Milujem Slovensko (TV pořad)

Soutěžní

Slovensko, 2013, 37x79-89 min

Rado Štefanov

Vlado Valko

Viktor Hazard

Účinkují:

Martin Nikodým (mod.), Adela Vinczeová, Dano Dangl, Stanislava Kašperová, Juraj Šoko Tabaček, Samo Tomeček, Andrea Gabrišová, Romana Orlická, Anabela Mollová, Ďuro Labaj, Kubo Tvrdík, Peter Heriban, Samuel Kovács, Marcel Buntaj, Miroslav Gazdík, Zoltán Tóth, Mário "Gapa" Garbera, Pavol Jeňo, Filip Kriss, Andrej Jarolín, Stanislav Palúch, Michal Žáček, Kristína Farkašová-Tormová, Petra Polnišová, Nikola Weiterová, Milan Kereš, Peter Kočiš, Otto Weiter, Katarína Brychtová, Zuzana Haasová, Gabriela Marcinková, Andrej Bičan, Juraj Hrčka, Richard Stanke, Elena Podzámska, Anna Šišková, Matej "Sajfa" Cifra, Ady Hajdu, Viktor Horján, Matej Chren, Diana Mórová, Lucia Bugalová, Petra Molnárová, Jožo Pročko, Mário "Kuly" Kollár, Tomi "Kid" Kovács, Iveta Malachovská, Janette Štefánková, Ivana Kuxová, Roman Luknár, Dominik Hrbatý, Peter Modrovský, Henrieta Mičkovicová, Marcel Forgáč, Miroslav Hlinka, Ján Lašák, Libor Hudáček, Jaroslav Janus, Eva Twardziková, Zuzana Kubovčíková - Šebová, Janette Borhyová, Matej Landl, Peter Sklár, Róbert Jakab, Zuzana Vačková, Dagmar Dianová, Marcel Merčiak, Braňo Deák, Roman Pomajbo, Tomáš Bezdeda, Marta Sládečková, Milena Minichová, Hana Lasicová, Gregor Mareš, Pavol Topoľský, Hana Rapantová, Patrícia Jarjabková, Andrea Chabroňová, Boris Farkaš, Csongor Kassai, Marián Labuda ml., Ondrej Kovaľ, Daniel Thor Bjarnason, Daniela Hantuchová, Katarína Štumpfová, Peter Marcin, Juraj Topor, Milan Ondrík, Ivan Jakeš, Ľuboš Dubovský, Ján Šulík, Jana Hubinská, Adriana Kučerová, Dominika Mirgová, Ján Kuric, Ľuboš Hlavena, Samuel Spišák, Katarína Ščevlíková, Táňa Radeva, Dagmar Duditšová, Peter Nagy, Michal Hudák, Peter Cmorík, Lukáš Adamec, Štefan Hrončo, Hana Gregorová, Zdenka Predná, Peter Batthyány, Branislav Bystriansky, Vladimír Kobielský, Ondřej Gregor Brzobohatý, Katarína Hasprová, Katka Koščová, Mara Lukama, Jozef Banáš, Mário Radačovský, Ján Slezák, Zuzana Tlučková, Bibiana Ondrejková, Ivica Sláviková, Maroš Kramár, Ján Ďurovčík, Tomáš Šedivý, Ivana Christová, Ivan Vojtek, Zuzana Kamasová, Roman Volák, Natália Glosíková, Miro Šmajda, Andrea Zimányiová, Marián Greksa, Juraj Burian, Ľubomír Bajaník, Zuzana Porubjaková, Michal Kubovčík, Lucia Vráblicová, Martin Harich, Danica Jurčová, Eva Sakálová, Jozef Vajda, Rasťo Piško, Mária Breinerová-Mačáková, Martin Madej, Judita Hansman, Ján Jackuliak, Soňa Skoncová, Marek Majeský, Petra Bernasovská, Ľudovít Jakubove - Mravec, Peter Lipa, Peter Lipa ml., Ondrej Antálek, Daniel Antálek, Beáta Andrašovanová - Dubasová, Barbora Švidraňová, Zuzana Smatanová, Ján Filc, Slávo Jurko, Peter "Šarkan" Novák, Zuzana Kocúriková, Michaela Mikulášová-Čobejová, Kristína Greppelová, Ján Greššo, Tomáš Palonder, Peter Bič, Zuzana Skopálová, Katka Feldeková, Natália Hatalová, Štefan Kožka, Ivo Gogál, Rakby, Jana Pištejová, Vera Wisterová, Daniela Nízlová, Veronika Nízlová, Ivo Ladižinský, Ján Berky Mrenica ml., Eva Pšenková, Wanda Adamík Hrycová, Kristína Turjanová, Zora Czoborová, Oliver Andrásy, Štefan Skrúcaný, Thomas Puskailer, Lucia Hurajová, Karin Majtánová, Tomáš "Yxo" Dohňanský, Martin "Fefe" Žúži, Filip Tůma, Pavol Drapák, Dominika Kavaschová, Sima Martausová, Stano Král, Juraj Rašla, Richard Lintner, Alexander Slafkovský, Lenka Barilíková Spišáková, Karin Haydu, Lucia Lapišáková, Marek Ťapák, Peter Makranský, Marián Mitaš, Eva Máziková, Lujza Schrameková Garajová, Veronika Paulovičová, Ľubomír Paulovič, Ludwig Bagin, Ján Gordulič, Eva Pavlíková, Mirka Kosorínová, Martin Mňahončák, Ján Dobrík, Marián Miezga, Peter "Kuko" Hrivňák, Juraj Biľo, Veronika Adamičková, Igor Skovay, Yvetta Blanarovičová, Jana Kozáková, Lukáš Latinák, Dáša Mamba Šarközyová, Igor Adamec, Kamil Mikulčík, Nika Karch, Milo Kráľ, Dagmar Sanitrová, Júlia Horváthová, Michal Nemtuda, Martin Malachovský, Miroslav Noga, Illah van Oijen, Judit Bárdos, Andrea Coddington, Viliam Csontos, Lucia Hablovičová, Ján Plesník, Roman Bomboš, Martin Meľo, Natália Puklušová, Oľga Belešová, Petra Millerová, Ján Snopko, Adam Žampa, Andreas Žampa, Ivan "Binďo" Bindas, Peter Brajerčík, Pavel Mihaľák, Anna Jakab Rakovská, Zuzana Mikulcová, Jevgenij Libezňuk, Dominika Richterová, Martina Slobodová, Pavol Gašpar, Martina Jančeková, Jana Kvantiková, Jaroslav Moravčík, Vladislav Plevčík, Veronika Strapková, Ján Škorňa, Mirka Luberdová, Matúš Kvietik, Ladislav Borbély, Andy Kraus, Miriam Merklová, Dana Košická, Stanislav Pitoňák, Ivan Krúpa, Michal Jánoš, Kristína Tóthová, Tomáš Vravník, Andrea Karnasová, Michaela Majerníková, Lukáš Dóza, Matúš Beniak, Pavol Smolár, Mojmír Caban, Ondrej Hraška, Simona Miháliková, Juraj Bača, Tomáš Mischura, Tereza Heftyová, Michaela Dorčíková, Miroslav Konôpka, Milan Urbaník, Milan Junior Zimnýkoval, Ján Žgravčák, Gabriela Škrabáková-Kreutz

Výborný program, ktorý je rozhodne ako uliaty pre štátnu televíziu. Všade usmiate tváričky, vtipné situácie (niekedy sú vyrobené fakt spontánne), zhovorčivý moderátor, spomienka na 80 roky a kvíz aj z dnešného sveta. A prečo nie? Fakt som sa v oboch častiach výborne bavil a možno budem nakoniec tomuto programu "holdovať" :).(7.4.2013)

• tančísvlky

Zavoláme akože hereckú a miestami aj moderátorskú "elitu" národa , dáme do scenára byť hlavne za každú cenu zábavný , smiať sa od ucha k uchu a od prvej sekundy tomu neuveríte ani omylom. Ďalší otrasný počin slovenskej beznádeje vytvoriť niečo zmysluplné. Tak na toto skutočne nemám , jeden z najodpornejší program široko-ďaleko ...(2.4.2013)

Po dlhej dobe konečne niečo z našej produkcie, čo má svoju originalitu. Výborne ma prekvapil nápad urobiť šou, ktorá nás prevedie históriou Slovenska zo všetkých kútov a rohov, ako sa len dá. A to som rád, pretože sa človek dozvie niečo nové a opäť si pripomenie, čo už kedysi dávno vedel. A v podaní kapitánov Adely a Dana si to drží dobrú úroveň. Čo hodnotím kladne je nápad, originalita a kupodivu vtipnosť programu a s ľahkým nadhľadom, kde nechajú občas aj nepodarené zábery. Hostia niekedy vtipný niekedy ani nie. Ale nato, že je to s našej produkcie tak klobúk dole. 70% - 4*.(6.2.2014)

• blackperseus

Hodnotím ako svoj prvý a zrejme posledný CSFD artikel takéhoto súťažno-zábavno-televizneho charaktera - len z toho dôvodu, že som videl viac ako jeden diel (výnimočne), vždy v repríze v sobotu ráno, keď som si upíjal z whisky proti piatkovej opici. Od odpadu to ale naozaj zachránila iba tá whiska. A Samuel. ;-)(21.1.2014)

• mirika39

Zakaždým, keď nedopatrením zahliadnem slečnu Banášovú, a začujem jej trápny humor, mám pocit na dávenie. Ale ako tak pozerám, v tomto programe sa zišla umelecká spodina, takže o trápny humor nie je núdza. Nuž ale, keď už si úbohý slovenský divák musí vybrať medzi reláciami tohto typu, reality šou alebo nekonečnými slovenskými telenovelami, vyberie si radšej menšie zlo. Ja si hold, radšej otvorím knižku...(16.10.2013)

• - V jednom z dílů, který byl v roce 2018 věnován výročí vzniku ČSR, se jako host objevil Martin Dejdar, který jako kapitán působil v několika sériích české verze pořadu Máme rádi Česko (od r. 2013). (fabecc1222)