Batman a Robin

• USA Batman & Robin (více)

Milionář Bruce Wayne, který se skrývá pod maskou Batmana, se musí postavit vědci Victoru Friesovi, jenž se po nehodě v laboratoři změnil ve zločinného Mr. Freeze. Ten musí udržovat svou teplotu na bodu mrazu a v bizarním ledovém sídle se pokouší najít lék pro svou hibernovanou manželku. K provozu laboratoře, a zejména pak svého mrazícího brnění, potřebuje diamanty, které uloupí a ani Batman s Robinem mu v tom nedokáží zabránit. Protože jeho spotřeba diamantů je obrovská, podaří se Batmanovi vlákat ho do pasti na aukci a zajmout. K útěku mu pomůže Poison Ivy, dříve dr. Isley, která hodlá nastolit na Zemi vládu rostlin. Poison nabídne Freezemu spojenectví, nehraje s ním však čestně. Odpojila totiž od přístrojů jeho ženu a svedla to na Batmana. Mr. Freeze přísahá, že se pomstí a zmrazí svým novým vynálezem nejen Batmana, ale i celý Gotham a po něm celý svět. Pokud mu v tom chtějí Batman, Robin a jejich nová spolubojovnice Batgirl zabránit, nesmějí zaváhat ani na okamžik. (TV Nova)

Digi_cz

Tak tenhle kousek je do jisté míry vypocený, ale ne ze samotné dřiny, nýbrž nějakého toho halucinogenu. Poison Ivy totiž zasáhl i samotnou na židličce sedící zadnici režiséra Joel Schumachera. Jak mě bavil Hádankář v předchozím díle, tak samozřejmě tady jedovatá latexem ovinutá sama příroda :-) a ty její dva drdoly navíc. K tomu všemu opět můžeme vidět všude přítomné fosforující barvy, které vyplňují prostředí už, tak nudného pokračování samotného Batmana. ()

john.mason.9

Bohužel, je doslova tragédie jak může být film s Batmanem tak ubohý. Po ohlasech z 3.dílu by člověk čekal, že Joel Shumacher pochopí, že tudy cesta nevede. Conery v roli Batmana není vhodná volba, ale budiž.. Nebyl totiž to nejhorší, co mi kazilo požitek z celé podívané.. Trapné hlášky, ubohé vtípky snažící se tvářit jako nadsázka, přehnanost vždy, všude a všeho od hokejových útočníků bruslící za tým ''Arnie dickmasters'' až po ''Robinbertka'' v latexových spodkách.. Pozitiva jsou pouze dobré kostými, efekty na kterých se nešetřilo a Uma Thurman, která to prostě zachránit nemůže. Parodie na to co vše nechceš, když se řekne Batman! Toto nedoporučuji: 20% ()

KasinovaDon

Je to tak hrozné až je to vtipné. Velmi špatný vtip. I sám Joel Schumacher se omluvil všem, co viděli tento film. Pro mě je to komedie a ne akční film. Myslím, že film měl pouze vydělat na dětech, které si chtěli koupit hračky. Ano připadá mi to jako velká reklama na hračky. Celkově fakt hrozný film. ()

Sadova302b50

Nevím, co tím chtěl básník říci - zda nás rozplakat, nebo rozesmát? Opravdu netuším, film byl horší, než stejně přepastelkovaný Batman Forever - a přitom právě výteční záporáci a černočerná komiksová ponurost kombinovaná s Elfmanovým hudebním kumštem byl důvod, proč jsem se na první dva Batmany tak ráda podívala. Ale toto je blábol. 19% ()

tommyvercett

"Už vím proč je superman sám". Jako parodie na Batmana by to bylo na 5 hvězd. Bohužel je to myšleno vážně, ale srovnávat to s odpady jako je Darkwolf prostě nemůžu. 1 slabá hvězdička. ()

J.Trinity

Zatímco Tim Burton natočil úchvatný dobrodružný film s netopýřím mužem, tak Joel Schumacher natočil smutnou komedii. Něco tak hrozného jsem opravdu dlouho neviděl. Taky velice lituju Arnolda, že vůbec přijal tak otřesnou roli. ()

Indominus odpad!

... Ty vole, tak já udělal průser jak noha a čuráčíhlavy z Warnerů mi přiklepnou pokračování! To musí být vědomá msta! Fakt nechápu, co studiu provedli Thurmanová a hlavně O´Donnel (vždyť ten kluk sotva začíná, no asi proto, že je to fešák a někomu nedal, ale však on taky ztloustne a bude rád za TV seriál). No Kilmer je rád, že se mohl vykecat díky práci a značně ubývajícímu charisma. Hlavně mi sem protlačili Clooneyho. No co, v hlavě toho moc nemá, to bude dobrý materiál. Mám ale pocit, že ho chtějí zdiskreditovat, protože prý si dovolil mít svůj názor. Zkrátka, tenhle film o debilovi s křídlama létající krysy poseru ještě víc, než tu předchozí blbost! A ať jsou všichni svatí při producentech, další díl nebudu režírovat! PROSTĚ NE! ()

J.O.H.N.Y

Jedno z největších filmových zklamání. Z mé oblíbené comicsové dvojice udělali dvě uhádaná paka, co jsou všem pro smích a uplakaný Arnold to taky nezachránil. ()

Karlsberger odpad!

Bezpochyby nejhorší film o Batmanovi, který poslal celou sérii na 8 let k ledu. Tento film snad nikdo nemůže brát vážně, protože se v něm nachází nespočet „vtipných“ momentů, kterým se ale nikdo nezasměje, spíše si člověk při nich řekne, co to asi dělá se svým životem, když promrhává svůj drahocený čas nad tímto odpadem. Nad klady tohoto filmu vůbec netřeba polemizovat, protože žádné nejsou. Batman a Robin slouží jako odstrašující případ, jak by se nikdy neměly točit filmy o superhrdinech. ()

energo

Je to precpané hvězdami, ale z celé serie je to určitě nejslabší. Do role Batmana se určitě nehodil Clooney, a rakušák v roli Freezera rozhodně neoslnil. Vypadal příliš neohrabaně. Postava Batgirl, tam byla dost zbytečná. Dialogy se zdály trapné. Záporáci neměli šmrnc oproti těm z predošlých dílů. Celé to bylo až příliš přehnané, a ještě k tomu dost dlouhé. Ale zábavné to bylo. ()

Stannley_B

Joel Schumacher (Batman a Robin, 8MM) se nachal po totálním propadnutí filmu jak u kritiky, tak diváků slyšet, že neměl v úmyslu nijak sérii Batman poškodit. Podle mě jediná chyba, kterou udělal, byla, že si vzal před natáčením o pár setin gramu LSD víc než bylo záhodno. Ten film je tak neuvěřitelně barevný, že každou chvíli čekáte, až na vás zpoza rohu vykoukne plastová lego figurka Arnolda a začne zpívat ,,všechno je tu boží". Všechny kostýmy a rekvizity působí dojmem, že je koupili na poslední chvíli v hračkářství u pana Duncana. Všechny postavy, kromě Arnolda a Robina (toho už doufám nikdy ve filmu neuvidím) si dokážu představit v jakýmkoliv filmu kromě Batmana. Clooney v akci s jeho obří bradou a plastovýma slipama vzbuzuje asi takový respekt, jako horník přednášející na univerzitě o globálním oteplování. Batgirl je......je tam... a umí jezdit na motorce. A Uma Thurman jako bojovnice proti kácení deštných pralesů je tak krásně patetická, že by mohla hrát klidně v remaku Casablanca. Veškeré bitky ve filmu mi připomínají seriál Strážci vesmíru, kvůli kterému jsem v osmi letech vstával v sobotu v půl sedmý abych to na Nově neprošvihl. Pak následovali Pokemoni, film o zvířatech a Eso s Terkou.....ale to jsem trochu bokem. Jinak Arnie je samozřejmě klasa. On má to zabíjení prostě v krvi. A je jedno jestli je to robot, nebo týpek s plastovou pistolkou na dělání ledu...on je prostě vždycky svůj. Prostě je to šílenost, na kterou se nejde dívat bez jointa v ruce a flašky Jacka vedle postele. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Chci taky auťák. Na ty holky letěj." - "Už vím, proč je Superman sám." Čtvrtý filmový Batman! Nikdy jsem nechápal, co proti tomuto filmu všichni mají. George Clooney jako postarší Batman byl stravitelný. "Ledový muž přichází." Schwarzenegger jako chladný Mr. Freeze byl perfektní. "Takže jsme se zamilovali do zloducha?" - "Zlá možná je, ale duch rozhodně ne." Uma Thurman jako jedovatá Travička Ivy, kterou latexem ovinula sama příroda. Docela sexy a navíc ty její dva drdoly. :D No, ale nejlépe tady na mě působila Alicia Silverstone jako Batgirl. Joel Schumacher dodal veselou a barevnou verzi temného rytíře. Podle mého názoru povedený film, na krerý se dá velmi dobře koukat. "Zkus umřít a moc nenadělat!" - 90%. ()

PowPow

Bylo mi to doporučeno jako vtipný starší film, a já na to nahlížel jako na komedii - jako parodie superhrdinských filmů je to naprosto bezchybné. Arnoldovy hlášky jsou pecka, pokaždé mě to rozesmálo. Jako akční, krimi ani fantasy to rozhodně nefunguje. Skutečná kvalita je tak sice na odpadu (což je na hvězdné obsazení zklamáním), ale bavil jsem se šestihvězdičkově. Proto nehodnotím. ()

Duffman 97 odpad!

Zesměšňování netopíří legendy a všech jeho fanoušků ke kterým patřím.Jediný plus je že sérii uložily na pár let k ledu,aby nastoupil Nolan s kvalitným rebootem. ()

Caesarion

Zda se že si z nás někdo dělá obrovskou prdel. Průser napříč celým repertoarem vsech zúčastněných bez vyjimky. Porad je to ale ještě divatelne ale na hraně. To co mělo ve filmu hrat prim je k smichu a triky a efekty k placi. Na sve si mozna prijdou teplousi pri cumeni na prdele a kozy v kůži. ()

Aguirre odpad!

Tak toto bola pecka, rana na plexus! To snad nikto nemohol mysliet vazne. Uplna zhovadilost. Masky, sceny, dialogy...ako z 30-tych rokov. ()

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (více)

Zemřel režisér Joel Schumacher

Zemřel režisér Joel Schumacher

23.06.2020

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

25.02.2011

Přípravy na návrat nejslavnějších superhrdinů jsou v plném proudu. Zack Snyder chce do nové verze Supermana (v hlavní roli Henry Cavill) stůj co stůj obsadit Kevina Costnera. Ten už pěkných pár let… (více)