Milujem Slovensko

Rado Štefanov

Vlado Valko

Viktor Hazard

Účinkují:

Martin Nikodým (moderátor), Adela Vinczeová, Dano Dangl, Stanislava Kašperová, Juraj Šoko Tabaček, Samo Tomeček, Andrea Gabrišová, Romana Orlická, (více)

Moderátor Martin Nikodým, kapitáni tímov a šestica súťažiacich nás prostredníctvom zábavných súťaží prevedú svetom slovenského filmu, televízie, športu, hudby, jazyka a iných zaujímavostí Slovenska. (STV)

cukorek

Po dlhej dobe sa objavila na slovenských obrazovkách relácia, ktorá svojou dávkou originality vo mne vzbudila dobrý dojem. Aj keď niektorí účinkujúci mi niesu dvakrát sympatický ponúknutou zábavnou si ma to vie stále získať. Dosť záleží aj na tom aké osoby sú prizvané do týmov, pretože ich prítomnosť dosť súťaž ovplyvňuje. Každopádne, každý má možnosť výberu komu, alebo ktorému týmu bude fandiť a z koho, alebo z čoho sa bude smiať(čo je chválitebné). Niekedy to môže byť na banálnej chybe a hlúposti, ktorou sa slovenské celebrity prejavia a niekedy na ozaj vtipnej poznámke, či komických momentoch, ktoré našťastie prevládajú. Tiež je fajn si zaspomínať na niektoré veci, dozvedieť sa niečo zo štatistických údajov či počuť tóny starších úspešných piesní. Samozrejme tento rýdzo slovenský produkt má svoje muchy, mne však najviac vadí nevyrovnanosť obsadenia kapitánov, kde ja Adela v prevažnej výhode, keďže pracuje v rádiu a tak má lepší hudobný prehľad. S prihliadnutím oka a zameraním sa na hodnotenie zábavy, ktorá z toho vyžaruje dávam 70%. ()

MM_Ramone odpad!

Ja "Milujem Slovensko"! O tom nech nikto nepochybuje. Som hrdý na to, že som Slovák. Som šťastný, že žijem v tak krásnej, malebnej krajine ako je Slovensko. Mám rád naše veľhory i úrodné nížiny. Vážim si svojich predkov. Nedám dopustiť na svoju otčinu. Naozaj milujem Slovensko. Lenže doslova nenávidím takých kreténov ako je zakomplexovaný Nikodým, debilný Dangl či nosatá čarodejnica Banášová. Tiež aj tie ostatné slávne slovenské pseudocelebrity, čo sa v tejto relácii predtŕčajú mi lezú poriadne na nervy - krpatý Kočiš, vyžratá Polnišová, homokláda Stanke, drevák Cifra, mongoloidný Pomajbo, drbnutá Mórová, úlisná Brychtová, dislektik Batthyany, blbec Jakab, chudák Hudák, skrachovanec Marcin, lebavý Landl, potrhnutý Bičan, niktoš Hajdu, trapný seladon Weiter, šereda Hasprová, bezvýznamný Kobielsky, obtlstlá miss Christová, mužatka Šebová, narcistický Nagy, nevýrazný Sklár, monštrózny Kassai, nudná Ondrejková, nesympatický Ďurovčík, zabudnutý Pročko, frigidná Podzámska, buran Topoľský, matróna Gregorová, trkvas Vojtek, pionerska vedúca Malachovská, retardovaný Bystriansky, slizký Kramár, hyhňavá Šišková, nemasná-neslaná Tlučková, pribrzdená Vačková, bláznivá Sládečková... už ani nebudem radšej pokračovať ďalej. Robí sa mi z nich nevoľno. Príšerné panoptikum. Vrúcne "Milujem Slovensko", ale tuho neznášam túto bandu úbožiakov a darmožráčov. Odpad! ()

tron

Vcelku atraktívny, zábavný, veselý, originálny a pestrofarebný formát, ktorý však po pár rokoch vysielania začal (napriek obmieňaniu súťažných disciplín a hostí) stagnovať a mierne nudiť. Mňa osobne iritovala aj oplašená „blavácka úderka“ v zložení Dano Dangl a Adela Banášová/Vinczeová. A to som pomerne veľký fanúšik WTF humoru, akým sa kedysi (napr. SOS, Kredenc, Partička...) prezentoval resp. ešte aj dodnes sa stále občas prezentuje Dangl. Ale tu toho bolo proste už ozaj moc. Potešilo spestrenie v podobe živej kapely, hrajúcej najslávnejšie slovenské hity (vrátane ľudových). Tejto úlohy sa chopila poslušná súdruhovská iskrička Samuel Tomeček, hrajúci napr. na oslavách MDŽ strany Smer začiatkom marca 2018 (pár dní po tom, čo bol brutálne zavraždený investigatívny novinár Ján Kuciak a jeho snúbenica v ich vlastnom dome). Každopádne, oproti českej, nudnej a mega upätej verzii je to na Zlatý glóbus. ()

VojinRyan

Po dlhej dobe konečne niečo z našej produkcie, čo má svoju originalitu. Výborne ma prekvapil nápad urobiť šou, ktorá nás prevedie históriou Slovenska zo všetkých kútov a rohov, ako sa len dá. A to som rád, pretože sa človek dozvie niečo nové a opäť si pripomenie, čo už kedysi dávno vedel. A v podaní kapitánov Adely a Dana si to drží dobrú úroveň. Čo hodnotím kladne je nápad, originalita a kupodivu vtipnosť programu a s ľahkým nadhľadom, kde nechajú občas aj nepodarené zábery. Hostia niekedy vtipný niekedy ani nie. Ale nato, že je to s našej produkcie tak klobúk dole. 70% - 4*. ()

Fretakata

Zatial je to mile a svizne. Clovek si v duchu zakvizuje a obcas sa aj nieco dozvie. Pobavil ma uz aj falosny spev spievačov, odpustam. Ved netrval dlho -spievaju sa len kusky piesni a asi je to tazke, pocut tam hudbu. Ak sa podari udrzat v bezpecnej vzdialenosti afektovane zenske a nasilne vtipnych bavicov, budem sa tesit. Nikodyma sam celkom mohla uz aj doteraz, ale v tomto je proste super. ()

• V jednom z dílů, který byl v roce 2018 věnován výročí vzniku ČSR, se jako host objevil Martin Dejdar, který jako kapitán působil v několika sériích české verze pořadu Máme rádi Česko (od r. 2013). (fabecc1222)