2 $ocky

• Česko 2 Socky (více)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Série(6) / Epizody(138)

Prochy38

Místy možná za hranou, především, když to dávají (05/2024) na NOVA-FUN kolem 17té hodiny.... ale jinak paráda. Holky super a hláška střídá hlášku. Každá postava super příběh. Posilovna na břišní svaly :) ()

Sagara

Najlepsi klasicky sitcom aky sa momentalne vysiela. Kat Dennings je nova kralovna sitcomov! A Jennifer Coolidge je už len veľmi chutná čerešnička na výbornom cupcakeu :) ()

Mikeel

Když jsem na tento sitcom zcela náhodou narazil, bylo to jako zjevení nebo jako blesk z čistého nebe. Nejsem nijak předpojatý k americké seriálové tvorbě, ale co si budeme nalhávat, mnohdy bývá dost primitivní - alespoň co se sitcomů týče. 2 Broke Girls však mají styl a drzost - jen občas bývá trapná ta nekončící stereotypizace etnických či sexuálních menšin, ale jedná se jen o drobnou vadu na kráse. První série nasadila laťku hodně vysoko a další mají co dělat, aby se jí vyrovnaly. Někdy se jim to daří méně, někdy více. I tak se však jedná o zcela nadprůměrnou zábavu, která by zdaleka nebyla tak dobrá, nebýt skvělého hereckého obsazení. (Český dabing tohodle sitcomu je zlo, spousta dvojsmyslných jazykových vtipů v něm navíc zanikne, takže sledovat jedině v angličtině.) 1. série - 100%, 2. série - 95%, 3. série - 85%, 4. série - 60% ()

ProgLaney

Geniální sitcom, prakticky každej díl první série je vrchovatě nacpanej super hláškama a skvělá Kat Dennings prostě exceluje..:-) Vedlejší postavy, Oleg, Earl, Han a další, jsou taktéž dobře propracovaný a unikátní. Celkový nápad a zápletka je dobrá, vtipný situace silně převažujou nad slabšíma a dvojsmysly vznikající z různejch významů některejch anglickejch slov jsou parádní bonus. Pro mě jeden z nej sitcomů vůbec. ()

gurmanik

Seriál stojí na 2 slečnách, který spolu nemaj společnýho prakticky nic. V době, kdy jim dojde dech a seriál začne "nudit", dostane víc prostoru Oleg a jeho geniálně harašivý humor. Stiflerova máti hraje úžasně a seriál zachraňuje v těch dílech, kde asi došly nápady. Han a Earle jsou parádním bonusem a důkazem, že všechno krásně funguje. ()

GreatestFan

Když jsem hledal nějaký dobrý sitcom, když jsem chtěl zkusit něco nového, zvolil jsem si tohle. Pro mě fakt dobrá volba, miluju zdejší Maxin provokativní humor a boží sexistické hlášky Olega. 1. série: 9/10, 2.série 9/10, 3.série počká (v běhu).// Poprvé viděno 25. Září. 2013, Každý díl nejméně 1X. ()

Yardie

Pro mě příjemné překvapení. Čekal jsem nějakou koninu... ( :-) ha, kůň tam je, mi teď došlo...). Ale je to vtipné, nenáročné, zábavné a celkově na pohodku. Všechny postavy tam pasují a výtečně se doplňují a celé to funguje na výbornou. Howgh! ()

Luukec odpad!

Při shlédnutí prvních dvou dílů sem se ani jednou nezasmál.. Určitě ne jako "diváci ve studiu", kteří se smějou všemu co v seriálu řeknou a to mi přijde ještě otravnější než nevtipné hlášky.. ()

Domec

Pro me rozhodne prijemny prekvapeni. Serial jsem hned po traileru odsunula na horsi casy a kdyz jsem se pak dostala do situace, ktera me nedavno postavila pred 2 broke girls, tak jsem byla nad miru spokojena s tim co jsem videla. Co vtip, to dvojsmysl, a sakra, Max je zatracene vtipnej cynik a kdyz to da dohromady s naivni zchudlou newyorcankou, tak je to povedena dvojka. ()

HanaM.

HLAVNÍ HRDINKY - Chudá, drsná, prsatá bruneta Max a kdysi bohatá blondýna Caroline (nebezpečně podobající se Paris Hilton).. Tyhle dvě se potkají a věřte, nebo ne, stanou se z nich kamarádky. DĚJ - A představte si - obě si chtějí splnit sen a otevřít si vlastní cukrárnu nebo cosi podobného. MÍSTO - Všechno se to odehrává hlavně na třech děsně lacině vypadajících místech. O kulisách raději nemluvě. BONUS PRO TY, KTEŘÍ TO PŘEČETLI PO TUHLE ČÁST - Přehnaný smích, který naznačuje, kdy se teda máme smát,Taky Vás takový popis vyděsil? Mě tedy ano, ale ono to prostě funguje, scénář je napsaný perfektně a obě hlavní hrdinky a jejich ukrajinský kolega Oleg, hláškují snad každou větou. Vždycky se ocitnou v nějaké trhlé šlamastice. Konečně zase vtipný seriál. ()

Bukk

Max a Caroline si jedou svou dámskou jízdu s občasným přistoupením Olega, Hana, Earla a extravagantní Sophie. Už dlouho jsem neviděla seriál k odreagování na tak brilantní úrovni. Brangelinu jsem upřímně nečekala a jejich matinka je dobře střelená. Jó není nad to chovat koně doma. Doslova. EDIT: Musím zvýšit hodnocení, hlášky jsou senzační a Sophie neskutečná. ()

maty39

První série mě přistihla nepřipraveného. Bavila mě, ale na nějakou stálici jsem to neviděl. Slušných 70%. Pak jsem se dostal na druhou sérii a ta mě doslova nadchnula. Nevím jestli to je tím, že jsem první sérii nepobral, nebo tím, že je druhá série mnohem lepší. Když mám popsat tento sitcom, tak můžu říct, že nic revolučního nenabízí. Klasicky, dvě hlaní postavy, v zásadě odlišné a jejich vzájemná interakce má být zdrojem zábavy. K tomu pár vedlejších (více či méně) vtipných postav. Co odlišuje tento seriál od zbytku je fakt, že každá druhá hláška je sexuální narážka a občas poměrně hrubozná. Nečekejte žádné sprosťárny na plnou hubu, ale pokud pochopíte narážku, tak zjistíte, že je to většinou docela hardcore čuňárna. Rozhodně bych 2 Broke Girls nezařadil mezi seriál pro celou rodinu (v tomto sitcomu najdete nejen sexuálně orientovné narážky, ale občas i docela nekorektní humor - např. když se Max rozhodne vloupat na místo několikanásobné vraždy, kde jsou stěny doslova vymalovány krví). Když už jsem se k tomu dostal, tak tahounem seriálu je jednoznačně Max (prostořeká servírka, velmi ujetá osoba) a pak řada vedlejších postav - Oleg, Han Lee. PS: Neviděl jsem český dabing, ale musí to být učiněné peklo. Možná, že se pletu (ale dost silně o tom pochybuju), ale tenhle seriál se prostě nedá přeložit tak, aby byl vtipný alespoň z třetiny tak jako v originále. Tady nepomůžou ani titulky, prostě musíte rozumět. ()

embecka

Ja ani neverím. Krátky príbeh - tí, ktorí vedia, tak vedia, že podobnému žánru dám toľko hviez iba vtedy, keď sa mi pošmykne prst na touchpade alebo keď mám nejaké emocionálne výkyvy a ocením aj neoceniteľné. Tvrdila som, že nikdy nevydržím sledovať nejaký seriál celý vkuse, s tým, že by som si stiahla všetky série, že by som bola smutná, keby končil a podobne. Lebo ma to nebaví, nie je to pre mňa vtipné, a potom o sebe pochybujem, že Mirka, kde si ty nechala zmysel pre humor?! Máš ho vlastne? No, príbeh končí, lebo som sa rozhodla, že ja to skúsim, že ja si nejaký seriál nájdem a bude ma baviť, dokonca viac, než hocičo iné, že odložím knižky, že nebudem sťahovať romantické sračky a proste si pozriem CELÝ seriál. A narazila som na toto, pochybovala som znova o sebe, či to dám, nedám... A HĽA! Ja som vedľa, neviem sa odtrhnúť, baví ma príbeh, bavia ma postavičky, milujem Hana, milujem Olega, milujem pery Kat Dennings, jej rýchle rozprávanie, tón hlasu, mama na mňa kričí, že "umy riad!" a ja na ňu - "počkaj, dopozerám seriál." Toto je, milé ČSFD, revolúcia, môj životný prevrat a ďakujem zaň. Tak! ()

Kucndo

ale jo, na Beth a Kat se kouká fakt parádně... :D celkem zajímavý koncept, nějakej ten vtípek se najde, ale prostě mě to nějak až moc nenadchlo... ()

Tunri odpad!

Asi mě tu někdo ukamentuje, ale i kdybych na to koukala postavená na hlavu, nepřijde mi to vtipné. Tak trapný kecy... "Líbáš hrozně" - "Neměla jsem tátu, kterej by mě to naučil." To bych si představila v South Parku, kam to sedne, ale příběh o dvou krasotinkách, který maj místo mozku hlávku zelí... ne prostě. ()

Greg25

Koncept, který čím dál seriál jde, tím hůř ho lze ještě nějak důstojně naplnit a ustát. Už třetí série byla v tomto směru dost na hraně. Fórky na stejná témata a stagnující příběhy. Sem tam trapnější scéna, rozhodně ne ale v nějaké větší míře. Spíše zábavné než vtipné. Největším kladem ovšem jsou herečky Kat Dennings a Beth Behrs, které dokáží ze svých postav (které sem tam dost balancují na hraně karikatury, což je dáno celkovým stylem seriálu) dostat maximum a i karikaturování s přehledem ustát. Jen mám obavy, že samotný námět se už vyždímal. Uvidíme, kam seriál dojde, ale bojím se, aby seriál sám sebe "nepřečerpal". 65% ()