Show Jana Krause (TV pořad)

Talk show Jana Krausa

Talk-show

Česko, 2010, 48 min

Jan Kraus, Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Alžbeta Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright, Klára Issová, Jakub Vágner, Anna K., Dana Batulková, Emanuel Ridi, Eleonóra Mojsejová, Anna Šišková, David Koller, Iva Pazderková, Květa Fialová, Václav Noid Bárta, Dorota Nvotová, Petra Černocká, Agáta Prachařová, David Novotný, Jitka Asterová, Adam Novák, Jan Hřebejk, Tomáš Kožíšek, Martin Dejdar, Jana Hlaváčová, Jitka Čvančarová, Luděk Munzar, Kateřina Macháčková, Daniel Landa, Mirjam Landa, Ivana Christová, Pavel Trávníček, Jan Kalousek, Klára Vytisková, Andrea Čunderlíková, Vladimíra Erbová, Marián Čurko, Richard Nedvěd, Jaroslav Slávik, Vlastimil Brůček, Jaroslav Rudiš, Braňo Mojsej, Ondřej Sokol, Tina, Petr Jarchovský, Chantal Poullain-Polívková, Jiří Menzel, Jan Nedvěd, Hana Vagnerová, Alice Nellis, Václav Neckář, Vlasta Chramostová, Tatiana Vilhelmová, Marek Vašut, Miroslav Žbirka, Vladimír Kratina, David Šír, Nina Divíšková, Albert Černý, Kamila Magálová, Vladivojna La Chia, Lukáš Pavlásek, Marián Gáborík, Lenka Filipová, Roman Šmucler, František Nedvěd, Vica Kerekes, Markéta Krajčovičová, Michaela Kudláčková, Leoš Mareš, Saša Rašilov nejml., Bolek Polívka, Michal Suchánek, Richard Genzer, Naďa Konvalinková, David Vondráček, Michal Kavalčík, Karel Schwarzenberg, Radim Špaček, Irena Obermannová, Domenico Martucci, Larry King, Miloš Forman, Jiří Ornest, Lucie Bílá, Zdeněk Pohlreich, Zuzana Stivínová, Roman Skamene, Kateřina Kaira Hrachovcová, Juraj Jakubisko, Martin Kraus, Michal David, Felix Slováček, Tomáš Klus, Simona Krainová, Jana Synková, Jan Musil, Gabriela Kratochvílová, Ondřej Pavelec, Ondřej Ládek, Regina Rázlová, Erik Meldík, Čeněk Stýblo, Jan Fischer, Viola Černodrinská, Sandra Černodrinská, Andrej Babiš, Pavel Liška, Karol Polák, Gabriela Marcinková, Bohuslav Sobotka, Jiří Petrášek, Hynek Čermák, Vladko Dobrovodský, Boris Hybner, Barbora Poláková, Celeste Buckingham, Dominika Mesarošová, Marie Pojkarová, Dara Rolins, Patrik "Rytmus" Vrbovský, Martin Veselovský, Sisa Sklovská, Simona Babčáková, Milan Kňažko, Jakub Kohák, Aňa Geislerová, Eva Josefíková, Martin Daňo, Radek Jaroš, Markéta Irglová, Jiří Maria Sieber, Petra Kvitová, Eva Urbaníková, Iveta Radičová, Jana Kirschner, Karel Janeček, Paris Wilton, Ondřej Havelka, Eva Samková, Petra Faltýnová, Ornella Štiková, Marie Doležalová, Ondřej Vetchý, Ladislav Smoček, Taťjana Medvecká, Jiří Havelka, Ľuboš Kostelný, Veronika Žilková, Jana Kolesárová, Dalibor Gondík, Otakar Brousek ml., Františka Čížková, Monika Absolonová, Ondřej Soukup, Petr Rychlý, Jan Čenský, Fero Fenič, Angel Wicky, Vincent Navrátil, Lucie Výborná, Kryštof Hádek, Matěj Hádek, Zdeněk Troška, Jana Stryková, Petr Jákl ml., Bohumil Klepl, Eva Holubová, Adéla Gondíková, Ewa Farna, Jiří Macháček, Josef Zíma, Laďa Kerndl, Olga Lounová, Michal Viewegh, Daniel Dangl, Jožo Ráž, Jan Potměšil, Martin Donutil, Diana Kobzanová, Hana Zagorová, Jitka Sedláčková, Jan Přeučil, Ondřej Brzobohatý, Jiří Mádl, Pavel Nový, Petra Polnišová, Anna Polívková, Halina Pawlowská, Iva Kubelková, Jan Komínek, Václav Kopta, Natálie Kocábová, Gabriela Gunčíková, Vendula Pizingerová, Jiří Šlégr, Táňa Pauhofová, Petr Jablonský, Tomáš Hanák, Vojtěch Dyk, Jana Boušková, Luděk Sobota, Yvetta Simonová, Lešek Semelka, Jakub Prachař, Vanda Hybnerová, František Straka, Anna Polcarová, Jitka Nováčková, Tomáš Berdych, Věra Špinarová, Petra Janů, Ladislav Hruška, Michel Fleischmann, Jan Neckář, Václav Vorlíček, Andrea Kerestešová, Eva Kramerová, Alena Antalová, Tony Ackerman, Imran Musa Zangi, Ha Thanh Nguyen, Marta Töpferová, Dagmar Pecková, Kateřina Baďurová, Jitka Hosprová, Imrich Bugár, Andrej Kiska, Dana Morávková, Libor Pešek, Jakub Pok, Luba Skořepová, Vavřinec Hradilek, Meda Mládková, Tomáš Třeštík, Silvie Dymáková, Patrik Děrgel, Lucie Polišenská, Ivana Uhlířová, Marek Daniel, Lenka Krobotová, Berenika Kohoutová, Marika Šoposká, Dominik Hašek, Tereza Černochová, Miroslav Hanuš, Milan Šteindler, Tomáš Vorel st., Přemysl Rabas

Skoro stejné jako Uvolněte se, prosím, avšak zábava už většinou není taková, jaká bývala. I tak je to však díky J. Krausovi lehce nadprůměrná česká talk show, ovšem sleduji to už opravdu málokdy.(23.1.2011)

Mám hodně ráda Jana Krause. Viděla jsem většinu dílů. Sleduju to už od dob Uvolněte se. Každý díl povedený není, ale většina určitě jo. Hodně záleží na hostech. Některé díly jsou na 100% a jiný zase na 60%, takže celkově dávám 80%.(2.3.2014)

Na televizi opravdu nekoukám, takže TV pořady jsou trochu mimo mě, ale když jsem u rodičů a běží to, tak proč ne...(30.1.2015)

Dal bych 5*, kdyby tam nebyly ty reklamy.(15.1.2011)

• NinadeL

Ta děvenka na rozjezd nic moc, ale pan ministr si to užil stejně jako tehdy Paroubek. Dál se variace na Uvolnětě se pomalu dostává do stejného stereotypu, jako původní a slovenská verze. Čili už to není to, co to bývalo po roce 2004.(4.9.2010)