Milujem Slovensko

Rado Štefanov

Vlado Valko

Viktor Hazard

Účinkují:

Martin Nikodým (moderátor), Adela Vinczeová, Dano Dangl, Stanislava Kašperová, Juraj Šoko Tabaček, Samo Tomeček, Andrea Gabrišová, Romana Orlická (více)

Moderátor Martin Nikodým, kapitáni tímov a šestica súťažiacich nás prostredníctvom zábavných súťaží prevedú svetom slovenského filmu, televízie, športu, hudby, jazyka a iných zaujímavostí Slovenska. (STV)

RigorMortis odpad!

Formát, ktorý sa hodí maximálne ako oddychovka na prevetranie hlavy, ak nie rovno jej vymytie. Na Dangla a Polnišovú som alergický už od čias rádobyvtipnej Partičky a Nikotín ako moderátor od Milionára riadne klesol. Toto za 67 minút môjho času nestojí, to si už rovno pustím Teletubbies a otvorím fľašku Absintu, bude to mať rovnaký účinok. Mám rád Slovensko, no toto je pľúvanec do tváre diváka. ()

tommy187

Výborný program, ktorý je rozhodne ako uliaty pre štátnu televíziu. Všade usmiate tváričky, vtipné situácie (niekedy sú vyrobené fakt spontánne), zhovorčivý moderátor, spomienka na 80 roky a kvíz aj z dnešného sveta. A prečo nie? Fakt som sa v oboch častiach výborne bavil a možno budem nakoniec tomuto programu "holdovať" :). ()

Dado

Milujem Slovensko nie je žiadny prevratný projekt, no po dlhom čase sa na televíznej obrazovke objavilo niečo iné ako seriály "zo života", trápne relácie alebo reality-show, ktoré nemajú s realitou nič spoločné. Niečo zaujímavé, niečo zábavné, jednoducho niečo, kvôli čomu sa v piatkový večer oplatí zapnúť televíziu. A inak osobne nedokážem pochopiť jedincov, ktorí majú obrovskú potrebu hádzať každú reláciu, pri ktorej sa objaví krajina pôvodu Slovensko, už len z princípu a na základe krátkej upútavky do odpadu a nezabudnú pri tom zo seba vysypať neuveriteľne "nápaditý" a "vtipný" komentár, na ktorom sa môžu zasmiať maximálne tak oni. (70%) ()

VojinRyan

Po dlhej dobe konečne niečo z našej produkcie, čo má svoju originalitu. Výborne ma prekvapil nápad urobiť šou, ktorá nás prevedie históriou Slovenska zo všetkých kútov a rohov, ako sa len dá. A to som rád, pretože sa človek dozvie niečo nové a opäť si pripomenie, čo už kedysi dávno vedel. A v podaní kapitánov Adely a Dana si to drží dobrú úroveň. Čo hodnotím kladne je nápad, originalita a kupodivu vtipnosť programu a s ľahkým nadhľadom, kde nechajú občas aj nepodarené zábery. Hostia niekedy vtipný niekedy ani nie. Ale nato, že je to s našej produkcie tak klobúk dole. 70% - 4*. ()

tančísvlky odpad!

Zavoláme akože hereckú a miestami aj moderátorskú "elitu" národa , dáme do scenára byť hlavne za každú cenu zábavný , smiať sa od ucha k uchu a od prvej sekundy tomu neuveríte ani omylom. Ďalší otrasný počin slovenskej beznádeje vytvoriť niečo zmysluplné. Tak na toto skutočne nemám , jeden z najodpornejší program široko-ďaleko ... ()

• Jako Mikuláš vystupuje v mikulášských dílech bývalý scenárista tohoto pořadu, Pavel Graus. (fabecc1222)
  • V jednom z dílů, který byl v roce 2018 věnován výročí vzniku ČSR, se jako host objevil Martin Dejdar, který jako kapitán působil v několika sériích české verze pořadu Máme rádi Česko (od r. 2013). (fabecc1222)