2 $ocky

• Česko 2 Socky (více)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Série(6) / Epizody(138)

Dashiella

Pre mňa osobne asi najlepší frčiaci sitcom ... a že teda frčí, milujem tento štýl humoru, Max je moja hrdinka! Ku koncu už prvá séria trochu strácala na dychu, veľmi sa ale teším na druhú. ()

drtickaa

Na sitcomoch zvyčajne nezávislačím a sledujem ich až po uvedení do našich TV, ale na toto som bola zvedavá kvôli Kat Dennings. A aj keď nám dievča trošku pribralo, stále je tu parádne okúzľujúca a pre mňa sa stáva objavom roka 2011 a top komediálnou herečkou :) A čo sa samotného seriálu týka, toľko dvojzmyslov som už dávno nikde nevidela, aj príbeh je zaujímavý, nielen nejaké z prsta vycucnuté etudy. Hlavné hrdinky dobre nakladajú a kvalitne im sekundujú aj vedľajšie postavy. Odporúčam! 90% ()

yaqwsx

Hodnotím po 21 dílech - více jich zatím nebylo odvysíláno. Pilot mě nechal chladným - ano, bezvadné dvojsmysl, ale to bylo tak vše. Po třech dílech jsem však přišel humoru na chuť a užíval si jednotlivé slovní hříčky a přirovnání - na těch tento seriál stojí. Rozhodně bych se neztotožňoval s jedním komentářem, který tvrdí, že se může HIMYM a TBBT jít zahrabat - netvrdil bych to. Tyhle seriály stojí na jiném základu - je to vidět i v prostředích a stylu natáčení - jakoby měly větší rozpočet. Naopak 2 Broke Girls stojí na dialozích a prostředí okolo je jen "záminka pro tyto dialogy" - a to nemyslím jako nedostatek, naopak jako přednost. ()

Sholi

Chtěl jsem dát tři hvězdy, ale za postavu Olega přidávám hvězdu čtvrtou. Občas tam jsou tvrdý dvojsmysly, ale je to vtipný a fajn. Doporučuju :)) ()

Ospala

Po první sérii jsem myslel, že to nemůže být lepší a bylo.. U druhé série se směji tak, jak jsem se dlouho nezasmál.. naposledy snad u prvních serií BBT.. Jedním slovem BOMBA!! :D ()

Fenris 13

Vynikající sitcom, nemůžu si pomoct, ale tohle mi obrovsky sedlo. Parádní fórky, občas se divím že to vysílají před desátou hodinou. Kuchař Oleg vede, jeho vstupy jsou krátké, ale mají sílu bouracího kladiva "Jídlo pro stůl deset, dvanáct a šedesát devět!" A Kat Denning je úžasná, prostě k pomilování :-) Ha, nová nejlepší hláška: Caroline: "Co mám dělat když se dusí?" Oleg: "Já pár cenťáků povytáhnu." :-)))) ()

Nely

Perfektní sitcom...hrozně mě nadchl! Všichni herci jsou tam skvělí! Je to velice povedený komediální seriál! ()

Bonniesgun

V životě jsem dělala servírku a neměla na nájem i jsem byla vydržovanou pipinkou. Tenhle seriál jako by psal můj život!!! Jen bohužel nejsem tak sexy a vtipná jako Max… ()

jirin_cz

Příjemný sitcom, který je plný hlášek. Místy tedy na mě až moc sprostý ne-li vulgární... Postaveno na kontrastu chudé holky vs. zbohatlice, která "zkrachovala". Pro mě TOP postava je určitě Earl, má vždy jen pár vět, ale co slovo to hláška... Vyloženě mě tam irituje Sophia, tu bych vyškrtl. Celkově postavy jsou dobře napsány - Oleg, Han, Deke a samozřejmě i Max s Caroline. ()

Lumpus

Super, ale jen v původním znění a doporučuji znalost angličtiny protože jen z titulků vám spousta vtipů unikne ()

Daryl.Dixon

Celkem nenáročný vtipný sitcom, kde kromě přitažlivé Kat Dennings pobaví věčně nadržený Oleg nebo Jennifer Coolidge ve své typické roli. Osobně mě moc nebere styl ani postava Beth Behrs, ale to je věc názoru. ()

Honsik

Čtyři hvězdy za Kat Dennings, která sitcomu dává dívčí koule. Kdyby vokázala airbagy, střílel bych vejš :-D ()

helrohir

V poslednej dobe som začal tento seriál pozerávať pravidelnejšie, a aj keď na poli komediálnych seriálov určite existujú aj lepšie kúsky, ani tento rozhodne nie je na zahodenie. V prvom rade musím vyzdvihnúť hlavné protagonistky, na ktoré sa fakt veľmi dobre pozerá (najmä na Kat), dobrý humor je skôr záležitosťou vedľajších postáv (Han, Oleg), ale niekedy zaperlia aj tieto dve fešandy. ()

boombang

Doufal jsem, že ty dvě ženštiny přece jen začnou být vtipné, aniž by jim v tom musel pomáhat kůň... ale vzdávám to. A navíc: další restaurační sitcom už (po Cheers, Friends, HIMYM a taky TBBT) už prostě nezvládnu. ()

subic

Sitcomy až na pár výjimek neprožívám, ale na tohle se dá normálně dívat, když to zrovna dávají. Je to jeden ze seriálů, kde se toho zase tak moc neděje, takže to ani není potřeba pravidelně sledovat. Nejhorší na tom asi je oteklá padesátka Sophie Kachinsky (Jennifer Coolidge). ()