Milujem Slovensko (TV pořad)

Soutěžní

Slovensko, 2013, 37x79-89 min

Rado Štefanov

Vlado Valko

Viktor Hazard

Martin Nikodým (mod.), Adela Vinczeová, Dano Dangl, Stanislava Kašperová, Juraj Šoko Tabaček, Samo Tomeček, Andrea Gabrišová, Romana Orlická, Anabela Mollová, Ďuro Labaj, Kubo Tvrdík, Peter Heriban, Samuel Kovács, Marcel Buntaj, Miroslav Gazdík, Zoltán Tóth, Mário "Gapa" Garbera, Pavol Jeňo, Filip Kriss, Andrej Jarolín, Stanislav Palúch, Michal Žáček, Kristína Farkašová-Tormová, Petra Polnišová, Nikola Weiterová, Milan Kereš, Peter Kočiš, Otto Weiter, Katarína Brychtová, Zuzana Haasová, Gabriela Marcinková, Andrej Bičan, Juraj Hrčka, Richard Stanke, Elena Podzámska, Anna Šišková, Matej Sajfa Cifra, Ady Hajdu, Viktor Horján, Matej Chren, Diana Mórová, Lucia Bugalová, Petra Molnárová, Jožo Pročko, Mário "Kuly" Kollár, Tomi "Kid" Kovács, Iveta Malachovská, Janette Štefánková, Ivana Kuxová, Roman Luknár, Dominik Hrbatý, Peter Modrovský, Henrieta Mičkovicová, Marcel Forgáč, Miroslav Hlinka, Ján Lašák, Libor Hudáček, Jaroslav Janus, Eva Urbaníková, Zuzana Kubovčíková Šebová, Janette Borhyová, Matej Landl, Peter Sklár, Róbert Jakab, Zuzana Vačková, Dagmar Dianová, Marcel Merčiak, Braňo Deák, Roman Pomajbo, Tomáš Bezdeda, Marta Sládečková, Milena Minichová, Hana Lasicová, Gregor Mareš, Pavol Topoľský, Hana Rapantová, Patrícia Garajová Jariabková, Andrea Chabroňová, Boris Farkaš, Csongor Kassai, Marián Labuda ml., Ondrej Kovaľ, Daniel Thor Bjarnason, Daniela Hantuchová, Katarína Štumpfová, Peter Marcin, Juraj Topor, Milan Ondrík, Ivan Jakeš, Ľuboš Dubovský, Ján Šulík, Jana Hubinská, Adriana Kučerová, Dominika Mirgová, Ján Kuric, Ľuboš Hlavena, Samuel Spišák, Katarína Ščevlíková, Táňa Radeva, Dagmar Duditšová, Peter Nagy, Michal Hudák, Peter Cmorík, Lukáš Adamec, Štefan Hrončo, Hana Gregorová, Zdenka Predná, Peter Batthyány, Branislav Bystriansky, Vladimír Kobielský, Ondřej Gregor Brzobohatý, Katarína Hasprová, Katka Koščová, Mara Lukama, Jozef Banáš, Mário Radačovský, Ján Slezák, Zuzana Tlučková, Bibiana Ondrejková, Ivica Sláviková, Maroš Kramár, Ján Ďurovčík, Tomáš Šedivý, Ivana Christová, Ivan Vojtek, Zuzana Kamasová, Roman Volák, Natália Glosíková, Miro Šmajda, Andrea Zimányiová, Marián Greksa, Juraj Burian, Ľubomír Bajaník, Zuzana Porubjaková, Michal Kubovčík, Lucia Vráblicová, Martin Harich, Danica Jurčová, Eva Sakálová, Jozef Vajda, Rastislav Piško, Mária Breinerová-Mačáková, Martin Madej, Judita Hansman, Ján Jackuliak, Soňa Skoncová, Marek Majeský, Petra Bernasovská, Ľudovít Jakubove - Mravec, Peter Lipa, Peter Lipa ml., Ondrej Antálek, Daniel Antálek, Beáta Andrašovanová - Dubasová, Barbora Švidraňová, Zuzana Smatanová, Ján Filc, Slávo Jurko, Peter "Šarkan" Novák, Zuzana Kocúriková, Michaela Mikulášová-Čobejová, Kristína Greppelová, Ján Greššo, Tomáš Palonder, Peter Bič, Zuzana Skopálová, Katka Feldeková, Natália Hatalová, Štefan Kožka, Ivo Gogál, Rakby, Jana Pištejová, Vera Wisterová, Daniela Nízlová, Veronika Nízlová, Ivo Ladižinský, Ján Berky Mrenica, Eva Pšenková, Wanda Adamík Hrycová, Kristína Turjanová, Zora Czoborová, Oliver Andrásy, Štefan Skrúcaný, Thomas Puskailer, Lucia Hurajová, Karin Majtánová, Tomáš "Yxo" Dohňanský, Martin "Fefe" Žúži, Filip Tůma, Pavol Drapák, Dominika Kavaschová, Sima Martausová, Stano Král, Juraj Rašla, Richard Lintner, Alexander Slafkovský, Lenka Barilíková Spišáková, Karin Haydu, Lucia Lapišáková, Marek Ťapák, Peter Makranský, Marián Mitaš, Eva Máziková, Lujza Schrameková Garajová, Veronika Paulovičová, Ľubomír Paulovič, Ludwig Bagin, Ján Gordulič, Eva Pavlíková, Mirka Kosorínová, Martin Mňahončák, Ján Dobrík, Marián Miezga, Peter "Kuko" Hrivňák, Juraj Biľo, Veronika Adamičková, Igor Skovay, Yvetta Blanarovičová, Jana Kozáková, Lukáš Latinák, Dáša Mamba Šarközyová, Igor Adamec, Kamil Mikulčík, Nika Karch, Miloslav Kráľ, Dagmar Sanitrová, Júlia Horváthová, Michal Nemtuda, Martin Malachovský, Miroslav Noga, Illah van Oijen, Judit Bárdos, Andrea Coddington, Viliam Csontos, Lucia Hablovičová, Ján Plesník, Roman Bomboš, Martin Meľo, Natália Puklušová, Oľga Belešová, Petra Millerová, Ján Snopko, Adam Žampa, Andreas Žampa, Ivan "Binďo" Bindas, Peter Brajerčík, Pavel Mihaľák, Anna Jakab Rakovská, Zuzana Mikulcová, Jevgenij Libezňuk, Dominika Richterová, Martina Slobodová, Pavol Gašpar, Martina Jančeková, Jana Kvantiková, Jaroslav Moravčík, Vladislav Plevčík, Veronika Strapková, Ján Škorňa, Mirka Luberdová, Matúš Kvietik, Ladislav Borbély, Andy Kraus

Výborný program, ktorý je rozhodne ako uliaty pre štátnu televíziu. Všade usmiate tváričky, vtipné situácie (niekedy sú vyrobené fakt spontánne), zhovorčivý moderátor, spomienka na 80 roky a kvíz aj z dnešného sveta. A prečo nie? Fakt som sa v oboch častiach výborne bavil a možno budem nakoniec tomuto programu "holdovať" :).(7.4.2013)

Milujem Slovensko nie je žiadny prevratný projekt, no po dlhom čase sa na televíznej obrazovke objavilo niečo iné ako seriály "zo života", trápne relácie alebo reality-show, ktoré nemajú s realitou nič spoločné. Niečo zaujímavé, niečo zábavné, jednoducho niečo, kvôli čomu sa v piatkový večer oplatí zapnúť televíziu. A inak osobne nedokážem pochopiť jedincov, ktorí majú obrovskú potrebu hádzať každú reláciu, pri ktorej sa objaví krajina pôvodu Slovensko, už len z princípu a na základe krátkej upútavky do odpadu a nezabudnú pri tom zo seba vysypať neuveriteľne "nápaditý" a "vtipný" komentár, na ktorom sa môžu zasmiať maximálne tak oni. (70%)(14.6.2013)

• mirika39

Zakaždým, keď nedopatrením zahliadnem slečnu Banášovú, a začujem jej trápny humor, mám pocit na dávenie. Ale ako tak pozerám, v tomto programe sa zišla umelecká spodina, takže o trápny humor nie je núdza. Nuž ale, keď už si úbohý slovenský divák musí vybrať medzi reláciami tohto typu, reality šou alebo nekonečnými slovenskými telenovelami, vyberie si radšej menšie zlo. Ja si hold, radšej otvorím knižku...(16.10.2013)

• sehe

Ježiši Slovensko.Hruza na RTVS.Neprimerana zábava,stupidne otázky,desiva gycova scéna,nevitazia znalosti,ale šťastie v kruteni kolieska,Nikodym tancujúci za cipkovanym pultikom a mám pocit,že všetci sutaziaci museli,byt pod vplyvom alkoholu,aby sa tak odviazane správali.Pozerala som raz v nemom uzase a uz nikdy nezopakujem.(5.4.2013)

• RigorMortis

Formát, ktorý sa hodí maximálne ako oddychovka na prevetranie hlavy, ak nie rovno jej vymytie. Na Dangla a Polnišovú som alergický už od čias rádobyvtipnej Partičky a Nikotín ako moderátor od Milionára riadne klesol. Toto za 67 minút môjho času nestojí, to si už rovno pustím Teletubbies a otvorím fľašku Absintu, bude to mať rovnaký účinok. Mám rád Slovensko, no toto je pľúvanec do tváre diváka.(22.3.2014)