Reklama

Reklama

Bruce Wayne (Ben Affleck) je odhodlaný postarat se o to, aby Supermanova (Henry Cavill) oběť nepřišla nazmar. V Lize spravedlnosti Zacka Snydera spojí síly s Dianou Prince (Gal Gadotová) a společně sestaví tým superhrdinů, jehož posláním je zachránit svět před blížící se hrozbou katastrofických rozměrů. Tento úkol je však mnohem obtížnější, než si Bruce představoval, neboť každý z nováčků čelí vlastním démonům, které musí porazit, aby mohli dát dohromady jedinečnou ligu superhrdinů. Batman (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadotová), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) a Flash (Ezra Miller) doufají, že na záchranu planety před zloduchy jako jsou Steppenwolf, DeSaad a Darkseid ještě není příliš pozdě. (HBO GO)

(více)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

BROKEN_

Rock odjakživa podporuje snyder cut, říct takové hvězdě NE je celkem risk, Rock by se jim na to jistě vysral a šel na hbo max... Warner jsou na to idioti dost

na příspěvěk reagoval higuain

BROKEN_

BROKEN_ (hodnocení, recenze)

Ratemus

To s tím Rockem je zajímavý. Líbí se mi představa že by se jeho Black Adam utkal se Supermanem. Ale nevěřím že WB dovolí Rockovi hrát ve SnyderVerse. Ti s ním mají své plány

na příspěvěk reagoval Ratemus

Jaeger

Jaeger (hodnocení, recenze)

Dopozeral som ten"skvost"

relativne zivacka film. takisto si o 2 roky nebudem pamatat o com to bolo, ako som si nepamatal ani prve justice league.

ale tie sceny po dokonceni hlavneho pribehu boli uber trapne. Joker bol utrpenie, ten cernoch so zelenou kozou na zaver zbytocny, presne ako scena aquabelly a mery. neznamenala nic.

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Darren98

A o to jde, mě pivo chutná zatímco kofola tak max jedna, pak už je to hnus a člověk má akorát tak zalepenou hubu :-))

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Ratemus

"You underestimate my power!" jako jo znám chlapy kteří už ve 20 zvládli 15 piv, takže nevím jak by ti v soutěži bylo po desátem sebevíc dobře. Nicméně já, který těch kofol musím mít aspoň několik sklenic abych byl spokojenej, tak by mi bylo věřím blbě už po prvním pivu. :D jinak ty minerálky vím že po 10 bych už žádnou nechtěl, tam znám své limity.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Darren98

To já taky ne... Ale schválně, dáme někdy soutěž, já deset piv a ty deset kofol, nebo mineralek... Komu bude víc blbě..

na příspěvěk reagoval Darren98

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

higuain

Režisérské sestřihy LotRa a Terminátora 2 jsou v pohodě jen připsané k profilům původních filmů, nicméně u BvS bych si to ideálně představoval tak že 3hodinová verze by byla dřív, měla svůj profil... a pak by tam bylo u času napsané "Alternativní: 150 min".

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Merengues9 , W.Dow

Naprosto musím souhlasit s W.Dow, v každém příspěvku, i ta minerálka tu je vždy. :D Já pivo nepiju hlavně kvůli chuti, a jsem rád když ostatní můžu odvézt z oslavy kde většina lidí už ani přes ten alkohol nevnímá co se děje; ale když je léto, po nějaké dřině/práci, krásný počasí... na tu krásně orosenou kofolu pak nedám dopustit! :D

na příspěvěk reagoval Ratemus, Merengues9

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

higuain

Hele nevím, tohle je problém warneru že neumí vypustit hned plnou verzi... Já bych tomu nechal stejné hodnocení.. Za mě je to samozřejmě lepší ale rozhodně ne diametrálně...

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Ratemus

Zajímalo by mě, kolik by měla procent ultimate edition BvS, kdyby tu měla samostatný profil. Možná ne tolik, kolik bych si představoval, ale hádám, že určitě víc než těch směšných 62%.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Darren98

W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

Ratemus , Merengues9

Řešením je pít minerálku :-D

 

Není to jen ten Pepík z Horní Dolní, jsem poctivá měšťanka a i tak je to na pozdvižený obočí, když si objednám jenom vodu :-D Ale tak naštěstí přátele mě už znají a ostatní jsou mi jak se říká, u šípku. Ale jako beru to, nikdy mě ani nenapadlo třeba někoho přemlouvat aby si radši objednal tu vodu.

na příspěvěk reagoval Merengues9, Darren98

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

W.Dow

Vitej ve vychodni Evrope :-)) Nicmene alkohol je v nasi kulture dost zakoreneny a je jasny kdyz budes nejakymi Pepikovi z Horni Dolni vykladat jaka jsi abstinentka tak to nepochopi.. ja treba alkohol spojuji se spolecnosti a navic pivo ci kvalitni rum mi opravdu chutnaji. 

na příspěvěk reagoval W.Dow

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

W.Dow

To ne, to fakt není.. Já si jen neumím představit že bych někde vypil deset sklenic kofoly namísto deseti piv... To by mi bylo na blití.. Potom na festivalech třeba... Šílené

na příspěvěk reagoval W.Dow

W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

Ratemus , Merengues9

Ani ne, je to všechno jen o zvyku a svedu se bavit i bez toho, abych měla v žilách alkohol :-) A přítelkyně sice pije jen víno a ještě si ho ředí vodou, ale aspoň se nemusíme dohadovat o tom, kdo bude řídit :-D Takže to má svoje pozitiva.

 

Takže historky se šťastným koncem, žádný válení se ve škarpě, autonehoda, sražený chodec, hlava v záchodě atd.. :-D

na příspěvěk reagoval Ratemus, Merengues9

Související novinky

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Nový Batman bude rekordně dlouhý

Nový Batman bude rekordně dlouhý

21.01.2022

Těšíte se na chystaný snímek The Batman od režiséra Matta Reevese (Válka o planetu opic)? Pak vás možná potěší zpráva, že si pro vás tvůrce vydupal u studia zatraceně tučný kus stopáže. Snímek totiž… (více)

Reklama

Reklama