poster

Batman se vrací

 • USA

  Batman Returns

 • slovenský

  Batman sa vracia

Akční / Krimi / Fantasy / Thriller

USA / Velká Británie, 1992, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kulmon
  ****

  Pokud si u prvního dílu Batmana někdo nebyl zcela jistý, že se jedná o Burtonův film, tak tady je to do očí bijící. Nádherné kulisy a typická burtonovská poetika svého tatíka nezapřou. Batman je zde malinko v pozadí a už není takový neohrozitelný hrdina. Mnohem více prostoru dostává Tučňák DeVito a sexy kočička Michelle. Mňau...(6.6.2010)

 • Satan
  ****

  Batman se vrací a s ním i staronový Burton a jeho šíleně bizarní provedení v čele s Winstonovým a Elfmanovým doprovodem a groteskně temným zpracováním ulic Gothamu. Někdy to ani není temná komiksová adaptace, ale spíš snůška mysteriózní fantasmagorie (tučňák v kachně?). Navíc Keaton je hovno Batman...Bale ho převyšuje snad ve všem. Ještěže všechno zachraňuje sexy Michelle Pfeiffer. Její kočkování se s Keatonem jsou těmi nejslibnějšími momenty celého filmu. [Přesná stopáž: 121 min](17.7.2006)

 • mzss1
  *

  |18%| UPS, to byla ale pakárna! Tu jednu hvězdu dávám, za to, že jsem se v prvních cca 30 minutách strašně pobavil, pak už mě to začalo otravovat a nudit. Předchozí film nebyl vyloženě špatný, ty 3* jsem dal, ale tohle je at už objektivně či subjektivně odpad a úplné dno o Batmanech. Bylo to dost ujeté a to Batmanovi sakra nesluší. Nejvíc mě pobavila scéna s dábelskými kočky, co začali zaklívat tu ženskou, to nemělo chybu. xD Nějaká akce tu byla, ale absolutně mě nezaujala. Dál už nekomentuji.(25.11.2016)

 • Tyler
  ****

  Minimálně stejně dobrý jako jednička. Ale co to vlastně kecám za nesmysly - "Batman se vrací" je mnohem lepší než jeho starší bratříček...Depresivní atmosféra, syrová vizuální stránka a skvělý scénář. Tučňák levou zadní válcuje Jokera v souboji o nejlepšího záporáka a když mu jistí záda krásná Kočičí žena, není co řešit...Gotham nikdy předtím (natož potom) nevypadal tak ponuře. Stoprocentní comicsovka plná temnoty a melancholie.(2.11.2006)

 • k212
  *****

  Batman ztrácející se ve stínu gothamských mrakodrapů, stojící oproti výbušně charismatické kombinaci pana Tučňáka a Kočičí ženy, která si pro sebe uzurpuje 3/4 děje. Mám ráda tuhle Burtonovu adaptaci, ještě o fous více než tu první. Celková stylizace do 40. let, cirkusoví paňácové z podzemí oproti městským neonům a mezi tím vším bizarní mordy, cákance sexuálních narážek a černý humor. Jo, tohle má pro mě stálé komixové napětí. 100%(1.11.2013)

 • - Ani Burton ani Keaton nepodepsali smlouvu k tomuto dílu, Burton přišel až po požadovaných změnách scénáře a Keaton po navýšení honoráře. (fannah)

 • - Michelle Pfeiffer podstúpila kvôli úlohe Catwomen trojmesačný výcvik v ovládaní biča. Následne vďaka výcviku dokázala hneď na prvý pokus v scéne odohrávajúcej sa v nákupnom centre švihnúť bičom tak, že postupne trafila a utrhla štyri hlavy z figurín. (T2)

 • - Christopher Walken, resp. jeho postava Max Shreck nepochádza z komiksu. (DaliX)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace