Doktor z hor

Německo, (1992–1999), 76 h 12 min (Minutáž: 45–90 min)

Gerhard Lippert, Anita Zagaria, Manuel Guggenberger, Enzi Fuchs, Walther Reyer, Carin C. Tietze, Herbert Fux, Harald Krassnitzer, Klaus Wildbolz (více)

Série(6) / Epizody(95)

Príbeh lekára, ktorý sa ožení s dcérou horského zverolekára, ale odmietne prax v alpskej dedine a ide za kariérou do Mníchova. Nešťastnou náhodou príde jeho manželka pri autonehode o život a svokor mu túto udalosť dáva za vinu. Dôjde k rozkolu, ktorý vyústi takmer zo strany svokra v nepriateľstve. Zmierenie tých dvoch zariadi gazdiná zverolekára a priláka zaťa lekára, aby začal prax u nich na horách. Vplyvom lavíny príde lekár o život a namiesto neho nastúpi nový mladý lekár a dedina tak konečne získala opäť svojho lekára, ktorý poskytuje všestranné služby obyvateľom hôr tak, ako je to bežné odjakživa u vidieckych lekárov. (RTVS)

Cement73 odpad!

To už by som musel byť dosť zúfalý, aby som si musel pozrieť nemecký seriál o ničom. Takých seriálov o ničom máme na Slovensku a v Čechách habadéj. A ešte za to platíme licenciu??? Pfúúúú. Ale však aspoň dôchodom plynie čas večer. ()

Ad4mson odpad!

Tfuj, málem jsem se po*lil... Hora nevkusu na jejímž vršku sedí úchylný doktůrek, který vždy všem rád pomůže. ()

Haniczka

Viděla jsem jenom tu sérii s Haraldem, když to dávali tak v půl čtvrté nad ránem. A i tehdy to bylo trochu mdlé. ()

lukano

Pytlák v lese na lovu střelil doktorova psa a doktor měl z toho takový šok, že uklouzl a spadl ze skály do propasti.. Nemůžu napsat, že by se tam nic nedělo Tenhle doktor z hor byl podle mě nejlepší a potom to šlo hodně z kopce, vlastně z hor. Proto dávám pět hvězdiček, abych měl dostatečnou rezervu na negativní hodnocení pozdějších volných pokračování. ()

ypres.bass

Polovina dílů je o ničem, ale když jsem byl ještě mladý a tenhle seriál běžel v televizi, tak jsem to rád sledoval. Je ovšem pravda, že velké procento dílů a volné pokračování s jiným dokorem jenom vykrádalo samo sebe. Teď už bych to asi nesledoval, ale hodnotím to co to ve mně nechalo. ()

Ramone11 odpad!

To uz si radsi pustim VKV nebo Ulici nez tady tu silenou nemeckou stupidni zhovadilost ... Vuhuhuhooou- odpad vsech odpadu!!!! ()

Prolog odpad!

Něco tak odporného, že to nejde dost dobře slovy popsat. Nikdy jsem na peklo nevěřil...než jsem objevil tenhle seriál. Ted doufám, že se autoři týhle patlaniny smaží v pekle... ()