem fanoušek Marvelu, to však neznamená, že DC filmy nemám rád, ale při sledování Wonder Woman jsem si málem vyškrábal oči z důlku a ještě k tomu čekat hodinu a půl na nejhorší zvrat v superhrdinském filmu, hrůza. Všechny postavy se mi zdáli až příliš šablonovití a taky nesmyslní. Snydrův styl mě bavil u Watchamů, ale postupně mi to začalo vadit a u Wonder Woman to platí také. WW a Man of steel jsou si něčím podobní, ale přiklánim se k tomu, že Man of Steel byl o něco lepší,. Superman, bůh zaslaný na Zem, se snaží být člověkem, tak jak ho vychovali "rodiče" a nemá nutkání měnit svět ale zachránit (lepší zpracování dějové linky a poutavější minulost), to Wonder Woman je ve filmu velmi naivní, když chce změnit svět lidí jen na základě pohádek a pověstí, které slyšela jako malá a očividně tam nebyl v Amazonii nikdo kdo by ji sakra naučil jak funguje realita. ()

pichta

Film bol natočený profesionálne, príbeh trochu za vlasy, nebola to čistá marvelovka. Inak celkom dobre akčné scény, herci - Wonder woman bola krásna, otvorené dvere na druhý diel. Dobrá dynamika príbehu, spád aj grafika. Film ma nechytil úplne za srdce. POMO to opísal dokonale. ()

ondra.p

Asi zatím to nejlepší od DC comics. Nemám tomu filmu moc co vytknout, film mě pobavil akcí, napětím i humorem, zároveň dokázal několikrát zahrát i na city a jednoho by rozbrečeli. Ovšem všechny DC filmy spojuje to, že se vlastně vůbec nespojují. Samozřejmě následná JLA to přece jen trochu spojila, ovšem doposud to byl skutečný každý pes jiná ves. Mě se WW líbila skutečně moc a to na pěkných 85%. ()

faborka

Nejlepší film od DC comics. Chtěla jsem původně dát tři hvězdy, ale ta čtvrtá je za Chrise Pineho. Ten muž mi zkazil Star Trek a nechtěla jsem se na WW ani podívat, získala jsem na něj averzi. Ale byl prostě skvělý, to musím uznat. Gal Gadot je skvělou volbou pro WW. Těším se na její druhý film. ()

DC oznámilo velké plány

DC oznámilo velké plány

31.01.2023

James Gunn již před koncem roku sliboval, že v lednu oznámí první projekty ve svém chystaném rebootu DC univerza, na kterém se podílí coby nový šéf DC Studios ještě spolu s producentem Peterem… (více)

Superman se nevrací

Superman se nevrací

15.12.2022

Jak již jsme avizovali v jedné starší zprávě, velký restart u DC probíhá ať už se to fanouškům líbí, nebo ne. Poté, co se tento týden k situaci vyjádřila režisérka Patty Jenkins, která fanouškům… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Jak vypadá budoucnost DC filmů?

Jak vypadá budoucnost DC filmů?

16.04.2022

Studio Warner Bros. a společnost DC Entertainment čekají v následujících měsících drastické změny. Má to za následek fúze konglomerátu Discovery právě s Warnery, kteří nad sebou tak nyní mají nového… (více)