Sebevražedný oddíl

• USA Suicide Squad (více)
USA, 2016, 123 min (Director's Cut: 134 min, Alternativní 111 min)

Je to dobrý pocit, být ten zlý... Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu. (Freeman Ent.)

Welvin

Film mě velmi překvapil. Zaujali mě vtipné komentáře postav a perfektní výběr herců. Například herec Will Smith se zhostil role nebezpečného zločince, který chrání svou dceru perfektně. Za co jsem hodně ráda je, že konečně ukázali postavu Harley Quinn, která většinou ve filmech s Jokerem ani s Batmanem nebyla ukázána. Jedna z věcí, která mě ale trochu zarazila, byla novodobé pojetí Jokera, ale nakonec jsem si během filmu i tuto postavu oblíbila. Myslím si, že film určitě stojí za shlédnutí. ()

stephenking

Skvělí záporáci a dobrá hudba. Harley Quinn a Deadshot jsou opravdu výborní. Dobře zpracovaný film, který občas i pobaví, ale k Dc klasice to má ještě hodně daleko. ()

Kardio

Potom co jsem vyšel z kina byl jsem dost nadšený. Myslím si že je to tím hypem a tím že ten film měl prostě potenciál. Jak čas plynul snížil jsem hodnocení na čtyři hvězdy. No a teď se k tomuto zázraku vracím po půl roce a měním na jednu hvězdu. Je to příšerný film. Akce stojí za nic. Joker stojí za nic. Vtipy ujdou. Herci super. Stejně špatné jako Deadpool ()

Motyuek

Dlouho jsem neviděl nic rozporuplnějšího. Úžasnou Margot na jedné straně a hodně nepovedený výkon Jareda Leta na straně druhé a to ho mám normálně rád. Heath se musí v hrobě obracet co ten chlap provedl s jeho vyšperkovaným Jokerem. Nadprůměrné výkony předvedli Will Smith a nejnovější Robocop a na druhé straně veskrze strašná je Cara, které bych za to nejraději vykousal obočí a tupý australala Courtney, kterému přeju už dlouhodobě aby mu někdo ukousnul rovnou celou držku. Dále tady máme na jedné straně vynikající nápad o příběhu postaveném na bandě antihrdinů a na druhé straně naprosto debilní příběh s ještě debilnější zápletkou kam byla tahle banda borců nasazena. Takže rozporuplné pro mě bylo i hodnocení, páč jsem dlouho váhal mezi třema a čtyřma hvězdama. Ačkoliv tento film trpí daleko více neduhy, než jsem popsal výše, Margot to celé kompenzuje a už jen kvůli ní na tohle stojí kouknout. ()

Emanuela

DC mam oveľa radšej ako farebne marvel pre deti, ale toto bolo užastné. Jedine Jokera a Harley som si tam užila (aj keď iba tých cca 5 min čo tam Joker bol), ale inak mi to prišlo ako niečo pre marvel fandov. Zločinci boli top. Za mňa určite boli top Harley ,Deathpool, Joker a Enchantress. Spracovanie bolo super a taktiež aj hudba . ()

barbiequte

Hmmm. DC Comics nehrajou druhy housle nahodou. Hodne plytky a trapny. A do toho ta marna snaha zachranit to radoby libivym oldschool soundtrackem, ktery mi do toho vubec nesedi. ()

Ladunkaaa odpad!

Miluji komixy a Willa Smithe, ale tohle bylo úplně mimo. Na počátku stojí "problém", který má vyřešit banda kriminálníků se "zvláštními" schopnostmi. A pak se začínají představovat. Že to bude trvat skoro půlku filmu jsem fakt nečekala. Každý takový film je plný toho jak je každá postava naprosto "drsná a hustá" a ani zde to nebylo jinak.. a zrovna při té spoustě postav toho bylo až moc.. Před koncem (finální battle) jsem usnula (to se mi snad nikdy nestalo mimo dokumentu o vesmíru).. ()

Ajculka

S počtami pozretí Suicide Squad, klesá moja mienka o tomto filme. Musím uznať, že tvorcovia namixovali skvelý soundtrack, ktorý robí asi 80 % kvality a dobrého zážitku z daného filmu. Zvyšných 20% by som prerozdelila na naťahovačky Deadshota s Flakom a lovescény Jokera s Harley Quinn. Dejovo to "pokulháva" a nevyužili potenciál postáv. ♥♥♥ ()

trx2010

Pár důvodů proč se koukat: 1. Chci vidět jak to vypadá když Batman ztloustne a nevejde se do kostýmu. 2. Chci vidět jak vypadá film, jehož scénář někdo sežral. 3. Je mi deset let. ()

datel13

Dost nadupaná jízda s neotřelou sebrankou „hrdinů“. Příjemný oživení oproti všem těm přitepleným supermanům a ironmanům. Občas trochu patetický nebo lehce trapný, včetně hlášek, co hlavní postavy cedí „superdrsně“ přes rty. Dobrej Will Smith i zvrhlá Margot Robbie, zato Joker je v tomto filmu neskutečněj slizoň. Šlo to natočit i líp, na druhou stranu kdyby mi bylo patnáct, asi bych byl nadšenej. Solidních 70 %. ()

M.Hynecek

Proč!? Proč ta scéna u baru!!? Jinak běžný, průměrný film, který si jednou pustíte a pak na něj zapomenete. Samozřejmně jen pro toho, kdo se z těch keců v již zmíněné scéně nepoblil, nebo nerozkousali ovládání. Harley Quin bya fajn a Joker, během těch pěti minut, taky. ()

Stinger78

Čekal jsem průser, dostal jsem povedený kousek od vynikající Harley Quinn, povedeného Jokera, střílečky na plné kule a hlavně luxusního soundtracku. Jo jo, kdyby byly všechny filmy od DC takové, tak si budu vrnět... Ale já vím, nemůžu být rozežraný... ()

Tranda

Kdyby byl Suicide Squad eRkovým filmem a napsaný někým jiným tak bych jásal radostí. Bohužel. Tenhle film je pěkný příkladem toho, kde trailery, spoty, plakáty jsou lepší než samostatný film. Byl jsem strašně naivní, když jsem si myslel, že film bude tak parádní jako Deapool, hrdina nehrdina, který oslnil hlavně svými hláškami, ale Suicide Squad byl strašně napsaný, ničím nenadchl, dialogy a hlášky nebyly zajímavé ani vtipné, po režirské stránce katastrofa. Co mě na filmu nejvíc bavilo byl oslnivý soundtrack a to je všechno. Na film jsem se velmi těšil, trailery, které mě přinutily koupit si vstupenku do kina, budu litovat do konce svého života. ()

Atewi

Asi jsem neobjektivní, ale teda na to, že už tak jsem od toho nic nečekala... A stejně mě to zklamalo... Příběh hraničící s klišé béčkových akčních sci-fi. Na začátku doslova skočíme po hlavě doprostřed filmu skrze rádoby komiksové medailonkové představení (ani ne každého!) hrdiny... Přitom kdyby jim bylo dáno každému více prostoru, na úkor ničím nezajímavé rádoby stěžejní zápletky, mohlo to být úplně jiný kafe. ()

Sidenius

ja obecne moc Marvelovky nemusim, ale tohle mi docela prekvapilo. Dlouho jsem odolaval okoli, mel teorii co od toho cekat a porad na to nechtel koukat. Nedavno jsem se hecl a alespon se pobavil. Vtipne, Will Smith to proste umí, Margot Robbie taky vyvedené (díky scénáři a tričko Dadys Monster) jako alespon jsem se lehce tu a tam zasmál. O pecka efektech nemluvím, ty tak nějak u těchto filmů člověk automaticky čeká :) ()

Doffy

Celé to bylo postavené na padání vrtulníků (3x) a stokrát opakované šabloně, že ve chvíli nejtemnější se hrdinové (v tomto případě padouši) semknou a porazí společnými silami padoucha (v tomto případě ještě "většího" padoucha). ()

Standey

Naprostá bomba. Přestože to celé stálo na Margotce, Wilíkovi a soundtracku, tak to splnilo přesně to, co se od komixu očekává. A Jared byl bezkonkurenčně nejlepší Joker, jaký se dosud na plátnech objevil. ()

James Gunn upřesňuje restart DC

James Gunn upřesňuje restart DC

15.07.2023

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

Viola Davis zpátky v roli Amandy Waller?

Viola Davis zpátky v roli Amandy Waller?

04.05.2022

Zatímco nové vedení studia Warner Bros. vymýšlí, co vlastně sakra dělat s jejich hraným DC portfoliem, respektive jak kupu nesourodých projektů usměrnit tak, aby z toho postupem času vzešlo druhé MCU… (více)

Willem Dafoe jako Joker?

Willem Dafoe jako Joker?