Reklama

Reklama

Bruce Wayne (Ben Affleck) je odhodlaný postarat se o to, aby Supermanova (Henry Cavill) oběť nepřišla nazmar. V Lize spravedlnosti Zacka Snydera spojí síly s Dianou Prince (Gal Gadotová) a společně sestaví tým superhrdinů, jehož posláním je zachránit svět před blížící se hrozbou katastrofických rozměrů. Tento úkol je však mnohem obtížnější, než si Bruce představoval, neboť každý z nováčků čelí vlastním démonům, které musí porazit, aby mohli dát dohromady jedinečnou ligu superhrdinů. Batman (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadotová), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) a Flash (Ezra Miller) doufají, že na záchranu planety před zloduchy jako jsou Steppenwolf, DeSaad a Darkseid ještě není příliš pozdě. (HBO GO)

(více)

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (802)

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Pre mňa to isté ako BvS. Dream come true postavy, dokonalý vizuál a štylizácia, ale tiež na veľa miestach vyslovene debilný scenár a nezaujímavý záporák. Na Whedon’s Cut po tomto nezabudnem iba preto, že scéna s návratom Supermana je tu identická a už skrátka pokazená. Na päť hviezd to stačí, keď ste v detstve čítali komiksy a čumeli na burtonovky. Lebo potom dospejete a točia sa snyder’s cuty. Najviac sa mi páčili hudobné montáže v úvode (prvá hodina celkovo) a scéna s Jokerom. Hlavne nech to natočia. Ps: Niekde som čítal, že zvažujú podobne prekopať celé DC univerzum. Výborný nápad; poprosím prednostne Suicide Squad a aspoň posledných 45 minút z WW1984. Ja sa zatim konečne dokopem na Donner’s cut druhého Supermana. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Hm, hm, to bylo ale v roce 2017 hysterické plivání oligofrenních dyslektiků na Džoše, jak jim ten hajzl dokurvil jejich oblíbené žužuomalovánky, plné létajících buzen, do přitroublé dvouhodinové čalamády pro debily, když tenkrát chudák Zek smutnil. Zek se však otřepal, nenechal svůj opus vláčet bahnem a za čtyři roky si to přihasil s jakože rehabilitační Ligou vypatlanců – Snyder’s put. A to je, kurva, nenadálý totální mástrpiss!!! Oligofrenní dyslektici totiž zřejmě mezitím dospěli v renesanční osobnosti a erudované kritiky, tudíž pro samé superlaxativy není náhle kam plivnout. A nedivím se! Zekova némlich ta samá, stejně přiblblá, ovšem nyní již čtyřhodinová čalamáda pro debily, dovatěná do rektohostilní délky výhradně úmornými záběry na strnulé obličejové obrny prkenně čumícího Spájdrgeje a ještě více ochrnutého Batfleka a pár úplně stejně hnusnými digianimáky z můvimejkru, je úplně jiná Liga! Tedy v případě, že vám během těch uplynulých čtyř let radikálně změnili výhled z klecového lůžka v Ústavu pro léčbu kognitivních poruch. Já tedy jednu oproti původnímu mentálmoulinexu nasraně uberu, protože jsem měl po skončení úplně stejnou chuť ožužlávat leporela a srkat jogurt nosem, jen u toho má prdel navíc poznala středověk. P.S. Jsem tu jediný, kdo tak bezmezně obdivuje onu bezbřehou kreaturivitu a variadebilitu všech těch patlalů a scénatristů omalovánek pro slabikovače bublin, zejména v konkurenčním boji Mrvelu a Dyslektického Cigána o přízeň dětí s rozštěpy? Jen se hluboce zamyslete míchou! Zlého kosmického anihilátora Tetanuse nahradili zlým kosmickým anihilátorem Muflonusem, ničivé dementkamínky vyměnili za ničivé retardkrychle, svištivě létající bukvoidi si povyměňovali zařezávající se pastelové elasťáky a sem tam i pohlaví, a voilà, tedy vlastně vola, máme tu úplně nové a neotřelé dobrodružství! Akorát tentokrát ten Muflonus nevybil jedinou buznu, takže můžete na rozdíl od Assvendžrů napjatě ohryzávat pastelky, jakéže to origifobní vyfikundace se zlým kosmickým anihilátorem, ničivým čímkoliv a neproškrtanou sestavou patetických rektospektorů na vás čekají příště. ()

Reklama

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Z původního sestřihu si už nepamatuju nic, krom digitálního ne-knírku, co ne-měl ten pán z Krypton, co byl víc patetický, než americká vlajka vlající na zápase amerického fotbalu za účasti pravých amerických patriotů. Tady je to všechno lepší (až teda na supermana, ten je plnej patosu pořád a scény s ním jsou stále neskutečně na nic). Postavy, co minule nedávali vůbec smysl tu najednou fungují a to dokonce tak, že Ezru Millera (flash) dokonce přestanu považovat za bytost rovnou chcíplému klíštěti v kožichu syfilitického vakovlka. Dokonce i Cyborg funguje, ba dokonce těší! Batman při skládání týmu je výborný a přestože je to stále víc gadgetýr, než-li detektiv/hlava moudrá nejmoudřejší, hrozně mě baví a pořád budu tvrdit, že je u mě Affleck jediný, co dokázal perfektního Batmana i Bruce Wayna. Upřímně, chtěl jsem dát původně tři hvězdičky, už jen pro to, že první hodina filmu je nejzábavnější a všechno je příliš temné, zpomalovačky otravné a počasí věčně zatažené, ale.... Tenhle film má čtyři hodiny a já je nejen že přežil, ale dokonce jsem se přistihl, že se i bavil, já padouch - takže za to si to tu čtvrtou nakonec bez problému zaslouží. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $370miliónov▐ Tržby za predaj Blu-ray v USA $12,256,253║ Tržby za predaj DVD v USA $3,883,025║ Resetovaná Liga spravedlnosti Zacka Snydera sa nakoniec vydarila. Nie je to dokonalé ale Snyder nakopol klopitajúcu DC komiksárnu znovu do sedla. Je už len na nich, čo s tým teraz spravia ako to ustoja. Na to aký obsahový záber to má tak ma to nadmieru bavilo, občas dokonca aj zimomriavky prebehli, má to konečne lepší punc, výraz, nádych, lepšie dopasovanú hudbu s motívmi k daným hrdinom a hlavne silné ikonické scény. Dokonca aj taká Gal Gadot tu je stráviteľná a humor Flasha neotrávi, možno by som prijal záver bez tej snovej nádstavby, mohlo to pekne skončiť z vypnutým S-kom na hrudi ale dobre, nesmieme byť asi nenažraný. Trikovo občas bijúce do očí, akcia v norme, poteší celá plejáda známych hercov, ktorý tu majú svoje miesto. /85%/ ()

Beckett51 

všechny recenze uživatele

"Rozumově" čtyři, ale Zackův fanboy musí s úctou a respektem bez jakýchkoliv pocitů zhřešení nadhodnotit. Má to hodně chyb - od kýčových (ve špatném smyslu) scén, přes tupý dialogy a občas stejně tupě přepálenou akci, až po nevkusně využitý písničky Nicka Cavea. Ale co už... trvá do čtyři hodiny, který jsem dal bez větších problémů v kuse a ani jednou (!) jsem se nepřistihl, že bych se nudil (salut o dvě hodiny kratší Whedonpatlanina) - a to je u takovýho megalomanskýho výtvoru win jak prase. I přes všechny scénáristický nedostatky to totiž drží jako celek, postavy maj krásně rozdělenej čas před plátnem (takže z otravných postav jako Cyborg nebo Steppenwolf se konečně staly charaktery, který maj smysl a nejsou to jen digi mlátičky), i přes digibordel je to až na pár scén konzistentní obrazová hra s jasnou vizí, pár slušných gagů a závěrečná třičtvrtěhoďka je hodně slušnej DCverse-repair materiál a přál bych si, aby se tahle verze stala filmovým kanonem a na tu kino bídu se zapomnělo. Nemá to sice hlubokou symboliku jako Man of Steel, neni to tak osudový jako BvS, ale je to sakra dobrý. Pro pátou hvězdu jsem se rozhodl po Snyderovo osobním rozloučení se s dcerou, který mi málem vehnalo slzu do oka. Film s duší. ()

Galerie (34)

Zajímavosti (40)

  • Cyborgova Mother Box má označení 6-1982, což je odkaz na komiks „Tales of the New Teen Titans #1“ z června 1982, ve kterém byl poprvé vyprávěn příběh Cyborgova původu. (TwoFace)
  • Jelikož studio původně nechtělo, aby Zack Snyder točil jakýkoliv nový materiál, zvažoval režisér, že scénu s Batmanem (Ben Affleck) a Jokerem (Jared Leto) natočí u sebe doma. Dokonce herce kontaktoval a ti souhlasili. Nakonec však Warner Bros. a HBO Max Snyderovi dovolili využít studio a k improvizaci tak nemuselo dojít. (TwoFace)

Související novinky

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Nový Batman bude rekordně dlouhý

Nový Batman bude rekordně dlouhý

21.01.2022

Těšíte se na chystaný snímek The Batman od režiséra Matta Reevese (Válka o planetu opic)? Pak vás možná potěší zpráva, že si pro vás tvůrce vydupal u studia zatraceně tučný kus stopáže. Snímek totiž… (více)

Mortal Kombatu se daří. Bude dvojka?

Mortal Kombatu se daří. Bude dvojka?

28.04.2021

Analytici si opět hráli s diváckými přehledy a statistikami a nově tak víme, jak se na streamovací službě studia Warner Bros. dařilo herní novince Mortal Kombat. A šéfové z HBO Max si nejspíš mnou… (více)

Reklama

Reklama