Trapasy

Česko, (2007–2012)

Josef Dvořák, Jiřina Bohdalová, Jan Budař, Martin Dejdar, Zdena Hadrbolcová, Dana Syslová, Svatopluk Skopal, Saša Rašilov nejml., Květa Fialová, Václav Postránecký, Dušan Klein, Barbora Seidlová (více)

Série(5) / Epizody(66)

V tomto pořadu České televize uvidíte v každém díle vždy tři humorné příběhy, natočené podle námětů televizních diváků. (Česká televize)

kapsomut

U tohoto pořadu by se nemělo hodnotit podle jednoho příběhu. Některé jsou nudné a trapné, ale některé jsou zase naopak boží. Normálně bych dal 3* za průměrnost, ale přece jen jednu přidám za některé super hlášky! PS: a zase vidim to hodnocení a komentování uživatelů, kteří tomu dali odpad, když viděli jen jeden díl a napíšou jednoslovný komentář typu: "Trapas"... ne tohle je trapas, tohle chovaní! ()

lekr odpad!

Lidská hloupost nezná mezí. Tohle dokáží vytvořit opravdu jen Češi. Povídky jsou trapné a příšerně nudné, české herecké kapacity se tu akorát zostuzují a to jak nemožný Brousek za každou sebetrapnější povídkou opakuje jak se mu to líbilo je fakt příšerný. Na tohle se prostě nedá koukat. ()

rakovnik

Trapné. PS: Podíval jsem se na výběr toho nejlepšího z Trapasů a byl jsem ohromen. Neskutečné slátaniny, kde ani osvědčení herci asi nečetli scénář a tvářili se, jako když text své role čtou při natáčení na ostro. Ani nevím, proč ta jedna hvězda... ()

DruidKarel odpad!

Poprvé se mi to jevilo jako novodobí bakaláři, ale po několika shlédnutích to už hodně omrzí. Nejvíc se mi zdál trapnej díl, kde hráli Miroslav Táborský s Vojtou Kotkem dva městský policajty, to byla hrozná ubožárna. ODPAD! ()

C0r0ner

I když měla každá epizoda +- 20 minut, tak byla moc dlouhá, natažená a nudná, což byl opravdu šok na tak malém časovém úseku. K tomu celý pořad vypadal, že je štáb celou dobu nalitý, protože po technické stránce to bylo poněkud bídné. Aspoň to ale bylo občas vtipné a člověk si říkal, co všechno jenom život nesemele. 40% ()

EstéCaňa

Nedávno jsem viděl po dlouhé době jeden díl. No, co k tomu říci ? Asi jen to že sem to nevydržel dodívat do konce....1/10 ()

hajdano

Okem jsem zachytil asi 3 nebo 4 díly, kromě toho, že mi párkrát cuknul koutek, tak nic moc. Pokud ovšem nic jinýho v televizi není, je to koukatelné. ()

Endyis odpad!

Už kvůli Lískooříškový sem prostě musel dát ODPAD!!!!!! I když Merva nemá péro ALE DVOJÍ PRDEL ()

pytlik...

Postavy klišéovité, příběhy kýčovité, výkony herců ochotnické (spíše tedy neochotnické, protože s chutí a nadšením svoje role určitě nehráli). ()

zdenny

Zdaleka jsem neviděl všechny epizody, k hodnocení mě ale přimělo včerejší roční finále. Úroveň měl jen příběh "Karafa" a to zásluhou hereckých legend z naší staré školy - V. Postráneckého a I. Janžurové. Zbylé příběhy byly opravdu trapné a to hlavně herecky. Proč vůbec vyhrál příběh "Co jste hasiči?", to mě opravdu bude ještě hodně dlouho překvapovat a především, proč pro cenu byla pozvána J. Stryková, jejíž výkon byl jednostranný a tragický. ()

Zemřel režisér Dušan Klein

Zemřel režisér Dušan Klein