Trapasy

Česko, (2007–2012)

Josef Dvořák, Jiřina Bohdalová, Jan Budař, Martin Dejdar, Zdena Hadrbolcová, Dana Syslová, Svatopluk Skopal, Saša Rašilov nejml., Květa Fialová, Václav Postránecký, Dušan Klein, Barbora Seidlová (více)

Série(5) / Epizody(66)

V tomto pořadu České televize uvidíte v každém díle vždy tři humorné příběhy, natočené podle námětů televizních diváků. (Česká televize)

NICOX

Dvořák jako průvodce pořadem je hrozně prkenej a nevtipnej. A vůbec i ty příběhy jsou prostě.. trapný!! 30 % ()

Sgt.Pepper

Něktré povídky nejsou zas tak špatné..díky některým hercům ( Pavel Liška, Miroslav Táborský ) i pěkně zahrané, ale to, co se děje ve studiu mezi povídkami, je naprostá šílenost.. ()

Paity

Trapasy s Dvořákem přece jen měli co do sebe. Takže tomu dám ještě jednu hvězdu a bude to mít dvě. ()

mira007

Snaha navázat na socialistické Bakaláře nebo co.... tak možná to je místama vtipné, ale mne to nějak míjí. ()

koa.ly odpad!

Nádherná ukázka bídy český seriálový tvorby. Až někoho napadne natočil speciál 3 plus 1 Trapasů s Miroslavem Donutilem, bude konec světa. ()

IvcaSammet

Některé jsou zvláštní, některé bych sama za trapas možná ani nepovažovala, ale celkově jsou prostě skvělé a vtipné. Opravdu moc nechápu tak nízké hodnocení, takové pořady jsou tvořené pro to, aby se lidi zasmáli 'cizímu neštěstí', ne pro to, aby to odsoudili po jedné epizodě ... Já trapasy sleduju ráda a ráda se u nich zasměju, takže za mě určitě plný počet, abych to hodnocení aspoň minimálně zvýšila ... ()

Mbeast

Viděl jsem dva díly a zase tak stupidní mi to nepřišlo. Pokud tedy neberu to studio s Dvořákem, ale dá se to přežít. ()

BeranSon

Celkem slušně zvládnuté povídky, některé slabší a většinou průměrné, ovšem v globálním hledisku se jedná o příjemný pořad, naplněný zábavnými příběhy. - 4/10 - ()

filhan odpad!

Sračka, sračka, sračka ....... nechápu proč tohle Čt lidem dělá ..... proč to jako nutí dělat ty herce? ...... fuj hnus ()

SHA

Tak - asi to nemůžu úplně objektivně posoudit - viděla jsem jen díl s těmi třemi nejlepšími... A ten se mi líbil :-) ()

Alexandre

Pár dílů jsem viděl, pár jsem vynechal. Ne vždycky, ale většinou mě tyto Trapasy dokáží pobavit. Řekl bych, taková lehce podprůměrná povídková série. ()

marek86 odpad!

Viděl jsem asi tři povídky s tím, že jsem čekal, jestli ta následující bude stejně špatná jako ta předchozí. A nezklamal jsem se. Něco, co je možná vtipné na papíře, se absolutně nepovedlo předat na filmové plátno. Pro mě tento pořad postrádá to hlavní, kvůli čemu byl natočen a tím je humor. Moje hodnocení 1/10. ()

Zemřel režisér Dušan Klein

Zemřel režisér Dušan Klein