Batman a Robin

• USA Batman & Robin (více)

Milionář Bruce Wayne, který se skrývá pod maskou Batmana, se musí postavit vědci Victoru Friesovi, jenž se po nehodě v laboratoři změnil ve zločinného Mr. Freeze. Ten musí udržovat svou teplotu na bodu mrazu a v bizarním ledovém sídle se pokouší najít lék pro svou hibernovanou manželku. K provozu laboratoře, a zejména pak svého mrazícího brnění, potřebuje diamanty, které uloupí a ani Batman s Robinem mu v tom nedokáží zabránit. Protože jeho spotřeba diamantů je obrovská, podaří se Batmanovi vlákat ho do pasti na aukci a zajmout. K útěku mu pomůže Poison Ivy, dříve dr. Isley, která hodlá nastolit na Zemi vládu rostlin. Poison nabídne Freezemu spojenectví, nehraje s ním však čestně. Odpojila totiž od přístrojů jeho ženu a svedla to na Batmana. Mr. Freeze přísahá, že se pomstí a zmrazí svým novým vynálezem nejen Batmana, ale i celý Gotham a po něm celý svět. Pokud mu v tom chtějí Batman, Robin a jejich nová spolubojovnice Batgirl zabránit, nesmějí zaváhat ani na okamžik. (TV Nova)

Pettte69 odpad!

Když jsem zjistil, že se režie ujímá Joel Schumacher, tak už to smrdělo propadákem. Tento film je nejhorším filmem z novodobé historie Batmana (od roku 1989). On z filmu udělal pouze a jen pohádku pro velké děti. Třepající "gumový" led v kulisách, chabé grafické triky působí velmi neprofesionálně. Navíc všechna čest ke Cloonemu, ale on se na Batmana nehodí. Na film jsem šel jen kvůli lásce k této sérii a Arnoldu Schwarzeneggerovi, ale roli mistra Freeze mu prostě nevěřím. ()

TONYNKO

No je to veľmi zly film, zle dialógy, zly herci proste zle ale keď som bol maly tak som to miloval a stale som to chcel videt znovu a znovu a to mi nedovoli ist po tri :-) ()

Lazy87

Pan režisér si bohužel s Batmanem moc nerozuměl, ale naštěstí to pochopil, bohužel pozdě. Jinak obsazení parádní, ale to z filmu nedělá dobrý film. Clooney jako Batman opravdu ne. A ten gay začátek... ()

Abin_Sur odpad!

Jedním slovem TRAGÉDIE. Film jsem musel po 25té minutě vypnout, protože větší slátaninu jsem snad ještě nikdy nevidě. ()

Ambin161

Hruza, už jen George Clooney jako Batman, to se vubec nehodí, nemluvě o trapné Travičce a asi nejblbější roli Arnolda. A závěr tří hrdinů s tzv. Batgirl .... prostě blbost...na tenhle film se měli radši vykašlat. ()

jitrovnik

Narozdíl od jiných nepovedených propadáků je Batman a Robin alespoň zábavný.To se nedá říct o veleúspěšném Spiderman 3.Někdy ty úspěchy a neúspěchy opravdu nechápu. ()

lev86

Rozmýšľam, či aj tá jedná hviezdička nie je pre tento film priveľa. Burton by mal Schumachera žalovať za sprznenie Batmana, pretože čo je veľa,to je ...Batman navždy sa ešte dal prežiť, ale toto už nie...Tento filmu už s pôvodným Batmanom nemal nič spoločné. Batman a Robin by sa mal byť vo filmovej encykklopédii ako ukážka toho ako sa filmy točiť nemajú. Ale aspoň jedno pozitívum tu je - Schumacher sa už o natáčanie ďalších Batmanov nepokúšal. ()

jericho001

Po debilní trojce,debilnější čtverka.Batman a Robin mi připadali s těmi bradavkami na kostýmech jako by vylezli rovnou z baru Modrá ústřice,Ničitel to je škoda mluvit,Alfréd umíra a Clooney se u toho tlemí,kulisy jak z nějakého hodně špatného filmu padesátých let.Jedna hvězda za Mr.Freeze a druhá za krásnou Poison Ivy.Takhle to dojebat,boha jeho. ()

Alpha69 odpad!

Mrzí mě, že musím jednoho z Batmanů dát do odpadu, ale neměla jsem ani sílu to dokoukat do konce. Arnold a jeho hokejový tým, Poison Ivy která na sebe neustále sahá a vůbec... Nemá to koule, nemá to nic, pokud to chcete vidět, připravte si spoustu kapesníků (to až začnete ronit slzy kvůli tomu, jak je to naprosto tragické), případně rovnou kbelík na zvracení. ()

MattCorman

Tento film i přes jeho dementní scénář, dementní herce a mnoho dalšího, co dělá tento film absolutní sh*t, miluju. Vždyť tam je Batman. Když mi bylo 6 let, ten film jsem miloval, já každý film kde je Batman miluju nehledě na kvalitu. Hodnocení 50% ()

Bullet odpad!

V případě tohoto filmu je odpad ještě lichotivé hodnocení.Myslím že i šimpanz po experimentální operaci mozku by to zahrál líp. ()

Chezzsterman odpad!

Strašná a úchylná sra*ka. Dnes jsem se na tohle "veledílo" koukal a moje hodnocení s rychle blížilo k nule. Do mínusu bohužel jít nejde. 0% ()

killberrybil

Dle komentářů zde jsem čekal totální blbost. A.... byla to totální blbost. Čím známější herci, tím stupidnější scénář. Tohle bylo fakt něco strašnýho, dialogy trapný, postavy trapný, jedna hvězdička jen jako uznání maskérům. ()

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (více)

Zemřel režisér Joel Schumacher

Zemřel režisér Joel Schumacher

23.06.2020

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

25.02.2011

Přípravy na návrat nejslavnějších superhrdinů jsou v plném proudu. Zack Snyder chce do nové verze Supermana (v hlavní roli Henry Cavill) stůj co stůj obsadit Kevina Costnera. Ten už pěkných pár let… (více)