2 $ocky

• Česko 2 Socky (více)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Série(6) / Epizody(138)

Heyyy

Tak tohle mi teda sedlo jako máloco :D Ten dvojsmyslnej humor Max, miluju to :D Jako bych to napsala já sama, ať žijou holky, co se toho nebojej :D Viděla jsem 4 série (s tím, že první až cca od poloviny) a bavily mě všechny :) ()

Mr.Ward

// 1.série ***** // 2.série ***** // 3.série *** // 4.série **** // 5.série ***** // Nevím co s něma bylo během 3. série, tam to opravdu spadlo někam, kde to nebylo skoro vůbec zábavné a na delší dobu mě to odradilo od sledování, ale jsem rád že jsem dal 2 Broke Girls druhou naději a pustil si 4. sérii, zase mě to chytlo jako na začátku a 5. série už jen perlí a perlí :))) ()

Olafson odpad!

Chápu, že cílová skupina je ženský primitiveček mezi 11 a 93 lety, ale čeho je moc, toho je snad příliš. Ta tmavá je kozatá, ta blonďatá nohatá, a navíc je tam Stifflerova matka, rádoby srandovní Rusák a Číňan (co na to páter Knox?), kůň, stoletý černý dýdžej, prostě k popukání.. ()

Zeker

Konečne nejaký seriál, ktorý môžem porovnávať s Dva a Pol Chlapa. Dobrý herci aj hlavný aj vedľajší. Originálny seriál. Super!  Hneď pridávam do top desať ku profesionálom a Dva a Pol Chlapa. ()

Leeslie

Po pravdě, tenhle seriál jsem letos neměl v plánu sledovat - z upoutávek to vypadalo na tuctový a nudný seriál. Pilot jsem si pustil pouze z toho důvodu, že přilákal v Americe velký počet diváků (což byla sice především zásluha Two and a Half Men, který měl premiéru před tímto seriálem), ale nelituji toho, ba naopak. Pilot byl neskutečně vtipný od začátku až do konce, letos si ho rozhodně připíšu na seznam sledovaných seriálů. Za mě zatím největší překvapení roku... EDIT: Absence jakéhokoliv vývoje postav i děje, opakující se vtípky (občas až zoufale hrubé a prvoplánové) a otravná postava Sophie, seriálu ubírá jednu hvězdičku (po 4. sérii, která byla tragická)... Hodnocení sérií: 1. série - 75 %, 2. série - 75 %, 3. série - 80 % (dortová škola byla vrchol seriálu), 4. série - 50 %... ()

boqvai.

Nejlepší sitcom letošního, a vlastně i loňského roku. Plno dvojsmyslů, hlášek, skvěle napsané postavy a neméně dobře zahrané. Jen tak mimochodem, je smutné sledovat hodnocení lidí, kteří potřebují titulky, ve kterých nejde přeložit vše a seriál/film tak nutně ztrácí kvalitu (a nemyslím to primárně u tohoto seriálu ale obecně). ()

itchyk86

moc nechápu lidi, co hodnotí po jednom až dvou dílech :) nicméně seriál je to vskutku milý, místy lacinější, ale postupem času překvapuje množstvím různých slovních hříček a poměrně promyšlených vtípků, kterých jsem si zpočátku asi moc nevšímal, teď je již očekávám a i proto 7/10 ()

Sennhie

Nemyslel jsem si, že tohle někdy řeknu, ale Beth is freakishly smoking hot in here. Bez ní bych seriál už dávno zavrhl. Hlášky jsou někdy skvělé, ale každá první je na sex a po třetím díle už mi s tím lezly na nervy. Seriál na mě působí jakoby po mě chtěl, abych jej celkově bral vážně, ale sám sebe tak nebere. Možná asi proto nevidím pro něj budoucnost. ()

ikilledjenny

Seriálové překvapení. Jeden vtip za druhým, dvojsmysly a skvělý slovní hříčky. Obě hlavní hrdinky jsou sympatické. Awesome. *Max: I kissed Johnny, Caroline: What?! When? Max: He came by the apartment right after you left.Caroline: I was only gone twenty minutes. What did you do, shine a bat symbol on your vagina?* ()

lmc

Kat Dennings je sice skvělá, ale všechno ostatní je zbytečné. Seriál se sice tváří chytře, ale přitom je místa neskutečně hloupý - bohužel. Kvalita upadla již v průběhu první série, takže do budoucna pravděpodobně sledovat nebudu... ()

PrincessB

Opravdu velké překvapení tohoto roku! Velká dávka humoru, narážek a dvojsmyslů. Hlavní představitelky jsou úžasné. Kat Dennings zkrátka válí a výborně se s Beth doplňuje. Je pouze škoda, že seriál má spoustu narážek, které nejsou lehce přeložitelné a tedy pro českého diváka, který na tom není s angličtinou tak dobře, vůbec nevyzní. To ale, naštěstí, není můj případ :) A tak se nestydím říct, že 2 BROKE GIRLS mohou hrdě konkurovat i "Big Bangu" nebo HIMYM. Nyní (po 18. epizodě) mi příjde, že kvalita se lehce snižuje, nicméně se stále jedná o vtipnou a velice příjemnou záležitost. Uvidíme, jak se to bude dál vyvíjet... ()

Trishka

Vymazlená záležitost, u které člověk všechny ty dvojsmysly až přestává stíhat. Snad ani nenajdu postavu, kterou bych neměla ráda, nebo mě dokonce iritovala. CBS sitcomy umí, o tom žádná, ale z dlouhodobýho hlediska není moc schopná je ukočírovat. Tak uvidíme, jak dlouho to duu Dennings-Behrs vydrží. ()

Mišísek

První série byla možná průměrná, ale druhá teda rozhodně válí. Trošku černého humoru, trošku sexuálních narážek a život dvou holek bez peněz a máte tady 2 Broke Girls, rozhodně nadprůměrný seriál. ()