Wonder Woman

• USA Wonder Woman (více)

Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Vyrůstala v chráněném ostrovním ráji až do doby, kdy na jejich pobřeží havaroval americký pilot a vyprávěl jim o masivním konfliktu zuřícím v okolním světě. Diana opouští bezpečí domova s přesvědčením, že dokáže hrozbu zastavit. Diana bojuje po boku mužů ve válce, která má ukončit všechny konflikty, a objevuje plný potenciál svých schopností... a svůj skutečný úděl. (Freeman Ent.)

ardeas

No ja neviem, mňa toto moc nezaujalo. Vizuálne zaujalo, na začiatku si to pekne nakročilo ale potom... iba mne príde tá jej naivita pritiahnutá za vlasy? ()

Gomez222

Derave ako emental, pateticke dialogy a rezia. Okrem pohladnej herecky, nebolo cim zabit nudu pocas neskutocne dlhych 130 minut. ()

rime

DC je jedním slovem tragický a tenhle film je vrcholem stupidity. Jsou naprosto ve všem horší než Marvel. Hroznej scénář, postavy, režie, herci. Rozhodně jde o systémovou věc - problém ve vedení, protože to není normální. ()

Signore

Ženský superman v retro kulisách; s výjimkou přepálené stopáže tomu řemeslně nelze nic vytknout, mé hodnocení lze nicméně v prvé řadě přisoudit srovnání s předchozími produkty studia DC, jež Wonder Woman podle mého názoru v celkovém vyznění kvalitativně jednoznačně převyšuje. ()

KuceraJohny

Díky wonder woman jsem ještě zcela nezatratil snahu dc udělat universum jaký má konkureční marvel. Po dobrém muži z oceli jsem se těšil na batman vs. superman ale to pro mě bylo opravdu velké zklamání. Pak přišel sebevražedný oddíl u kterého jsem se opravdu zasmál, potom jsem přes wonder woman rovnou skočil lize spravedlnosti. Další zklamání. Tak jsem to tu měl jeden dobrý film, jeden hodně zábavný a pak dva strašný. Tak si říkám jestli to má vůbec cenu sledovat. K wonder woman jsem se dostal hlavně kvůli tomu abych měl vše spojené a díky dobrým recenzim a ta se opravdu povedla. Děj zasazen do první světové války byl velmi dobrý tah. Doba je tam hezky vykreslená. Gal Gadot a Chris Pine jsou ve svých rolích opravdu skvělý. Obou dvoum role opravdu sedla a chemie mezi nimi je znát. Ve filmu je pár komedialnich prvků za což jsem opravdu rád. Musím říct že když Diana vylézala ze zákopu proti němcům byl jsem u vytržení, hrozně moc se mi ta scéna líbila. Diana má skvělé schopnosti, ale někdy to bylo opravdu přehnané a měli jste pocit že ostatní tam nemusejí ani být a že by dokázala porazit sama celou armádu. Věc která mi přišla slabší byl závěrečný souboj, ale to je u filmu dc klasika. ()

Gamine

Gal Gadot se pro takovou roli snad narodila.. i když mi z některých černobíle ušlechtilých proslovů o lidstvu trochu trnuly zuby, bylo to celkově docela zábavné ()

fricek12

Naivně-americká představa o válce s hromadou nesmyslných keců a stereotypů jako, že všichni Němci jsou zlí, a srovnávat Ludendorffa s Hitlerem je tak trochu zločin proti historii. ()

RanMori

No... amazonka v sexy oblečku mezi německými vojáky v uniformách, to byla řádná pěst na oko. A ještě větší pěst na oko byl výběr herce na ztvárnění Area, málokdo by se hodil míň jako. Od tý doby, co se ukázal, jsem měla úplně zkaženej film (ne že by to do té doby byla nějaká lahoda). A poslední, úplně zbytečný výskok ze střechy na konci filmu, to dohřbil komplet. Jo a zpomalené záběry! Nezapomeňme na zpomalené záběry! ()

3k7 odpad!

Zamyslel se nad tím někdo? Důvody proč je to odpad: 1) Logika postav na úrovni logiky mého hrnečku na kafe postaveného vedle klávesnice, na které tu píšu tento komentář. 2) Scénář 3) Autentičnost herců, idiocie hlavního záporáka 4) Hlavní herečka? Dost to na mě působilo, jako "tati, já chci hrát ve filmu!" ..." Jasně dceruško, tady máš pár mega $ a tady tento pán s tebou něco natočí". Ne, prosím, nekažte mi iluze, že se k tomu dostala podobným způsobem, jako "některé oběti" #metoo? Takhle chladnou hlavní herečku, lehce psychopatickou jsem ještě neviděl. Terminator T-800 s křečovitým pokusem o úsměv, by vyzařoval víc emocí, než hlavní herečka.Jo počkej, že to byl záměr a že vybrali "hezkou modelku" co jen mluví a kope kolem sebe jako xena, používající svoje brnění proti skutečným kulkám? Ta Xena mi oproti tomuhle připadla mega živá a prostě jsem to jako malej žral, tohle je ...socha, co nastavuje ruce proti nepřátelům ve zpomaleném záběru. Celý ten koncept je fakt hloupý. 5) Vlastně úplně všechno ostatní. Efekty asi tak jako z japonské videohry 6) Extrémně zdlouhavé, už hodně dlouho jsem se nedíval na film, kde jsem popoháněl hodinky ručičkou a doufal, že už ten film skončí. Absolutně mi to nesedlo. komu doporučit? Pokud žerete komiksovky, tak tohle by měl být film "až když máte všechno pokoukané a nemáte na co koukat", nebo třeba když jste totálně na šrot, tak máte taky pohnutou toleranci toho, co byste normálně už nezkousli. Jestli na to vezmeš přítelkyni, tak jsi u ni rozhodně skončil. Ten film je jen o pěkný babě, co se třepe ve zpomalenejch záběrech, "jakoby bojuje" a "je hrozná borka co se ji nic nikdy nestane", ale to je tak vše. Asi jediná myšlenka mi tam připadne zvláštní. Jestli měli autoři zájem nám chlapům ukázat, co by to byla ženská akční hrdinka #terminátor ? #metoo?, kde vám ve filmu všichni muži připadají takoví něžní, křehcí, zranitelní...tak tohle je přesně ten zvláštní typ filmu, kdy je vaše stereotypní mysl totálně vyvedená z míry a neví co si o tom filmu má vlastně myslet. "Počkej ona fakt někoho udeřila a ten člověk letěl do háje někam 50 metrů od ní?" ...kdyby mi bylo 8 let, tak to asi žeru víc, v pubertě už koukáte na ten film z čistě sexistických důvodů a v období postpuberty a dál už je to pro vás taková nesmyslná blbost, která vám jen sebrala čas a nic vám to nedalo a ještě jste z toho filmu takoví naštvaní se závěrem "co jsem to do háje viděl?" ()

Camel91

Je to dobré.. jako samostatný příběh to je fajn. Celkem hezky udělaný, ten film je plný CGI efektů a vlastně ono to ani jinak nešlo natočit většina scén se odehrávala na ostrově či v jiném časovém období apod. Jen si myslím že u DC se stále nepoučili a furt dělají ty souboje od může z oceli furt stejně epický. Souboj s Aresem byl digitální bordel a u mě to sráží celkový dojem na jinak pěkně zpracovaný film se superhrdinkou... ()

tulen

Příjemné překvapení. Sice tyhle zfilmované komixy moc nemusím, ale tohle bylo docela snesitelná pohádka. G.G. možná není velká herečka, ale tady to možná byl klad, protože to její postavě dodalo sympatickou naivitu a upřímnost. A ústřední pár prostě fungoval. A jak už tady bylo napsáno, ani dialogy nejsou špatně napsané, což je dneska spíš výjimka. ()

KapitanKuraz

Fuj, to je ale epická sračka, správne ušetrených 15 ojro za kino, ale vďaka tomu hnoju, mám teraz chuť podpáliť telku, čo sa tu vlastne rozpisujem, ide sa na to, už na tú hnusom poškvrnenú obrazovku nemôžem pozerať. ()

Damnsinead

Nějak mě to neoslovilo. Začátek je zdlouhavý, ale jakmile se Diana dostane ze svého ostrova a seznamuje se s naším světem, funguje to skvěle. Bohužel jen na chvíli. Pak Diana začne předvádět skok daleký v každé bojové scéně, následuje nezbytná romantická linka a velké, nezajímavé finále s parodií na Arése. Dost slabé, a stopáž taky mohli trochu zkrátit.. ()

Bogrant

U DC si zrejme myslia, že čím viac prepálené a neprehľadné finále, tým lepšie. Omyl. A pritom sa to tak slušne vyvíjalo, pretože Wonderka je postava, pri ktorej sa toho zatiaľ tak veľa nepovedalo a má čo ponúknuť. Úvod na skrytom ostrove poteší najmä po vizuálnej stránke, prehupnutie do druhej svetovej naopak dohodí vážnosť, pri ktorej to ale všetko nakoniec padá. A padá to najmä na typicky nudných morálnych dialógoch, do ktorých sa sem-tam prihodí nejaký ten vtip a prekvapivo aj na akcii, ktorá vyznie skôr ako vojnová počítačová hra. Príliš dlhý film, ktorý je dobre vysekaný z tých sentimentálnych blábolov, ale napokon na konci do nich aj tak spadne. P.S. Warneri, nabudúce keď si budete chcieť zvoliť hlavného zlosyna a zradcu, tak mu nedávajte tvár, u ktorej to ide rozpoznať už na prvý pohľad. ()

Tr0nic

Ak si nefičíte na Gal Gadot, podobne ako ja, potom je pre Vás pribeh nudný a zdĺhavý. Nudil som sa a prišlo mi to, že sa pozerám na ženského kapitána Ameriku. ()

Rom4n

Miestami divné dialógy, okrem iného aj hlavný záporák na konci hláškuje jak nejaký "final boss" z video hry. Jeho motivácia videná už tisíce krát v asi každom hollywoodskom block busteri (naposledy v poslednej Godzille). 2* za zopár dobrých momentov a sympatické postavy z hlavnej partie protagonistov. Rozmýšľal som nad 3, ale to som dal Batman v Superman a to bol v mojich očiach oveľa lepší film. ()

DC oznámilo velké plány

DC oznámilo velké plány

31.01.2023

James Gunn již před koncem roku sliboval, že v lednu oznámí první projekty ve svém chystaném rebootu DC univerza, na kterém se podílí coby nový šéf DC Studios ještě spolu s producentem Peterem… (více)

Superman se nevrací

Superman se nevrací

15.12.2022

Jak již jsme avizovali v jedné starší zprávě, velký restart u DC probíhá ať už se to fanouškům líbí, nebo ne. Poté, co se tento týden k situaci vyjádřila režisérka Patty Jenkins, která fanouškům… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Jak vypadá budoucnost DC filmů?

Jak vypadá budoucnost DC filmů?

16.04.2022

Studio Warner Bros. a společnost DC Entertainment čekají v následujících měsících drastické změny. Má to za následek fúze konglomerátu Discovery právě s Warnery, kteří nad sebou tak nyní mají nového… (více)